głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdyby ich nie było? Gdyby nie było tych dzięki którym życie staje się piękne dzięki którym wstajesz rano z łóżka ? Do kog

czuub

czuub.moblo.pl
Zastanawiałeś się kiedyś jakby to było gdyby ich nie było? Gdyby nie było tych dzięki którym życie staje się piękne dzięki którym wstajesz rano z łóżka ? Do kogo byś
Zastanawiałeś się kiedyś  jakby... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Zastanawiałeś się kiedyś, jakby to było gdyby ich nie było? Gdyby nie było tych, dzięki którym życie staje się piękne, dzięki którym wstajesz rano z łóżka ? Do kogo byś poszedł kiedy cały twój świat stanąłby pod znakiem zapytania ? Komu płakałbyś w rękach i z kim upijałbyś się do nieprzytomności ? Kto kazałby ci się ogarnąć kiedy zacząłbyś świrować, kto skopałby ci dupę kiedy zamierzałeś się poddać ? Z kim poszedłbyś na przysłowiową "pasterkę" do parku ? Do kogo zadzwoniłbyś o 3 w nocy mówiąc, że masz ochotę na piwo ? Kto organizowałby imprezy w twojej chacie, a potem przepraszał za zniszczenie mebli i potłuczenie wszystkich naczyń ? Gdyby zabrakło tych przy których zawsze możesz być sobą, którzy wyciągali cię z najgorszych stanów emocjonalnych. Tych, którzy widzeli cię w najgorszym stanie, kiedy nawet ty sam nie dałeś rady na siebie patrzeć. Gdyby nie ci ludzie do których śmiało mówię "siosto", "bracie" nic nie miałoby dla mnie sensu.

akie moje mini absurdalne... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

akie moje mini absurdalne szczęście. Bez przyczyn. Bez powodów.

Gdybym miała wyjaśnić czym jest... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Gdybym miała wyjaśnić czym jest dla mnie miłość to pokazałaby palcem na Ciebie.

Nieważne  co pomyślą inni  bo... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Nieważne, co pomyślą inni, bo zawsze coś pomyślą.

Żadne z nas nie jest perfekcyjne... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Żadne z nas nie jest perfekcyjne, daleko nam do ideałów. Oboje mamy po tysiąc wad, których nawet nie staramy się przed sobą ukrywać, bo wiemy, że znamy się zbyt dobrze, by to robić, wiemy, że to udawanie nawet choćbyśmy nie wiem jak chcieli nam nie wyjdzie. Nie w naszym przypadku. Oddajemy sobie nawzajem te najcenniejsze dla nas cząstki serca, które tak naprawdę są najłatwiejsze do zranienia, do rozłamania na poranione cząstki. Oddajemy je ze świadomością, że żadne z nas tego nie zaprzepaści. Troszcząc się o to co zdążyliśmy razem zbudować utwierdzamy się w przekonaniu, że jesteśmy dla siebie potrzebni, że bez siebie nie potrafimy oddychać. A w momentach, w których tęsknimy zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochamy..

Wszystko przetrwa  miłość... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Wszystko przetrwa, miłość, przyjaźń, marzenia. Bez względu na odległość, granice czy przeszkody jakie staną na drodze. Wystarczy tylko chcieć i wierzyć, że można .

chce robić z Tobą rzeczy których... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

chce robić z Tobą rzeczy,których nigdy nie zapomnę

niektórych bardzo boli fakt  że... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

niektórych bardzo boli fakt ,że sobie radzę.

Zakochałam się. Zakochałam się... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Zakochałam się. Zakochałam się potwornie, absolutnie, bezwzględnie, bezrozumnie, na zawsze. :)

Najpiękniejszym widokiem jest... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Najpiękniejszym widokiem jest człowiek uśmiechający się z Twojego powodu, szczególnie, jeśli jest to człowiek, który ukradł Ci choć kawałek twojego wnętrza.

Chciałabym mieć w głowie  taki... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Chciałabym mieć w głowie, taki mini aparat. Porobiłabym zdjęcia każdemu z tych najpiękniejszych wspomnień. Stwarzając tym samym najpiękniejszy album pod słońcem .

Spędzaj czas tylko z tymi którzy... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Spędzaj czas tylko z tymi którzy kochają Cię bezwarunkowo. Nie marnuj go na tych którzy kochają tylko wtedy, kiedy warunki są odpowiednie dla nich .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV