głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii daj Danusię. czekaj. ojj... trochę się rozpuściła. kurczę... no to mamy elastyczną Danusię! wspomnienie z wakacji o tak. rozmowa z kumpelą. : wyrwałam się z ko

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
daj Danusię. czekaj. ojj... trochę się rozpuściła. kurczę... no to mamy elastyczną Danusię! wspomnienie z wakacji o tak. rozmowa z kumpelą. :
  daj Danusię.   czekaj. ojj...... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- daj Danusię. - czekaj. ojj... trochę się rozpuściła. - kurczę... - no to mamy elastyczną Danusię! / wspomnienie z wakacji, o tak. rozmowa z kumpelą. :)

wyrwałam się z kolejnego sennego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

wyrwałam się z kolejnego sennego koszmaru zlana potem. spojrzałam na tarczę zegara, wskazówki pokazywały kilka minut po czwartej. wstałam z łóżka i podeszłam do okna. jak co noc spojrzałam w gwiazdy, myśląc o tym jak słodko teraz śpisz. w mojej podświadomości kolejny raz od Twojego powrotu narodził się lek. obawa przed tym, że pewnego dnia możesz znów zostawić mnie samą.

potrafi w jednej chwili zapytać co... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

potrafi w jednej chwili zapytać co się dzieje, w drugiej opieprzyć za to co zrobiłam, a w następnej polecić, żebyśmy o tym nie gadali. momentalnie poprawia mi nastrój. przykre, że musi dzielić Nas to dwieście kilometrów.

i na te zdania pełne ironii i... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

i na te zdania pełne ironii i bezczelności pragnęłam odpisać Mu tylko krótkie 'pierdol się'. już wciskałam odpowiednie klawisze. nie umiałam nacisnąć 'enter' zbyt bardzo Go kochałam.

lubiłam kiedy wkładał mi ręce pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

lubiłam kiedy wkładał mi ręce pod bluzkę. i wcale nie dla tego, że jestem szmatą i mogłabym przespać się z facetem po dwóch czy trzech spotkaniach, ja po prostu wiedziałam, że On rozumie miłość w ten, specyficzny sposób i jeżeli chciałam się z Nim związać - musiałam to z góry zaakceptować.

może kiedyś w odpowiedzi na to jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

może kiedyś w odpowiedzi na to jak totalnie nie układała Nam się rozmowa, a wywoływał u mnie tylko podniesione ciśnienie, chowałam głowę w poduszkę i zaczynałam ryczeć, nie mogąc dłużej opanować emocji. z czasem sporo rzeczy się zmieniło. kiedy tylko zaburza rytmiczne uderzenia mojego serca, wyłączam okienko rozmowy i rozpoczynam konwersację z którymś z kumpli, który powali mnie swoimi genialnymi poglądami i mimowolnie wywoła uśmiech. nie jestem już tamtą słabą dziewczynką, co zawsze. ranienie mnie nie pójdzie już tak łatwo.

  a kiedy poczułaś  że powinnaś z... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- a kiedy poczułaś, że powinnaś z Nim zerwać? - wtedy kiedy częściej Go nienawidziłam i miałam dosyć, niż kochałam i chciałabym być wtulona w Jego ramiona dwadzieścia cztery godziny na dobę.

uwielbiam flirtować. na pewno chcesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

uwielbiam flirtować. na pewno chcesz wiązać się z osobą, która będzie siedzieć innemu na kolanach, i doprowadzać do dwuznacznych sytuacji między sobą, a innymi chłopakami? pragniesz być z dziewczyną, która kocha uwodzić swoim biustem? zastanów się, koleś. ostrzegam Cię, bo ranienie to moje uzależnienie, a ranię na prawdę głęboko.

  siema.   przywitałam się  biorąc... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- siema. - przywitałam się, biorąc szluga, którego kumpel właśnie jarał. wzięłam Go do ust i jak na złość, zaciągnęłam się zbyt mocno. zaczęłam się krztusić i bezwiednie Mu go oddałam. - ja jebię. - syknęłam pod nosem. - mandarynkę, mała? - zagadnął inny, rzucając mi owoc prosto w dłonie.

od czasu do czasu w Jej głośnikach... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

od czasu do czasu w Jej głośnikach leciał jakiś delikatny rock, niekiedy trochę popu, czasem reggae. na portalach społecznościowych pisała jednak, że kocha rap. mówili o Niej - 'niewierna, pisze, że tego słucha dla szpanu'. miała totalnie wylane na takich ludzi. Oni nieczuli tego jak w jednym momencie serce się uśmiecha, kiedy do uszu dobiegnie kawałek Pih'a czy Słonia.

nie miałam zbyt dużego wyboru.... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

nie miałam zbyt dużego wyboru. właściwie nie mogłam zrobić nic poza schowaniem przeszłości do kieszeni i ruszeniem dalej w życie z uniesioną brodą.

  i wujku.   nie mów do mnie wujku!... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- i wujku. - nie mów do mnie wujku! - ee? - wujek to chujek. Józio jestem! / konwersacja mamy z wujkiem taty, jebłam. :D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV