głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Chociaż mi się nic nie udaję i wszystko wiruje jak kule w bębnie totolotka to i tak mam siłę. Bo znajduje ją w pewnej czesci ludzi.Moich ludzi. Ludzi którzy są

czuub

czuub.moblo.pl
Chociaż mi się nic nie udaję i wszystko wiruje jak kule w bębnie totolotka to i tak mam siłę. Bo znajduje ją w pewnej czesci ludzi.Moich ludzi. Ludzi którzy są ze m
Chociaż mi się nic nie udaję i... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Chociaż mi się nic nie udaję i wszystko wiruje jak kule w bębnie totolotka to i tak mam siłę. Bo znajduje ją w pewnej czesci ludzi.Moich ludzi. Ludzi,którzy są ze mna na dobre i na złe.Którzy widzą najmniejszy szczegół zmiany w mojej osobie. Którzy cieszą sie z moich sukcesów.A sa obok przy porazkach. Którzy nie patrzą co mówią inni,bo sami dobrze wiedzą jaka jestem naprawde. Ludzi,dzięki którym pojawia się ten uśmiech.

Pozostań na świecie bo warto.   Bo... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Pozostań na świecie,bo warto. Bo warto walczyć z codziennością,mimo okaleczeń. Bo warto kochać,mimo bólu. Bo warto żyć,mimo wszystko. Pozostań dla mnie.

Ja wiem tylko jedno.    Będzie... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Ja wiem tylko jedno. Będzie dobrze.Na pewno..

One free girl more. teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

One free girl more.

Zakochałeś się.    Bez mojej... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Zakochałeś się. Bez mojej prośby.Bez mojej miłości.Bez proszenia. Szkoda tylko,że nie jesteś tym chłopakiem,którego ja nadal kocham...

Ta siła by przetrwać ten okres... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Ta siła,by przetrwać ten okres,wypełnia mnie od środka.

Nie lubię gdy wracają do mnie te... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Nie lubię,gdy wracają do mnie te wszystkie mysli.Nie lubię z Nimi walczyć,bo wiem,że są silniejsze ode mnie. I to ONE i tak zawsze były,są i będą górą.

I z Nią.      Z tą pogiętą... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

I z Nią.;* Z tą pogiętą,paplającą bez sensu papla i typową blondynką w warkoczykach. Z tą myślącą tylko o arbuzowych tymbarkach i czubq własnego nochala,na którym ktoś się znajduje.^^ Ale na to nie patrzmy i tym się nie kierujmy.^^ Bo to Ona.!

Nauczyłam się z tym żyć.Z... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Nauczyłam się z tym żyć.Z poczuciem,że raz jest gorzej,a raz lepiej. Że jestem zabawką,którą w bardzo szybki sposób można było się znudzić. Zrozumiałam,że kluczem do sukcesu jest akceptacja samej siebie. Jest ona źródłem wiary w swoje możliwości.Kiedy zauważasz siebie,inni też to robią. Podnosi się samoocena. Dużo czasu zajęło mi szukanie porozumienia z sama sobą. Ale kiedy wreszcie osiągnęłam to,co chciałam,było o wiele lepiej. Zycie nabrało sensu,tępa,kolorów. Pojawiły się w nim coraz to nowsze,ciekawsze osobowości,od których wiele się nauczyłam.

Życie nauczyło mnie wiele.... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Życie nauczyło mnie wiele. Począwszy od miłości przez przyjaźń,wrogość na nienawiści kończąc. Dostarczyło mi wiele powodów do radości,ale tez nie szczędziło w stawianiu mi przeszkód. Mimo wszystko wiem,że była to dla mnie nauka,jakiej nigdzie bym nie otrzymała Sama na swoich błędach poprawiałam,a przynamniej starałam się poprawić siebie. Nie powiem,bywało trudno. Bywały momenty,kiedy rezygnowałam z wszystkiego i chciałam z tym skończyć.

Brak planów na następne dwa... teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Brak planów na następne dwa oddechy. Liczy się cierpliwość i wiara. Niedługo znów zacznę oddychać.

Lubiła grać Diablicę.! teksty

czuub dodano: 14 grudnia 2010

Lubiła grać Diablicę.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV