głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii na razie nie szukam idealnego 'towaru' na męża. nie planuję zakładania rodziny wspólnego domu rodzenia dzieci i czekania na wspólną starość. wciąż napawam się t

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
na razie nie szukam idealnego 'towaru' na męża. nie planuję zakładania rodziny wspólnego domu rodzenia dzieci i czekania na wspólną starość. wciąż napawam się tą zwycza
na razie nie szukam idealnego... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 grudnia 2010

na razie nie szukam idealnego 'towaru' na męża. nie planuję zakładania rodziny, wspólnego domu, rodzenia dzieci i czekania na wspólną starość. wciąż napawam się tą zwyczajną i beztroską młodzieńczą miłością. nadal kocham skurwieli, nie porządnych facetów.

olał następną. to nic  że znów... teksty

definicjamiloscii dodano: 27 grudnia 2010

olał następną. to nic, że znów jest wolny - zarzekał się, że Ją kocha, a w jednej chwili przestał nadgorliwie do Niej pisać. nawet przestał odpowiadać na Jej wiadomości. nie spędzali razem czasu, zaczął flirtować z innymi. po raz kolejny zastosował swoją taktykę prowokowania zerwania z Jej strony.

wspomnienie Jego pocałunków na moim... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 grudnia 2010

wspomnienie Jego pocałunków na moim ciele wciąż wywołuje torsję żołądka. to już nie wróci, jak trudno to sobie uświadomić.

  co z sylwestrem?   no u Anji.... teksty

definicjamiloscii dodano: 26 grudnia 2010

- co z sylwestrem? - no u Anji. - aha. a kiedy? / ja&kumpela.

  daj Danusię.   czekaj. ojj...... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- daj Danusię. - czekaj. ojj... trochę się rozpuściła. - kurczę... - no to mamy elastyczną Danusię! / wspomnienie z wakacji, o tak. rozmowa z kumpelą. :)

wyrwałam się z kolejnego sennego... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

wyrwałam się z kolejnego sennego koszmaru zlana potem. spojrzałam na tarczę zegara, wskazówki pokazywały kilka minut po czwartej. wstałam z łóżka i podeszłam do okna. jak co noc spojrzałam w gwiazdy, myśląc o tym jak słodko teraz śpisz. w mojej podświadomości kolejny raz od Twojego powrotu narodził się lek. obawa przed tym, że pewnego dnia możesz znów zostawić mnie samą.

potrafi w jednej chwili zapytać co... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

potrafi w jednej chwili zapytać co się dzieje, w drugiej opieprzyć za to co zrobiłam, a w następnej polecić, żebyśmy o tym nie gadali. momentalnie poprawia mi nastrój. przykre, że musi dzielić Nas to dwieście kilometrów.

i na te zdania pełne ironii i... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

i na te zdania pełne ironii i bezczelności pragnęłam odpisać Mu tylko krótkie 'pierdol się'. już wciskałam odpowiednie klawisze. nie umiałam nacisnąć 'enter' zbyt bardzo Go kochałam.

lubiłam kiedy wkładał mi ręce pod... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

lubiłam kiedy wkładał mi ręce pod bluzkę. i wcale nie dla tego, że jestem szmatą i mogłabym przespać się z facetem po dwóch czy trzech spotkaniach, ja po prostu wiedziałam, że On rozumie miłość w ten, specyficzny sposób i jeżeli chciałam się z Nim związać - musiałam to z góry zaakceptować.

może kiedyś w odpowiedzi na to jak... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

może kiedyś w odpowiedzi na to jak totalnie nie układała Nam się rozmowa, a wywoływał u mnie tylko podniesione ciśnienie, chowałam głowę w poduszkę i zaczynałam ryczeć, nie mogąc dłużej opanować emocji. z czasem sporo rzeczy się zmieniło. kiedy tylko zaburza rytmiczne uderzenia mojego serca, wyłączam okienko rozmowy i rozpoczynam konwersację z którymś z kumpli, który powali mnie swoimi genialnymi poglądami i mimowolnie wywoła uśmiech. nie jestem już tamtą słabą dziewczynką, co zawsze. ranienie mnie nie pójdzie już tak łatwo.

  a kiedy poczułaś  że powinnaś z... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

- a kiedy poczułaś, że powinnaś z Nim zerwać? - wtedy kiedy częściej Go nienawidziłam i miałam dosyć, niż kochałam i chciałabym być wtulona w Jego ramiona dwadzieścia cztery godziny na dobę.

uwielbiam flirtować. na pewno chcesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 25 grudnia 2010

uwielbiam flirtować. na pewno chcesz wiązać się z osobą, która będzie siedzieć innemu na kolanach, i doprowadzać do dwuznacznych sytuacji między sobą, a innymi chłopakami? pragniesz być z dziewczyną, która kocha uwodzić swoim biustem? zastanów się, koleś. ostrzegam Cię, bo ranienie to moje uzależnienie, a ranię na prawdę głęboko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV