głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dem_ens Może najgorsze w życiu nie są momenty kiedy ktoś ewidentnie nas zostawia ale te kiedy w jednej chwili potrafimy uświadomić sobie że osoba bez której nie wyobraż

dem_ens

dem_ens.moblo.pl
Może najgorsze w życiu nie są momenty kiedy ktoś ewidentnie nas zostawia ale te kiedy w jednej chwili potrafimy uświadomić sobie że osoba bez której nie wyobrażamy
Może najgorsze w życiu nie są... teksty

dem_ens dodano: 9 czerwca 2013

Może najgorsze w życiu nie są momenty, kiedy ktoś ewidentnie nas zostawia, ale te, kiedy w jednej chwili potrafimy uświadomić sobie, że osoba bez której nie wyobrażamy sobie życia przestała nas kochać. Przeraża mnie to, że po części sama tego właśnie doświadczam i jeszcze bardziej przeraża mnie to, że to najszczersza prawda. Przeraża mnie to, że pierwszy raz w życiu zdaję sobie sprawę z realności tego co się dzieje, z tego że mi się nie wydaje. Zawsze, kiedy coś jest nie tak wmawiam sobie najgorsze, mam to zapisane w genach, ale nie tym razem. Widzę jak jest. Znam go przecież nie od wczoraj, wiem ile jest w stanie zrobić, kiedy kocha naprawdę i boli mnie to, że nie potrafi już tego robić dla mnie.

nie lubię sentymentów. wiesz... teksty

dem_ens dodano: 9 czerwca 2013

nie lubię sentymentów. wiesz dlaczego? skrzywdził mnie, okłamywał tyle czasu, pozwolił abym się zaangażowała a po tym wszystkim zostawił, oświadczając że za chwilę może być w związku i prosząc o zrozumienie że nie może na dwa fronty. zranił mnie, powodując przy tym poobgryzanie paznokci do opuszków palców, nieprzespane noce, brak humoru, całkowite zmienione nastawienie do świata. ale nadal mam do niego ten pieprzony, kurewski sentyment i wiem, że jak się odezwie to znowu będę miała nadzieję na lepsze jutro.

Tak bardzo chciałabym teraz... teksty

dem_ens dodano: 3 czerwca 2013

Tak bardzo chciałabym teraz zniknąć, zapaść się pod ziemię. Mam dość patrzenia na wszystkich tych szczęśliwych ludzi wokół mnie, podczas gdy sama nie daję sobie rady ze swoim życiem. To nie jest zazdrość, oni przypominają mi po prostu jak jeszcze nie dawno wyglądałam ja i jak mogłam być teraz szczęśliwa. Perspektywa takiego szczęścia nie daje mi zapomnieć. A może nie będę mogła nigdy zapomnieć.

Najgorsze uczucie gdy spojrzysz mu w... teksty

dem_ens dodano: 3 czerwca 2013

Najgorsze uczucie gdy spojrzysz mu w oczy, a ten z pełną ignorancją idzie dalej.

Pamiętasz pierwsze melanże?... teksty

dem_ens dodano: 13 maja 2013

Pamiętasz pierwsze melanże? Wychodzenie w nocy oknem albo tłumaczenie rodzicom że idzie się na noc do przyjaciół tylko dlatego żeby się nie dowiedzieli o imprezach, pierwsze zaciąganie się szlugiem i kaszlenie przez trzy minuty. Pierwszy zgon i powrót do domu, zdenerwowani rodzice i potworny kac morderca na drugi dzień. Pierwsza wciągnięta kreska, pierwsza ustawka, kiedy chodziło się ze śliwkami pod okiem i tłumaczenie się w domu, pierwsze wagary, malowanie ścian na mieście po nocach, pierwsza wizyta na komisariacie, chodzenie po parku z piwem w ręce i śpiewanie wulgarnych piosenek, tłumaczenie się przed psami, wracanie do domu nad ranem. A co najważniejsze w każdej akcji towarzyszą Ci oni - przyjaciele których traktujesz jak rodzinę! ♥

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

dem_ens dodano: 13 maja 2013

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

Ile razy odchodziliśmy od siebie i... teksty

dem_ens dodano: 11 maja 2013

Ile razy odchodziliśmy od siebie i powracaliśmy? Ile razy twierdziliśmy, że to co jest pomiędzy nami to wyłącznie chwile słabości, z którymi musimy walczyć, a które nie mają prawa pomiędzy nas się wedrzeć? Ile razy próbowaliśmy o sobie zapomnieć mówiąc, że to już ostatni raz, kiedy ze sobą rozmawiamy, że słyszymy po raz ostatni swój płacz i tęsknotę, które wręcz wyrywała się z naszych serc? Ile razy próbowaliśmy przestać się kochać tak, aby każde z nas mogło podążać własnymi ścieżkami, nie szukając w nowym partnerze tych wspólnych cech, które występowały pomiędzy nami? Ile razy mówiąc innej osobie te najważniejsze dla nas słowa, myśleliśmy i mieliśmy przed oczami wyłącznie nasze twarze, nasze imiona w myślach i nasz widok, kiedy byliśmy wyłącznie sami? Ile nie przespaliśmy oddzielnych nocy, kiedy próbowaliśmy usilnie zasnąć, a w zamian za to nasze głowy opętane były zmartwieniami, czy z drugą osobą wszystko jest w porządku? Ile razy za sobą zatęskniliśmy, nie okazując tego przed nikim?

ponad wszystko i do końca teksty

dem_ens dodano: 28 kwietnia 2013

ponad wszystko i do końca

Jak się nie najebie   to się zajebie ! teksty

dem_ens dodano: 20 kwietnia 2013

Jak się nie najebie , to się zajebie !

mamo  moich przyjaciół naprawdę... teksty

dem_ens dodano: 12 kwietnia 2013

mamo, moich przyjaciół naprawdę nie obchodzi to czy mam posprzątane w pokoju tylko czy jest coś do jedzenia

http:  ask.fm eriipe teksty

dem_ens dodano: 4 kwietnia 2013

http:  ask.fm eriipe teksty

dem_ens dodano: 30 marca 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV