głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii Ty za kilkadziesiąt lat będziesz siedzieć w bujanym fotelu chwaląc się milionem dyplomów odznak. my kaszląc co chwila przez problemy z płucami będziemy wspomina

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
Ty za kilkadziesiąt lat będziesz siedzieć w bujanym fotelu chwaląc się milionem dyplomów odznak. my kaszląc co chwila przez problemy z płucami będziemy wspominać to
Ty za kilkadziesiąt lat będziesz... teksty

definicjamiloscii dodano: 1 kwietnia 2011

Ty za kilkadziesiąt lat będziesz siedzieć w bujanym fotelu, chwaląc się milionem dyplomów, odznak. my kaszląc co chwila przez problemy z płucami, będziemy wspominać to, co jest teraz. będziemy unaoczniać szczęście. więc nie mów, że się niszczymy, psujemy, schodzimy na dno. my jedynie chcemy mieć świadomość tego, iż wykorzystaliśmy to co otrzymaliśmy.

mimo wszystkich 'no jasne  jasne'... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

mimo wszystkich 'no jasne, jasne', 'rozumiem', 'mhm', ni chuja Cię ogarniam.

pomyśl. zastanów się  ile tak... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

pomyśl. zastanów się, ile tak naprawdę możemy mieć.

gdzieś tam  między każdym z Twoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

gdzieś tam, między każdym z Twoich słów skapywały z moich policzków kolejne łzy.

prosi  żebyśmy już o tym nie... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

prosi, żebyśmy już o tym nie rozmawiali, zakończyli definitywnie temat, który tak bardzo nas rani i teoretycznie zamykamy wszystkie rozmowy mogące do tego nawiązywać, a jednak na każdym kroku pojawia się coś, jakiś podtekst, niewielki, wręcz mikroskopijnych rozmiarów. taki malutki, a tak ogromnie rani. ironia życia.

najbardziej bolą słowa o tym  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

najbardziej bolą słowa o tym, że nic nie zrobiłaś, nie miałaś na to wpływu, to nie Twoja wina. rani to, że On bierze wszystko na siebie, a mimo tego, iż już prowizorycznie nie jesteś w żadnym stopniu winna - nie możesz liczyć na szczęście. nie na to, którego pragniesz najbardziej. nie to z Nim.

obiecuję Ci  że będziemy cholernie... teksty

definicjamiloscii dodano: 31 marca 2011

obiecuję Ci, że będziemy cholernie szczęśliwi. nie zważając na to, co powiedzą inni - znajomi, rodzice, nauczyciele, sąsiedzi. będziemy bezwstydnie przytulać się na chodniku, będziemy mówić sobie coraz to bardziej wyuzdane wyznania, będziemy całować się na środku ulicy, mimo klaksonów dziesiątek aut. kwestia czasu. w końcu będzie, jak w bajce, przecież wiesz.

brakuje słów  żeby określić to... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 marca 2011

brakuje słów, żeby określić to co między nami jest, prawda?

nie histeryzuję  kiedy wypala... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 marca 2011

nie histeryzuję, kiedy wypala drugiego papierosa. nie rzucam się na Niego, wyrywając używkę z dłoni. nie depczę, rozgniatając w proch. nie mam pretensji gdy w poniedziałek rano ma kaca, bo za dużo wypił przez weekend. wiem, że się niszczy, jednak równie dobrze zdaję sobie sprawę z tego, iż nie mam na to wpływu. akceptuję Go. choć cholernie się martwię na każdym kroku - akceptuję.

obecnie jedyne lekarstwo na mój ból... teksty

definicjamiloscii dodano: 29 marca 2011

obecnie jedyne lekarstwo na mój ból jest tym usytuowanym dwa centymetry pod Twoim nosem, między dwoma policzkami, ponad brodą. blado malinowy kolor, delikatna woń papierosów.

patrzę na zegarek   22.22. klikam na... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 marca 2011

patrzę na zegarek - 22.22. klikam na słoneczko od gadu - mimowolnie dostrzegam, że jest dostępny. mija sekunda - przychodzi nowa wiadomość. jeszcze raz taka akcja, a padnę na zawał.

zajebisty ogar kiedy śpisz z... teksty

definicjamiloscii dodano: 28 marca 2011

zajebisty ogar kiedy śpisz z ładowarką od telefonu, książką od polskiego, układem pierwiastków, piłką siatkową, toną chusteczek i telefonem ciągle zaciskanym przez dłoń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV