głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii dawniej wydawało mi się że znam Cię jak własną kieszeń. obecnie z chwili na chwilę stajesz się dla mnie coraz większą tajemnicą. przestałeś być osobą którą poko

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
dawniej wydawało mi się że znam Cię jak własną kieszeń. obecnie z chwili na chwilę stajesz się dla mnie coraz większą tajemnicą. przestałeś być osobą którą pokochałam
dawniej wydawało mi się że znam... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 stycznia 2011

dawniej wydawało mi się, że znam Cię jak własną kieszeń. obecnie z chwili na chwilę stajesz się dla mnie coraz większą tajemnicą. przestałeś być osobą, którą pokochałam, wiesz?

zamknij moje dłonie w swoich. i nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 10 stycznia 2011

zamknij moje dłonie w swoich. i nie puszczaj, już nigdy.

cała ta miłość wywołuje w... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

cała ta miłość wywołuje w ludziach myśli, które normalnie nie przeszłyby przez ich głowy. i to nic, że jest się przez jakiś czas nieziemsko szczęśliwym, i można wręcz unosić się nad ziemią, a uśmiech za wszelką cenę nie chce zejść z twarzy. wszystkie te pozytywne aspekty rozmywają się przy późniejszym cierpieniu. bo potem, kiedy już wychodzisz ze złudzenia, że miłość to uczucie wieczne - boli. zajebiście boli.

podstępnie niszczy sobie życie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

podstępnie niszczy sobie życie. łudzi się, że Jego spojrzenia skierowane w stronę Jej osoby coś znaczą. słówka, komplementy... 'ładnie dziś wyglądasz', 'ślicznie Ci w tym kolorze'. doprawdy, na pewno się zakochał. przelotne muśnięcia? szczyt marzeń. a potem zaprasza Ją na prywatną mszę, każe klękać - prawdziwy dowód miłości, czyż nie?

 byłam z tatą w TESCO no i... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

- byłam z tatą w TESCO no i poszyliśmy obejrzeć ciuchy, a tu nagle różowa bluzka z Bieberem a tata do mnie 'kupić ci taką?' i jeszcze taka pani się na mnie spojrzała, takim dziwnym wzrokiem spojrzała jak chciałaby mi coś zrobić. :D - no a Ty jakbyś spojrzała gdybyś słyszała jak ktoś oferuje komuś kupno bluzki z Justinem? xd. - a myślisz, że pani która ma... wyglądała na 60 parę, wie kto to jest Bieber? - jej idol? xd./ kumpela&ja.

i bądź normalna z tatą który... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

i bądź normalna z tatą, który zostawia po sobie kawałki czekolady porozrzucane na podłodze, przy klawiaturze, na biurku, a nawet na krześle; z mamą, która ni stąd ni zowąd zdejmuje drzwiczki od prysznica i chuj wie co naprawia; z ciocią, która z dobrego serca daje mi gumkę, temperówkę, ołówek oraz linijkę z Edwardem; z siostrą cioteczną, której krzyk 'maaamo!' słychać na wszystkich trzech piętrach; z babcią, która kiedy tylko wejdzie do mojego pokoju, siada w fotelu i usypia; oraz z plastyką, która podejrzanie patrzy, leżąc na łóżku i wzywając do siebie złymi mocami. tsa.

pamiętam jak jeszcze do niedawna... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

pamiętam jak jeszcze do niedawna chciałam pisać dosłownie wszędzie dwukropek z gwiazdką, czy serduszka. jeszcze raptem kilka tygodni temu moje usta układające się w uśmiech były autorstwem tylko Jego osoby. a pierwsza myśl po przebudzeniu za każdym razem równała się kilku literką Jego imienia. nagle czar prysnął, od tak. i jestem szczęśliwa. w chuj szczęśliwa. bo życie porządnie udowodniło, że nie polega jedynie na miłości. ukazało jak wiele innych wartości, może być ważniejszych.

przez dwie godziny próbowałam... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

przez dwie godziny próbowałam zasnąć, intensywnie wpatrując się w jedną gwiazdę, którą zdołałam dostrzec z łóżka. zmagałam się z ochotą napisania Ci wiadomości z prośbą o choć odrobinę wyjaśnień. odblokowałam telefon i zaczęłam pisać Ci kolosalną litanię, na około trzy smsy. dłoń trzymająca komórkę mimowolnie zaczęła drżeć, a na poduszkę spłynęło kilka łez. skasowałam całą treść, wiedząc, że po przebudzenie nie potrafiłabym sobie wybaczyć wysłania. przez minione dwa lata zdałam sobie sprawę jak irracjonalnie postępuje mój mózg nocą.

 idę.  gdzie jak po co?  uczyć... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

- idę. - gdzie, jak, po co? - uczyć się na plastykę. - 'spać' byłoby krócej.

zawsze będę uwielbiała kokosową... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

zawsze będę uwielbiała kokosową czekoladę. przenigdy nie wyleczysz mnie z natychmiastowego orgazmu na widok Wiliama Levy, czy Iana Somerhaldera. moim ulubionym napojem dożywotnie będzie tymbark jabłko-mięta. nie wyzbędę się uwielbiania czytania książek o nadnaturalnych postaciach. i Ciebie też nigdy przestać kochać nie zamierzam.

misiaczku nie łudź się. nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

misiaczku, nie łudź się. nie zgłupieję na nowo w tej samej sprawie.

kotku rób Mu dobrze skoro już nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 9 stycznia 2011

kotku, rób Mu dobrze, skoro już nie masz choć krzty szacunku do samej siebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV