głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Nigdy nie czułam tego w ten sposób do nikogo innego. trolololo. ♥ Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno i ciężko sobie wmówić że życie jest próbą. Każdy

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Nigdy nie czułam tego w ten sposób do nikogo innego.
Nigdy nie czułam tego w ten sposób... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Nigdy nie czułam tego w ten sposób do nikogo innego.

trolololo. ♥ teksty czekoooladowa dodał komentarz: trolololo. ♥ do wpisu 13 listopada 2012
Czasem zrozumieć to wszystko jest... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Czasem zrozumieć to wszystko jest tak trudno i ciężko sobie wmówić, że życie jest próbą.

Każdy powinien mieć kogoś  z kim... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.

Miłość jest jak narkotyk. Na... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Miłość jest jak narkotyk. Na początku odczuwasz euforię, poddajesz się całkowicie nowemu uczuciu. A następnego dnia chcesz więcej. I choć jeszcze nie wpadłeś w nałóg, to jednak poczułeś już jej smak i wierzysz, że będziesz mógł nad nią panować. Myślisz o ukochanej osobie przez dwie minuty, a zapominasz o niej na trzy godziny. Ale z wolna przyzwyczajasz się do niej i stajesz się całkowicie zależny. Wtedy myślisz o niej trzy godziny, a zapominasz na dwie minuty. Gdy nie ma jej w pobliżu - czujesz to samo co narkomani, kiedy nie mogą zdobyć narkotyku. Oni kradną i poniżają się, by za wszelką cenę dostać to, czego tak bardzo im brak. A Ty jesteś gotów na wszystko, by zdobyć miłość.

O 23 myślałam o Tobie i Twoim... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

O 23 myślałam o Tobie i Twoim głosie, o 23:23 myślałam o Tobie i Twoim zapachu, o 00:00 myślałam o Tobie i Twoich oczach, o 00:30 myślałam o Tobie i Twoim uśmiechu, a od 01:01 do 04:00 myślałam o Tobie i wspólnie spędzonych chwilach.

Mężczyzna  który powie Ci  że... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Mężczyzna, który powie Ci, że jesteś piękna zamiast krnąbrnie palnąć, że 'niezła z Ciebie dupa'. facet, który tanią obmacywankę na przystanku tramwajowym zamieni w objęcie Cię swoimi ramionami tylko po to, abyś przez moment poczuła się bezpieczna jak kilkuletnia dziewczynka w objęciach ojca. mężczyzna, który kiedy zobaczy, że trzęsiesz się z zimna, elokwentnie odda Ci swoją bluzę, zamiast próbować Cię rozgrzać w nieco sprośniejszy sposób. ten, który pod Twoją bluzką będzie szukał serca, a nie biustu. mężczyzna, który zamiast klepnąć Cię w tyłek, czule pocałuje Cię w czubek nosa. facet, który przy kolegach, przedstawi Cię jako wybrankę serca, a nie dziewczynę na jedną noc. ten, który szybki numerek w publicznej toalecie zamieni na romantyczną noc, wyścieloną płatkami róż. mężczyzna, którego obecności dzisiaj już nie zaznasz.

no chyba nie! teksty czekoooladowa dodał komentarz: no chyba nie! do wpisu 13 listopada 2012
:  teksty czekoooladowa dodał komentarz: :* do wpisu 13 listopada 2012
Tylko ja mogę siedzieć i bez sensu... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Tylko ja mogę siedzieć i bez sensu gapić się w dal. Wypić trzy szklanki mleka i mieć ochotę na więcej. Rozprawiać pół godziny o rzeczach, o których nie mam zielonego pojęcia. Przejść centrum handlowe wzdłuż, wszerz i dalej nic nie kupić twierdząc, że nie uszyli na mnie nic odpowiedniego. Siedzieć przez pół nocy z laptopem na kolanach i pisać. Pięć razy pod rząd oglądać ten sam film. Z premedytacją wjechać na czwarte piętro i udawać, że się pomyliłam. Zrobić 50 zdjęć i nie wybrać żadnego. Czytać mądre artykuły i udawać, że je rozumiem. Tylko ja mogę tęsknić za kimś, kogo praktycznie nie znam. Tylko ja potrafię tak wszystko popsuć. I tylko ja mogę mieć takie szczęście.

Tyle pustych planet we... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Tyle pustych planet we wszechświecie... A ja wylądowałam na tej, z tymi wszystkimi kretynami.! -.-

Polonistka wywołała do odpowiedzi.... teksty

czekoooladowa dodano: 13 listopada 2012

Polonistka wywołała do odpowiedzi. 'Numer 15 i 25!' Zapraszam.' Wstaliśmy oboje z zajebiście wściekłymi minami. 'Nie będę Was dziś pytać. Wyobraźcie sobie, że jest między Wami konflikt dotyczący czegoś ważnego. Zagrajcie to.' Spojrzeliśmy na nią zdziwieni, wciąż staliśmy w ciszy. 'No już. Zacznij od słów: Jak mogłeś?!' Pogoniła mnie. 'Jak mogłeś?' Oczy momentalnie mi się zaszkliły. Nie odpowiedział. 'Jak mogłeś to zrobić?!' Wziął głęboki wdech. 'Przepraszam.' Wykrztusił gryząc wargę. 'I co? Mam Ci się rzucić na szyję? Nie przepraszaj,jeśli nie rozumiesz definicji tego słowa. ' Wkurzył się. 'Dobrze wiesz, że to nie moja wina! To była impreza. Byłem nawalony, z resztą nie byliśmy ze sobą.' Otworzyła szerzej oczy. 'Nie? Aaa, to sorry. Pomyliłam bieg zdarzeń.' Nauczycielka patrzyła na nas z niedowierzaniem. 'Dobrze. Usiądźcie do ławek. Muszę Wam powiedzieć, że było widać w tym prawdę.' Spojrzał na moją twarz wykrzywioną bólem. Musiałam wyjść z sali.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV