głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
dem_ens Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy nawet przez chwilę nie pomyślałam że będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam że to Twoją twa

dem_ens

dem_ens.moblo.pl
Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy nawet przez chwilę nie pomyślałam że będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam że to Twoją twarz będę
Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy... teksty

dem_ens dodano: 24 marca 2014

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy, nawet przez chwilę nie pomyślałam, że będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam, że to Twoją twarz będę widzieć, gdy zamknę oczy. Że każda chwila spędzona z Tobą będzie należała do najlepszych chwil spędzonych w moim życiu. A rozmawiając z Tobą, nie wiedziałam, że Twój głos będzie moim ulubionym dźwiękiem.

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby... teksty

dem_ens dodano: 26 stycznia 2014

Dobrze gdzieś mieć kogoś. Choćby po to, by było komu opowiedzieć historię dnia, który właśnie z tego powodu warto było przeżyć. Damian

Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak... teksty

dem_ens dodano: 22 stycznia 2014

Nauczyłam Cię wszystkiego. Jak chodzić ze mną za rękę, jak całować, i jak dobrze przytulać. Pokazałam Ci najlepsze sposoby na wywołanie uśmiechu na mojej twarzy i szczęścia wokół mnie. Nauczyłam Cię pożądać i pragnąć mojego ciała. To przy mnie stawałeś się prawdziwym mężczyzną. Ja pokazałam Ci jak wybaczać i zawsze prowadziłam Cię po właściwych ścieżkach. Pokazałam Ci prawdziwą miłość - nauczyłam Cię kochać. Nie nauczyłam Cię tylko jednej rzeczy - jak odchodzić

Wiesz czego najbardziej jestem... teksty

dem_ens dodano: 22 stycznia 2014

Wiesz czego najbardziej jestem ciekawa? Czy kiedy znajdując sobie kogoś po mnie, też będziesz mówił jej 'kocham Cię' z takim samym uczuciem jak mi. Będziesz potrafił spojrzeć jej w oczy, przytulić i zapewnić, że jest najważniejsza w Twoim życiu. Będziesz mówił jej, że jest Twoim ideałem mówiąc to jeszcze kilka miesięcy temu mnie. Czy kiedy leżąc w łóżku a obok siebie mając ją, pomyślisz o mnie i uśmiechniesz się na wspomnienie jak było nam dobrze ? Czy chociaż raz weźmiesz telefon do ręki, wystukasz mój numer i będziesz miał ochotę zadzwonić, żeby choć na chwilę usłyszeć mój głos. Czy chociaż raz pomyślisz, co byłoby dziś gdyby wtedy to się nie wydarzyło..

Usiądę na łóżku  włączę... teksty

dem_ens dodano: 22 stycznia 2014

Usiądę na łóżku, włączę muzykę. Piosenki kojarzące mi się z tobą. Będę wypominać o tym co było. Będę marzyć i myśleć.. O tym jak za tobą tęsknie i nie mogę przestać myśleć. O tym, kim dla ciebie jestem i kim bym chciała być. O tym jak mogłoby nam byc dobrze...razem. I o tym ze mnie nigdy nie pokochasz tak jak byłą, ona była twoją pierwszą miłością, a ty.. ty jesteś moją. Tak, było ich wielu, ale do nikogo nie czułam tego co do ciebie.. i będę wciąż myśleć i marzyć, a na koniec usnę z głową pełna wyobrażeń, jak mogłoby wyglądać moje życie. Jak mogłoby być pięknie, gdybym to ja była twoją pierwszą miłością..

są takie osoby o których nie... teksty

dem_ens dodano: 18 grudnia 2013

są takie osoby o których nie zapomina się nigdy, wspomnienia o nich nigdy nie znikną. zawsze będziemy mieć do nich pewien sentyment. wraz z każdym wspomnieniem rozdrapujemy stare blizny przeszłości, które po sobie zostawili. ale tych ludzi nie da się zapomnieć, nawet jeśli będziemy próbować nie uwolnimy się od przeszłości, od chwil z nimi związanych. ludzie odchodzą, wspomnienia nigdy.

nie będę Ci mówić o tej zranionej... teksty

dem_ens dodano: 15 grudnia 2013

nie będę Ci mówić o tej zranionej miłości.. widzocznie jak się skończyła to nigdy się nie zaczęła.. nie będę szukać innego, by zapomnieć o Tobie.. nie będę unikać Cie tylko dlatego, że będą wracały do mnie wspomnienia.. nie będę płakać z powodu braku czułości i tęsknoty.. nie będę już brać tabletek nasennych popijając piwem.. nie będę już spoglądać na telefon z nadzieją, że napisałeś jak bardzo mnie kochasz.. nie będę czekać na Ciebie w domu gotowa do wyjścia, bo przecież wiem, że już nie przyjdziesz.. nie będę wyrzucać od Ciebie prezentów, bo zbyt wiele dla mnie znaczą.. nie będę prosić abyś wrócił do mnie, bo moje życie bez Ciebie nie ma sensu.. nie będę oglądać Twoich zdjęć, które wrzucasz na fb.. nie będę żalować tego, co zrobiłam.. nie będę walczyć, bo nie widzę sensu.. ale wiem jedno.. wiem, że jak na razie jesteś jedyną osobą, na której mi bezgranicznie zależy.

Wiesz co? Poddaję się  już nie mam... teksty

dem_ens dodano: 2 października 2013

Wiesz co? Poddaję się, już nie mam więcej siły udawać jaka jestem szczęśliwa i płakać po kątach, tak jakby nigdy nie zauważył. Już nie mogę. Przyznaję , że cholernie boli mnie to co mi zrobiłeś i sobie nie radzę. Nie radzę sobie z moją podświadomością, wspomnieniami, z sercem. Nie radzę sobie z samą sobą. Tak. Właśnie do takiego stanu mnie doprowadziłeś i od dziś taką będziesz mnie oglądać, bo ja już nie mam sił udawać że jest zajebiście. Chociaż jest najgorzej jak tylko może. Przestanę się sztucznie uśmiechać. Koniec udawania.

przychodzą czasem takie chwile... teksty

dem_ens dodano: 2 października 2013

przychodzą czasem takie chwile, kiedy siadam o pierwszej w nocy na parapecie, ze łzami w oczach i dociera do mnie fakt, że nie mam już nic, że dla nikogo nie jestem najważniejsza.

Siadam  wyciągam szluga  biorę... teksty

dem_ens dodano: 17 września 2013

Siadam, wyciągam szluga, biorę bucha za tych, którym już nie ufam.

+chcę by było już wszystko dobrze!... teksty

dem_ens dodano: 16 września 2013

+chcę by było już wszystko dobrze! niech to wszystko wróci do normy.

cieszy mnie to ze ktoś czyta moje... teksty

dem_ens dodano: 15 września 2013

cieszy mnie to ze ktoś czyta moje wpisy ; D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV