głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa Zbyt słaba by zostać zbyt silna by odejść. Potrzebuje odrobiny miłości właśnie teraz w tym momencie. I choć wiem że czasem nie da się spełnić wielu chęci to i t

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
Zbyt słaba by zostać zbyt silna by odejść.
Zbyt słaba by zostać  zbyt silna by... teksty

czekoooladowa dodano: 2 października 2012

Zbyt słaba by zostać, zbyt silna by odejść.

Potrzebuje odrobiny miłości... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

Potrzebuje odrobiny miłości, właśnie teraz, w tym momencie. I choć wiem, że czasem nie da się spełnić wielu chęci, to i tak wierze, że zaraz usłyszę przyjemne wibracje i po przeczytaniu sms-a uśmiechnę się szeroko.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

I znowu się zawodzę na Tobie... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

I znowu się zawodzę na Tobie, nienawidzę. Unosisz mnie do samych gwiazd, krążę po niebie w Twoim zapachu, a potem tak naiwnie i niespodziewanie spadam na samą ziemie i ciężko mi się podnieść. Cicho płaczę i wspominam znowu, jak było kiedyś. A teraz gdy potrzebuje Twojej ręki na otarcie, łez boję się po nią sięgnąć, by się znów nie zawieść.

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

Nadal mamy nadzieję. Nic nie możemy na to poradzić. Udajemy, że jesteśmy szczęśliwe, a kiedy widzimy pary całujące się na ulicy parodiujemy odruch wymiotny. Ale same pragniemy miłości. Wierzymy w nią. Nawet jeśli wiemy, że faceci to skurwiele, to i tak mamy nadzieję, że jeden z nich uratuje nas przed życiem w samotności.

bądź grzybki halucynogenne. teksty czekoooladowa dodał komentarz: bądź grzybki halucynogenne. do wpisu 24 września 2012
hahahha . tylko nie wchodź do mojej wanny ! teksty czekoooladowa dodał komentarz: hahahha . tylko nie wchodź do mojej wanny ! do wpisu 24 września 2012
Przywarli do siebie tak blisko  że... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

Przywarli do siebie tak blisko, że nie było już miejsca na żadne uczucie.

Chodzi o to  że Cię kocham a... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

Chodzi o to, że Cię kocham a przecież ostatnio mówiłam, że Cię nienawidzę. Uświadomiłam to sobie dzisiaj w nocy, gdy pisałam, że nie mogłabym bez Ciebie żyć.

dzień w którym powiesz  że... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

dzień w którym powiesz, że zerwaliście, będzie dla mnie tym najszczęśliwszym w życiu. dla innych jest nim ślub, dla mnie wasze rozstanie.

zobaczysz jeszcze będzie tak  że... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

zobaczysz jeszcze będzie tak, że twój telefon będzie tęsknić za Mną .Zobaczysz będzie jeszcze tak, że Ty zatęsknisz za Mną. Wtedy do Mnie napiszesz, że się myliłeś i chcesz być ze mną A ja jak ta głupia idiotka przyjmę Cię w swe ramiona.`

Daj mi chwilę  by pomarzyć  dorzuć... teksty

czekoooladowa dodano: 24 września 2012

Daj mi chwilę, by pomarzyć, dorzuć drugą, żeby... zmądrzeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV