głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
deliberacja żałuję że żyję obok mego nędznego życia że nigdy nie potrafiłam wejść mu w paradę powiedzieć stop do cholery to moje życie i ja tu rządzę. żałuję że topię się w

deliberacja

deliberacja.moblo.pl
żałuję że żyję obok mego nędznego życia że nigdy nie potrafiłam wejść mu w paradę powiedzieć stop do cholery to moje życie i ja tu rządzę. żałuję że topię się w cudz
żałuję  że żyję obok mego... teksty

deliberacja dodano: 8 października 2014

żałuję, że żyję obok mego nędznego życia, że nigdy nie potrafiłam wejść mu w paradę, powiedzieć stop do cholery, to moje życie i ja tu rządzę. żałuję, że topię się w cudzych błędach i żałuję, że moje serce jest na tyle silne, że potrafi przetrwać każdą krzywdę. I już nie wiem czy kocha ono życie czy powolne umieranie.

Pokazano mi rzeczy dorosłe... teksty

deliberacja dodano: 8 października 2014

Pokazano mi rzeczy dorosłe, myślenie dorosłych, uczucia starców, zapakowano je w moją nastoletnią głowę, w moje głupie, słabe serce, a potem mówiono, że odstaję od reszty. Owszem. Jebać to.

:  teksty deliberacja dodał komentarz: :* do wpisu 8 października 2014
Myślisz coraz więcej i coraz mniej... teksty

deliberacja dodano: 6 października 2014

Myślisz coraz więcej i coraz mniej czujesz. Spoglądasz na problemy ludzi i zazdrość rozrywa Cię od środka. Dlaczego to nie Ty kłócisz się czy wakacje spędzisz w Hiszpanii czy we Włoszech? Dlaczego to nie Ty kłócisz się o to jaki samochód będzie dla Ciebie odpowiedniejszy? Dlaczego wszyscy mają wszystko, a Ty musisz cieszyć się tym co zdobędziesz? Dlaczego to Ty musisz walczyć o miłość? Dlaczego to Ty walczysz o akceptację matki, o jeden wspólny wieczór, o jedną rozmowę, o jedno proste „kocham Cię”? Dlaczego życie jest tak niesprawiedliwe, że rzuciło Cię w ramiona kogoś, kto od początku Cię nienawidził? A może po prostu Bóg lubi zrażać do siebie ludzi i zamiast pomóc uwierzyć Ci w niebo, pokazał, że piekło istnieje na wyciągnięcie ręki? Świadomość zmarnowanego życia jest najgorsza.

zastanawiasz się co jesteś wart  a... teksty

deliberacja dodano: 6 października 2014

zastanawiasz się co jesteś wart, a w radiu grają właśnie "mniej niż zero"

Nigdy nie chciałam nikogo... teksty

deliberacja dodano: 5 października 2014

Nigdy nie chciałam nikogo skrzywdzić. Chciałabym go pocieszyć, ale nie mogę. Bo to ja zadałam mu ból.

nie wiedziałam co zrobić  nie... teksty

deliberacja dodano: 4 października 2014

nie wiedziałam co zrobić, nie miałam nawet dokąd iść... siedziałam w samochodzie i krzyczałam z bólu. wyłam z bólu. płakałam z bólu. znienawidziłam siebie tak, że nie potrafiłam oddychać. to, co uważałam za najważniejsze w moim życiu, kazało mi się wynosić. nie bolało mnie serce, bolało mnie całe ciało.

Jest we mnie teraz coś  co w każdej... teksty

deliberacja dodano: 4 października 2014

Jest we mnie teraz coś, co w każdej chwili może wybuchnąć łzami.

nigdy nie pozwól wmówić... teksty

deliberacja dodano: 3 października 2014

nigdy nie pozwól wmówić mężczyźnie kim jesteś albo poczuć się mniej warta od niego.

co robisz  kiedy nie możesz nic... teksty

deliberacja dodano: 2 października 2014

co robisz, kiedy nie możesz nic nikomu powiedzieć, bo to może wszystko spierdolić, i nie masz pojęcia co robić, lub co się dzieje? po prostu wiesz, że coś naprawdę kurewsko złego się szykuje.

Seriously? Chłopie  jeżeli ktoś Ci... teksty

deliberacja dodano: 2 października 2014

Seriously? Chłopie, jeżeli ktoś Ci udowodnił, że racji nie masz i próbowałeś się popisać wiedzą, której nie posiadasz, to przyjmij to na klatę, a nie próbuj odwracać kota ogonem, że jestem kobietą więc trzeba mnie poniżyć.

czasami zamiast tych wszystkich... teksty

deliberacja dodano: 1 października 2014

czasami zamiast tych wszystkich facetów, którzy ślinią się na mój widok i rośnie im marchew, wolałabym mieć po prostu ojca. #smutne

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV