głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę . Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał . Miłość to najpiękniejsze z

czuub

czuub.moblo.pl
Kochaj mnie nieprzytomnie jak zapalniczka płomień jak sucha studnia wodę . Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał .
Kochaj mnie nieprzytomnie   jak... teksty

czuub dodano: 14 luty 2013

Kochaj mnie nieprzytomnie , jak zapalniczka płomień , jak sucha studnia wodę . Kochaj mnie namiętnie tak , jakby świat się skończyć miał .

Miłość to najpiękniejsze z sacrum... teksty

czuub dodano: 13 luty 2013

Miłość to najpiękniejsze z sacrum , więc nie traktuj jej jak kontraktu . Który zrywasz , gdy dzień masz gorszy . Kiedy zyski chwilowo są mniejsze niż koszty ..

Urodzić dziecko to odnaleźć swój... teksty

czuub dodano: 13 luty 2013

Urodzić dziecko to odnaleźć swój największy życiowy cel . To największe wyzwanie i obowiązek życia .

Maleńki promyk szczęścia. teksty

czuub dodano: 12 luty 2013

Maleńki promyk szczęścia.

Tu­pot dziecięcych bu­cików . teksty

czuub dodano: 11 luty 2013

Tu­pot dziecięcych bu­cików .

Jeszcze Cię nie ma Kruszy­no Mo­ja... teksty

czuub dodano: 11 luty 2013

Jeszcze Cię nie ma Kruszy­no Mo­ja , a tęsknie . Choć nie widzę , czuję małe rączki , licząc pa­luszki u stópek . Ser­duszko tak moc­no bi­je , choć prze­de mną skry­te . Po­wiedz mi kiedy będę mogła przy­tulić Cię czu­le , szep­tem budzić o po­ran­ku po­całun­kiem , mówiąc - Kocham Cię , biorąc w ra­miona.

Nie uda Nam się mieć wszystkiego na... teksty

czuub dodano: 8 luty 2013

Nie uda Nam się mieć wszystkiego na raz . Coś kończy się , żeby coś mogło trwać . Ta brakująca część ukryta tu gdzieś . Do pełni szczęścia brak Nam jej .

Dziwisz się   że tak często daje... teksty

czuub dodano: 7 luty 2013

Dziwisz się , że tak często daje Ci buziaki . Ja po prostu dziękuje za to , że przy mnie jesteś .

Coraz bardziej zaskakuje mnie... teksty

czuub dodano: 6 luty 2013

Coraz bardziej zaskakuje mnie jutro..Z dnia na dzień wszystko się zmienia i miesza w moim życiu ...Życie jest magią. Każde nasze słowo, każdy nasz gest ma wpływ na to co dzieje się wokół. Wszystko zależy od naszych myśli. Odpowiednio dobrane słowa działają niczym zaklęcia, które pomagają spełniać nasze marzenia.

Pytasz mnie czy tesknie ? Tak tesknie... teksty

czuub dodano: 6 luty 2013

Pytasz mnie czy tesknie ? Tak tesknie . Tesknie za Twoimi cudownymi oczami . Za tym , jak na mnie patrzyleś . Za rozmowami z Toba . Nawet za tymi Twoimi humorkami . Za tymi nocami spedzonymi w Twoim towarzystwie . Za wszystkie Twoje zle jak i dobre slowa . Tak . Cholernie tesknie za Toba .Prosze wróć .

Wiesz kiedy naprawdę kochasz ? Kiedy... teksty

czuub dodano: 6 luty 2013

Wiesz kiedy naprawdę kochasz ? Kiedy się do Ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a Ty nadal dzwonisz . Kiedy powoduje , że z Twoich oczu płyną łzy , a Ty nadal chcesz z Nim być . Kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms " Kocham Cię " wiedząc , że odczyta go dopiero rano...

Nie jestem w stanie opisać tego co... teksty

czuub dodano: 6 luty 2013

Nie jestem w stanie opisać tego co czuje . jak bardzo wszystko się zmieniło odkąd Cię mam . I jak się nadal dużo zmienia we Mnie , w Tobie , w Nas . Jestem spokojna , bezpieczna i szczęśliwa wiedząc , ze mam Ciebie obok. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV