głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deserve – To dlaczego wciąż żywisz urazę? – Bo lubię. To łatwiejsze od wybaczenia. Czasem nie chcesz uciec od świata powiedział. Czasem chcesz uciec od siebie. Taki żal

deserve

deserve.moblo.pl
– To dlaczego wciąż żywisz urazę? – Bo lubię. To łatwiejsze od wybaczenia.
– To dlaczego wciąż żywisz... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

– To dlaczego wciąż żywisz urazę? – Bo lubię. To łatwiejsze od wybaczenia.

Czasem nie chcesz uciec od świata... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Czasem nie chcesz uciec od świata, powiedział. Czasem chcesz uciec od siebie.

Taki żal przetrąca ci kręgosłup.... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Taki żal przetrąca ci kręgosłup. Żyjesz dalej, ale już się nie prostujesz. Uśmiechasz się, ale nigdy oczami.

Od czasu do czasu próbujesz wracać... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Od czasu do czasu próbujesz wracać myślami do takich chwil, kiedy wszystko było dobre. Próbujesz sobie przypomnieć i zrozumieć, jak to się zaczęło, od kiedy wszystko potoczyło się tak, a nie inaczej, czy był taki moment, do którego – gdyby to było możliwe – mógłbyś cofnąć się w czasie i zmienić wszystko na lepsze.

Wszyscy mamy swoje blizny  udręki i... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Wszyscy mamy swoje blizny, udręki i zmory. Wszyscy chodzimy i udajemy, że wszystko jest w porządku. Jesteśmy uprzejmi wobec obcych, jeździmy po tej samej ulicy, stoimy w kolejce w sklepie i jakoś skrywamy ból i rozpacz. Ciężko pracujemy i układamy plany na przyszłość, które najczęściej diabli biorą.

Często mówi się nam w smutnych... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Często mówi się nam w smutnych chwilach, że czas leczy rany. To bzdura. W rzeczywistości jesteś załamany, zasmucony i zapłakany tak, że wydaje ci się, iż to nigdy się nie skończy – aż dochodzisz do stanu, w którym zaczyna działać instynkt samozachowawczy. I przestajesz. Po prostu nie chcesz lub nie możesz robić tego nadal, ponieważ ból jest zbyt wielki. Blokujesz go. Negujesz. To jednak nie leczy rany.

Wciąż słyszałem tę gadaninę:... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Wciąż słyszałem tę gadaninę: „lepiej kochać, a potem płakać”. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.

Wszystko było tak cholernie kruche.... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Wszystko było tak cholernie kruche. To oczywiste, pewnie, ale przeważnie zapominamy o tym – nie chcemy myśleć, jak łatwo nasze życie może lec w gruzach, ponieważ gdybyśmy zdali sobie z tego sprawę, odchodzilibyśmy od zmysłów. Ci, którzy wciąż się boją, potrzebują leków, żeby normalnie funkcjonować. Oni rozumieją rzeczywistość. Wiedzą, jak cienka jest granica. I nie chodzi o to, że nie potrafią zaakceptować prawdy – nie umieją o niej zapomnieć.

Spróbuje udawać  że nic się nie... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Spróbuje udawać, że nic się nie zdarzyło, rozpaczliwie szukając normalności, ale na próżno. Wszystko będzie wydawało się nieco inne niż wczoraj. Nie całkowicie inne, tylko troszeczkę. Jedzenie będzie smakowało trochę inaczej. Powietrze będzie miało nieco inny zapach. Kolory ukażą niemal niedostrzegalne odcienie.

Kiedy nagle znika ktoś bliski  nawet... teksty

deserve dodano: 17 maja 2013

Kiedy nagle znika ktoś bliski, nawet ludzie bez wyobraźni są w stanie wymyślić tysiąc straszliwych scenariuszy albo, co jest jeszcze gorszą torturą, tysiąc powodów do nadziei.

...można nie spać przez cały... teksty

deserve dodano: 2 maja 2013

...można nie spać przez cały tydzień, przepłakać całą noc, stracić głowę z miłości i nikt niczego nie zauważy.

Wraca się jedynie do tych  których... teksty

deserve dodano: 2 maja 2013

Wraca się jedynie do tych, których się kocha. Nie wraca się tam, gdzie jest się tylko kochanym. Wraca się wyłącznie do tych, których się kocha. Albo nie wraca się nigdzie i do nikogo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV