głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
d3ja pokazałeś mi że miłość może być piękna . że porządanie jest tylko miłym dopełnieniem że nie trzeba się kłócić bo wystarczy szczera rozmowa i przemyślenie słów p

d3ja

d3ja.moblo.pl
pokazałeś mi że miłość może być piękna . że porządanie jest tylko miłym dopełnieniem że nie trzeba się kłócić bo wystarczy szczera rozmowa i przemyślenie słów partner
pokazałeś mi   że miłość może... teksty

d3ja dodano: 16 października 2012

pokazałeś mi , że miłość może być piękna . że porządanie jest tylko miłym dopełnieniem , że nie trzeba się kłócić bo wystarczy szczera rozmowa i przemyślenie słów partnera . pokazałeś mi coś czego nikt nigdy wcześniej mi nie pokazywał .

Jestem ciekawa jak byś  zareagował... teksty

d3ja dodano: 16 października 2012

Jestem ciekawa jak byś zareagował, gdybyś odebrał telefon i dowiedział się że mnie już nie ma.

nie  ja nie płaczę. to tylko serce... teksty

d3ja dodano: 16 października 2012

nie, ja nie płaczę. to tylko serce przykryte nawałem wspomnień wyrzuca na wierzch słone łzy. nie, ja nie cierpię, ja umieram z bezsilności każdego dnia na nowo. nie, ja nie znikam, ja wtapiam się w szare tło. nie, nie jestem ważna, przecież nie znaczę już nic.

Tęskniła za czasami  kiedy był... teksty

d3ja dodano: 16 października 2012

Tęskniła za czasami, kiedy był przy niej. Kiedy mogła w każdej chwili potrzymać go za rękę, czy pocałować. Chciała żyć normalnie, pogodzić się z tym, że jego już nie ma. Każdy wieczór spędzała siedząc na podłodze, płacząc i zastanawiając się, czy kiedykolwiek się z tym wszystkim pogodzi. Myślała o nim, cały czas. Za każdym razem, kiedy się budziła, kiedy szła chodnikiem, kiedy spotykała się ze znajomymi - tęskniła. Patrzyła na telefon, mając nadzieję, że zadzwoni, przecież zawsze to robił. Ale on nie dzwonił, jego już nie było. Przez cały ten czas sekundy dłużyły się niemiłosiernie. Z każdą minutą brakowało go bardziej. Tamtego dnia straciła wszystko, co kochała.

moją bajkę napisał psychopata   w... teksty

d3ja dodano: 15 października 2012

moją bajkę napisał psychopata - w dodatku chyba najebany.

Proszę Cię tylko o jedno   nigdy... teksty

d3ja dodano: 11 października 2012

Proszę Cię tylko o jedno - nigdy nie zmieniaj numeru telefonu . Kiedyś, tuż przed śmiercią wybiorę Twoje imię z książki telefoniczej i nacisnę zieloną słuchawkę . A po Twoim ' słucham ? ' powiem Ci wszystko , obiecuję . Powiem Ci jak na prawdę było, jak bardzo Cię kochałam , i dlaczego nigdy o tym nie mówiłam . Powiem Ci też , że poświęciłam całe swoje szczęście dla Twojego dobra - zwyczajnie usuwając się z drogi.

Całowałeś tak zachłannie  że... teksty

d3ja dodano: 11 października 2012

Całowałeś tak zachłannie, że zapominaliśmy o oddechu. Dotykałeś tak wyjątkowo, że dalej czuje Twoje palce. Charakter prawie tak idealny, że brakuje mi go każdego dnia. Wzrok ujmujący, który wciąż mam przed oczami. Uśmiech, na którego wspomnienie sama się uśmiecham. Wszystko tak idealne, że aż ciężko mi uwierzyć, że miałam Ciebie dla siebie i to wszystko między Nami się działo. Tęsknię.

nie zależało mi tak bardzo na... teksty

d3ja dodano: 8 października 2012

nie zależało mi tak bardzo na chodzeniu za rączkę, przytulaniu się. chciałam jedynie zakochać się, znaleźć miłość. osobę z którą zapragnę spędzić resztkę swojego życia. chciałam jedynie osoby która obdarzy mnie tak wielkim i silnym uczuciem jakim darzę ją. zamiast tego otrzymałam kolejny cios w serce, kolejny przyklejony plaster, który non stop się odkleja .

Nigdy nie zaprzątaj sobie głowy... teksty

d3ja dodano: 10 września 2012

Nigdy nie zaprzątaj sobie głowy konsekwencjami. Żyj chwilą. Później płacz, że chciałbyś cofnąć czas.

Znam siebie. Mogłabym znów się... teksty

d3ja dodano: 4 września 2012

Znam siebie. Mogłabym znów się postarać i przestać pić, przestać jarać, ale życie w zamian tępy śmiech ma dla nas.

Może kiedyś poczujesz jak wiele... teksty

d3ja dodano: 25 sierpnia 2012

Może kiedyś poczujesz jak wiele straciłeś ale to już nie ważne. Zjadając kilogramy czekolady, żelków i innych słodyczy , w słuchaniu dobrej muzyki, ciągłe imprezy i spotkania z przyjaciółmi POMAGAJĄ! Nawet jak oglądam nasze wspólne zdjęcia, wspomnienia nie dają mi powodu do płaczu. Zapominam o Tobie.

Rozczarowania zabiją mnie od środka. teksty

d3ja dodano: 23 sierpnia 2012

Rozczarowania zabiją mnie od środka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV