głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii co zrobiłam nie tak? prawdopodobnie zakochałam się. marzenia są jak narkotyki nie znajdziesz ich w pierwszym lepszym sklepie ale jeśli się postarasz śmiało je z

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
co zrobiłam nie tak? prawdopodobnie zakochałam się.
co zrobiłam nie tak? prawdopodobnie... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 luty 2011

co zrobiłam nie tak? prawdopodobnie zakochałam się.

marzenia są jak narkotyki   nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 luty 2011

marzenia są jak narkotyki - nie znajdziesz ich w pierwszym lepszym sklepie, ale jeśli się postarasz, śmiało je załatwisz. istnieją i są dostępne do kupienia. różnica tkwi w zupełnych szczegółach, ale jednak: ceną narkotyków są pieniądze, mniejsze lub większe; marzeń - wyzbycie się szacunku do samej siebie.

teraz patrzę jak marzenia  które... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 luty 2011

teraz patrzę jak marzenia, które siedziały we mnie od tak dawna perfidnie spełniają się Jej, mimo tego, że chciała tego tak bardzo minimalnie, a to wszystko z winy szacunku, który miałam względem siebie i swojego ciała, w przeciwieństwie do Niej.

patrząc na Jego wykończony wzrok... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 luty 2011

patrząc na Jego wykończony wzrok, uświadamiam sobie jedno - jest za późno. spóźniłam się. zwątpiłam w Niego w momencie, w którym najbardziej potrzebował mojego 'dasz radę'.

nie chciałam się do Ciebie... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 luty 2011

nie chciałam się do Ciebie przytulić, a chciałam zostać przez Ciebie przytulona. na prawdę nie zauważasz różnicy?

niczym zaawansowany sadysta zadźgał... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

niczym zaawansowany sadysta zadźgał uczucia znajdujące się w moim sercu - wszystkie, z wyjątkiem miłości względem Niego, tak, aby przypadkiem nie ukrócić mojego cierpienia.

chciałabym  żeby posiadał... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

chciałabym, żeby posiadał umiejętność czytania w myślach. to nic, że znałby wtedy wszystkie moje sekrety i mógłby tym samym zniszczyć mnie do cna, liczyłoby się tylko to, iż posiadałby świadomość tego, jak cholernie mnie zranił. jak wstrzyknął do mojego serca cierpienie, równocześnie wyrywając również wszelkie pozytywne odczucia. zabił je, jak skończony sadysta.

a czy kiedykolwiek przeszło Ci przez... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

a czy kiedykolwiek przeszło Ci przez myśl co ja mogę czuć? pomyślałeś choć raz jak dociekliwie analizuję co wieczór wszystkie Twoje słowa, gesty? wziąłeś pod uwagę, że to co dla Ciebie było jedynie zwykłą znajomością, dla mnie mogło znaczyć dużo, dużo więcej? na prawdę nie domyślałeś się, że Cię kocham, czy tylko udawałeś, w rzeczywistości nie chcąc dopuścić do siebie tego faktu?

i gotowa byłam nawet zabić  gdy... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

i gotowa byłam nawet zabić, gdy ktoś próbował zabrać mi Twoją bluzę, tym samym mieszając swój zapach z tym który powinien na niej być jako jedyny.

rzuciłam się na łóżko z lekko... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

rzuciłam się na łóżko z lekko uniesionymi kącikami ust. przeczesałam dłonią włosy, wybuchając mimowolnie niekontrolowanym śmiechem. westchnęłam cicho pod nosem, siadając. związałam gumką włosy w wysoki kucyk, śpiewając jakieś durne pioseneczki. poczułam jak w kieszeni wibruje mi komórka, więc energicznym ruchem wyjęłam ją. wiadomość od niego. pośpiesznie odczytałam: 'dziękuję :*'. położyłam się delikatnie na poduszkę, ściskając ją następnie z całych sił. - zakochałam się. - podsumowałam z wolna, nie mogąc w to do końca uwierzyć.

dzień w dzień patrzyłam na Niego... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

dzień w dzień patrzyłam na Niego tym stęsknionym spojrzeniem, kiedy przytulał tamtą. całował, szeptał do ucha czułe słówka. ranił moje serce, ale za wszelką cenę próbowałam się nie poddać. serce pękało mi z chwili na chwilę znacznie bardziej. jednak w końcu nadszedł moment udowadniający mi, że a nuż znaczę więcej, niż myślałam. kiedy nie radził sobie z nałogami, policja siedziała mu na karku, a w domu miał niezłe piekło - nie poszedł do Niej. zapukał do moich drzwi.

z jednej strony mówisz  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 luty 2011

z jednej strony mówisz, że najlepsza jest szczerość i walenie prosto z mostu, z drugiej nie wyobrażam sobie pozytywnej reakcji z Twojej strony kiedy stanęłabym przed Tobą z tekstem 'cześć, kocham Cię'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV