głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dodideusz Olej to wszystko i weź mnie za rękę. Nie mówię Ci że wkoło będzie wtedy piękniej ale zobaczysz łatwiej jest we dwoje. Otwórz mi drzwi bo wciąż przed nimi stoję.

dodideusz

dodideusz.moblo.pl
Olej to wszystko i weź mnie za rękę. Nie mówię Ci że wkoło będzie wtedy piękniej ale zobaczysz łatwiej jest we dwoje. Otwórz mi drzwi bo wciąż przed nimi stoję.
Olej to wszystko i weź mnie za... teksty

dodideusz dodano: 22 sierpnia 2013

Olej to wszystko i weź mnie za rękę. Nie mówię Ci, że wkoło będzie wtedy piękniej, ale zobaczysz, łatwiej jest we dwoje. Otwórz mi drzwi, bo wciąż przed nimi stoję.

I jedyne czego chciała to poczuć... teksty

dodideusz dodano: 21 sierpnia 2013

I jedyne czego chciała to poczuć odrobinę jego ciała

są grzechy  które popełniamy z... teksty

dodideusz dodano: 9 sierpnia 2013

są grzechy, które popełniamy z uśmiechem na twarzy.

Obiecaj mi wszystko  obiecaj  że nic... teksty

dodideusz dodano: 27 lipca 2013

Obiecaj mi wszystko, obiecaj, że nic się nie stanie, obiecaj, że będziesz przy mnie nawet, gdy stracę pamięć, obiecaj, że nie zapomnisz, bo ja chcę pamiętać, kolejna strata Ciebie byłaby jak na szyi pętla.

Dopiero przy Tobie czuję  że jestem... teksty

dodideusz dodano: 20 lipca 2013

Dopiero przy Tobie czuję, że jestem sobą. Uzupełniasz mnie, jesteś drugą połową. Dajesz mi siłę na pokonywanie przeszkód. Bez Ciebie nic tutaj nie miałoby sensu.

Popatrz w moje oczy  zobaczysz tam... teksty

dodideusz dodano: 20 lipca 2013

Popatrz w moje oczy, zobaczysz tam swoje odbicie. By napisać to co czuję, uwierz zabrakło by liter .♡

Żebyś robił mi kakao jak mi zimno... teksty

dodideusz dodano: 19 lipca 2013

Żebyś robił mi kakao jak mi zimno i kawę na śniadanie i całował we włosy po przebudzeniu i na dobranoc i pisał głupie wiadomości z dalekich podróży i zabierał na spacer w sobotnie popołudnie i czytał książki koło mnie przed snem i mówił, że boli że nie wiesz że przemija i że nie umiesz i całował w kinie i uczył jak się zmienia pas w popołudniowych korkach i leżał ze mną na słońcu nad wodą i mnie... dotykał i podziwiał nową sukienkę i mówił, że beze mnie to bez sensu i głaskał po policzku i robił mi zdjęcia i oglądał ze mną ulubione filmy po raz piętnasty i śmiał się ze mną i przytulał kiedy płaczę bo ja ciągle płaczę, więc przytulaj mnie ciągle i zabierał na koncerty i leżał ze mną na ławce w parku i przynosił mi kwiaty i nie pozwalał rozpadać się na kawałki i zabrał mnie nad morze i tańczył ze mną i żebyś za mną tęsknił kiedy mnie obok nie ma i żebyś już wiedział żebyś był pewny.

Gwiazdy nie muszą już spadać... teksty

dodideusz dodano: 18 lipca 2013

Gwiazdy nie muszą już spadać, czterolistne koniczynki mogą już zwiędnąć, konie zachować swoje podkowy, a porcelanowe słonie opuścić trąby, mam już swoje szczęście. ♥

Uzależnił mnie bardziej  niż... teksty

dodideusz dodano: 18 lipca 2013

Uzależnił mnie bardziej, niż przewidywałam od tego dnia, kiedy go poznałam.

“ Któregoś dnia spotkasz kogoś... teksty

dodideusz dodano: 15 lipca 2013

“ Któregoś dnia spotkasz kogoś wyjątkowego, kogoś, kto rzuci cię na kolana jednym uśmiechem. Kogoś, kto zniewoli twoją duszę jednym spojrzeniem pięknych oczu. Nagle kula ziemska przechyli się na swojej osi i wskaże właśnie na nią. I będziesz wiedział że spotkałeś swoje przeznaczenie. ”

Mimo wszystko pozwoliłabym Ci znów... teksty

dodideusz dodano: 6 lipca 2013

Mimo wszystko pozwoliłabym Ci znów usiąść tu obok mnie i położyć swoją dłoń na mojej mówiąc, że pasują do siebie idealnie. Pozwoliłabym Ci dotknąć moich ust, byś mógł zakosztować miłości, która jeszcze nie zgasła. Pozwoliłabym Ci abyś tymi gestami sprawił, że czas zacząłby się cofać do momentu kiedy stanowiliśmy wspaniałą spójność. Pozwoliłabym naszym sercom bić w jednym rytmie, który wybijałby melodię naszej miłości. Pozwoliłabym Ci na nowo wrócić do mojego życia jeżeli tym razem chciałbyś zostać w nim na zawsze.

Zawsze będziesz mój  bo nigdy nie... teksty

dodideusz dodano: 3 lipca 2013

Zawsze będziesz mój, bo nigdy nie zabronisz mi marzyć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV