głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deserve Samotność ma ciepły nieco chemiczny zapach prasowanych ubrań. Ma kolor czerwieni ust które prowokacyjnie krzyczą o spojrzenia. Samotność która im dotkliwsza tym

deserve

deserve.moblo.pl
Samotność ma ciepły nieco chemiczny zapach prasowanych ubrań. Ma kolor czerwieni ust które prowokacyjnie krzyczą o spojrzenia. Samotność która im dotkliwsza tym bard
Samotność ma ciepły  nieco... teksty

deserve dodano: 26 stycznia 2013

Samotność ma ciepły, nieco chemiczny zapach prasowanych ubrań. Ma kolor czerwieni ust, które prowokacyjnie krzyczą o spojrzenia. Samotność, która im dotkliwsza tym bardziej sprawia, że wyglądam lepiej, tak jak bym chciała przechytrzyć cały świat i pokazać, że wiedzie mi się cudownie. A spojrzenia mężczyzn to jak słodko gorzka nagroda pocieszenia. Samotność to stukot obcasów, gdy późnym wieczorem wracając z nie wiadomo skąd do pustego domu, otwieram drzwi, rozbieram się, zapalam wszystkie światła i nastawiam cały czajnik wody na herbatę. A potem zmywam makijaż, spinam grzywkę do góry i czekam.

he was my past  he's out of my... teksty

deserve dodano: 26 stycznia 2013

he was my past, he's out of my present, and he can't control my future

Umiałam kochać i cholera... teksty

deserve dodano: 26 stycznia 2013

Umiałam kochać i cholera, wiedziałam doskonale co to miłość, ale gdzieś w drodze, zapomniałam, zatarłam w sobie tą umiejętność, wiesz, to trochę tak, jakbyś czuła, że coś w Tobie się wyłącza, a potem trochę tak jakbyś umarła.

Zmiany   nie lubimy ich. Boimy się.... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

Zmiany - nie lubimy ich. Boimy się. Ale nie możemy ich powstrzymać. Adaptujemy się do zmian. Albo zostajemy w tyle. Dorastanie boli i jeśli ktoś mówił wam coś innego - kłamał. Prawda jest taka - czasem im bardziej coś się zmienia, tym bardziej jest jak przedtem. Zdarza się też, że zmiany są dobre. Czasem zmiana jest najważniejsza.

Czasem Cię widzę   lecz... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

Czasem Cię widzę lecz wyciągniętymi rękoma dotykam tylko mojej myśli o Tobie.

'Złe są te momenty kiedy... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

'Złe są te momenty kiedy uświadamiasz sobie “hej, to była miłość”. Ciężar jaki zatrzymuje cię w pół kroku na chodniku, w parku, na ulicy, z wyciągniętą dłonią, dwa złote za czereśnie.'

pierwszy tego roku prawdziwy śnieg... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

pierwszy tego roku prawdziwy śnieg roztapia się we włosach. pierwsze co czuję to złość. falę gorącego powietrza rozlewającą się po całym ciele. wzburzenie, wściekłość. na myśl nie przychodzi mi nic poza ironią, sarkazmem. odpieram atak. wyzłośliwiam się. czasem odwracam i odchodzę. a tego nie lubisz najbardziej. mróz uderza mnie w twarz. uspokajam się, zaczynam myśleć. dochodzę do wniosku, że znów nad sobą nie panowałam. przegrałam. ty wygrałeś bo teraz przez najbliższe kilka godzin będą mnie męczyły wyrzuty sumienia. nienawiść do samej siebie. wzburzenie, wściekłość na samą siebie. strach, przede wszystkim strach czy rzeczywiście wytrzymasz.

O przyszłość lepiej walczyć niż... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

O przyszłość lepiej walczyć niż o nią pytać.

Jestem strasznie zachłanna na życie... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

Jestem strasznie zachłanna na życie i boję się, że zwyczajnie na wszystko nie starczy mi czasu czasu.

Dzisiaj mogę powiedzieć jedno.... teksty

deserve dodano: 15 grudnia 2012

Dzisiaj mogę powiedzieć jedno. Żeby wygrać trzeba walczyć o swoje. Tylko człowiek bez duszy zrozumie człowieka bez duszy.

Nie ma drugich szans  są tylko inne.... teksty

deserve dodano: 9 grudnia 2012

Nie ma drugich szans, są tylko inne. Jakąkolwiek podejmiesz decyzję, życie zawsze będzie inne niż wtedy, gdybyś podjął inną.

Marzenia zawsze prowadzą do... teksty

deserve dodano: 9 grudnia 2012

Marzenia zawsze prowadzą do rozczarowania, dlatego naszym wspólnym marzeniem jest nie mieć marzeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV