głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
http:  ask.fm eriipe      teksty

dem_ens dodano: 14 września 2013

Owszem  nie zawsze jest łatwo.... teksty

dem_ens dodano: 10 września 2013

Owszem, nie zawsze jest łatwo. Bywają kłótnie, ciche dni, przykre sytuacje, chwile zwątpienia. Dopiero potem uświadamiasz sobie jak bardzo kochasz tę drugą osobę i mimo wszystkich przeciwności losu, mimo tego co ludzie powiedzą - Ty nadal chcesz z nią być i wiesz, że tylko z tą jedną osobą możesz być szczęśliwy tak naprawdę.

przepraszam  nie potrafię zapomnieć... teksty

dem_ens dodano: 10 września 2013

przepraszam, nie potrafię zapomnieć, nie chcę zapominać wiesz? to chwilowe szczęście napełniało moje serce cholernym ciepłem. to ciepło tak naprawdę grzeje mnie jeszcze dziś. tak wiem, to tylko resztki, ale w każdym momencie, kiedy o tobie pomyślę robi się cieplej. nie. moje serce nie płacze. ono raduje się gdy cię widzi, mimo, że tak cholernie je krzywdzisz.

potrzebuję Cię. tak cholernie... teksty

dem_ens dodano: 10 września 2013

potrzebuję Cię. tak cholernie chciałabym, żebyś napisał. czy u Ciebie dobrze, czy dogadałeś się z dziewczyną, czy mnie jeszcze pamiętasz, co w tej chwili robisz i na co masz ochotę. chciałabym Cię zobaczyć, zamienić kilka słów i przytulić się. poczuć to ciepło, chociaż miałoby być chwilowe. chciałabym usłyszeć Twój głos, zobaczyć ten cudowny uśmiech, błysk w oku i dołeczki w policzkach. chciałabym spojrzeć Ci w oczy, stać i patrzeć, czekając na Twoją reakcję. chciałabym złapać Cię za rękę, na sekundę. musnąć delikatnie palcem Twój podbródek, by zobaczyć jak mimowolnie się uśmiechasz. tak wiele rzeczy chciałabym Ci powiedzieć. może chciałbyś wiedzieć co u mnie, czy sobie radzę i spokojnie zasypiam. chciałabym poczuć Twój zapach wiesz, Twój zapach i Twoją obecność. tylko tyle.

coraz częściej za tobą płaczę.... teksty

dem_ens dodano: 3 września 2013

coraz częściej za tobą płaczę. tak bardzo cię kocham, a nie mam obok siebie, nawet już cię nie widuję. minęło tyle czasu odkąd odwróciłeś się do mnie plecami i zostawiłeś mnie samą, nie zwracając uwagi na moje łzy i na to, że moje uczucie do Ciebie nigdy nie przestanie być naprawdę prawdziwe. wspominam sobie twój uśmiech praktycznie codziennie wieczorem, kiedy siedzę samotnie na łóżku i płaczę, widzę przed oczami ciebie, szczęśliwego, uśmiechniętego, oddychającego tym samym powietrzem co ja, zbliżający się ku mnie. czuję słone łzy na moim policzku za każdym razem, gdy przypomnę sobie całego ciebie i nasze wspólne niebo, na którym kiedyś byliśmy razem, wtedy gdy byłeś krwią niespokojnie płynącą w mych żyłach. nie obchodzi mnie to, gdzie zaczynam płakać i przy kim. mogą się śmiać i poniżać mnie z tego powodu do tego stopnia, na ile pozwoli sobie ich serce, ja na wspomnienie dotyku twoich dłoni i tak będę płakała zawsze.

godziny patrzenia się w sufit. łzy... teksty

dem_ens dodano: 3 września 2013

godziny patrzenia się w sufit. łzy na policzkach, których już nawet nie wycierasz, bo nie jesteś w stanie, spokojnie płyną po twoim policzku opadając delikatnie na pościel. chcesz zasnąć, nie możesz. nie potrafisz zamknąć tych powiek i przestać myśleć.. przestać myśleć o jego osobie choć na chwilę. z twoich oczu dalej uwalniają się słone łzy. to dziwne uczucie w klatce piersiowej, ciężkie oddechy i ból, który jest w tobie co noc i nie możesz nic z tym zrobić. przypomina Ci się jego oddech, choć tego nie chcesz, widzisz w swoich łzach jego źrenice i dłonie, których zawsze było Ci mało. nagle wszystko ustaje, jakby świat się zatrzymał. podnosisz się i nie widzisz już nic. zadajesz sobie pytania gdzie on jest, co robi..chowasz swoją smutną twarz w dłoniach i słyszysz setki drażniących cię myśli krzyczących: JEGO JUŻ NIE MA.

nigdy nie zrozumiesz ile dla mnie... teksty

dem_ens dodano: 3 września 2013

nigdy nie zrozumiesz,ile dla mnie znaczysz.

Muszę być dużą  odważną... teksty

dem_ens dodano: 30 sierpnia 2013

Muszę być dużą, odważną dziewczynką. Takie dziewczynki robią duże kroki i podejmują twarde decyzję. Tak właśnie robię. Zostawiam to za sobą. Wiesz, że Cię kocham, ale siebie kocham bardziej, a miłość do Ciebie sprawiała, że czułam się gorzej. Muszę się zdystansować, muszę odejść kilka kroków. Wziąć głęboki wdech, odpocząć, przypomnieć sobie kim jestem i zapamiętać, że nie potrzebuję Cię w moim życiu, jeśli Ty nie potrzebujesz mnie.

Mnie nie trzeba zabierać na... teksty

dem_ens dodano: 29 sierpnia 2013

Mnie nie trzeba zabierać na romantyczne kolacje, nie trzeba też płacić za mnie w kinie. Mi trzeba dawać bluzę wieczorami, trzeba mnie mocno przytulać i nakładać mi kaptur kiedy pada. Nie trzeba co chwilę mówić mi jak bardzo się mnie kocha i jak bardzo jestem dla kogoś ważna. Ważniejsze jest dla mnie to abyś wykrzyczał mi to podczas kłótni i dać do zrozumienia, że jestem tą którą kochasz najbardziej. Jestem dość skomplikowaną osobą, ale gdy się postarasz pokochasz mnie taka jaką jestem.

Jest dość chłodno wychodzę na... teksty

dem_ens dodano: 29 sierpnia 2013

Jest dość chłodno,wychodzę na balkon i opieram się o barierkę, ubrana w ogromną bluzę , trzymając w dłoniach kubek gorącej kawy. Jest idealny samotny wieczór na przemyślenia. Niebo jest dziś pełne gwiazd, a ja tylko przyglądam się niebu czy może przypadkiem jedna z nich nie spada. Od pieluch mówili mi, że gdy zobaczę taką mam pomyśleć sobie życzenia. Powiadali, że te życzenia się spełniają i dziś choć nie do końca w to wierzę, nadal myślę o tym czego najbardziej pragnę. Dziecinne ? Spada kolejna i kolejną z nich marnuje na to samo życzenie. Tak to prawda, jestem naiwna. Ale dziś - każda z tych gwiazd daje mi taką małą nadzieję, że może się uda .

wszystko się jebie  .  teksty

dem_ens dodano: 26 sierpnia 2013

wszystko się jebie -.-

Byłyśmy dla siebie jak siostry.... teksty

dem_ens dodano: 25 sierpnia 2013

Byłyśmy dla siebie jak siostry. Nikt i nic nie był w stanie nas rozdzielić. Wspólne noce, wyjazdy, zakupy, wakacje. Wspólnie siedziałyśmy w szkolnej ławce, robiłyśmy przypały na mieście. Niby nie byłyśmy spokrewnione, ale trzymała nas jakaś cholernie mocna więź zwana przyjaźnią. Do czasu, gdy Ona znalazła chłopaka i 'nową przyjaciółkę'. Od roku tak dużo się zmieniło, Ona się zmieniła. Facet Ją zmienił, ona Ją zmieniła. kurwa jakie to prawdziwe .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV