głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba świeca może rozjaśnić noc uśmiech może zbudować całe cesarstwo. i jesteś Ty i jestem ja i NIKT W TO NIE WIERZY ale miłość robi szach mat i jeśli mnie zignorujes

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
świeca może rozjaśnić noc uśmiech może zbudować całe cesarstwo. i jesteś Ty i jestem ja i NIKT W TO NIE WIERZY ale miłość robi szach mat i jeśli mnie zignorujesz
świeca może rozjaśnić noc... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

świeca może rozjaśnić noc, uśmiech może zbudować całe cesarstwo. i jesteś Ty, i jestem ja, i NIKT W TO NIE WIERZY, ale miłość robi szach-mat i jeśli mnie zignorujesz będę znowu walczyć. / Indila

Niczym pierdolony absynt chcę Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Niczym pierdolony absynt chcę Cię zabrać stąd. Choć wiem, że następny krok to błąd - idziemy w to. Zamknij oczy, otwórz dłoń, gruz spod nóg nam ucieknie. Wszystko, co słyszałeś do dzisiaj to brednie. Po twarzy cieknie pot ze łzami, chuj z tym... co pod nami. Póki tylko jeszcze czuję NASZ ODDECH.

Wierzę tylko w siebie  obiecuję... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Wierzę tylko w siebie, obiecuję sobie. Prawda leży po środku, między piekłem a Bogiem. Choć życie jest nałogiem, brać go tyle ile mogę. (...) Nie obiecuję - nie znaczy, że nie pomogę. Redukuje fakt, że zawiodę, milczenie złotem. Honor jak totem, ja noszę go w sercu. Pokój moim bliskim, śmierć dla szyderców!

Zwiedzam nocą miasto  kiedy w domu... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Zwiedzam nocą miasto, kiedy w domu mi za ciasno. Cztery ściany, czwarta rano i hasło. Gdzie te zmiany? Mamo!? Gdzie te zmiany? Czuję się zmiażdżony choć nie jestem naćpany Boleśniejsze rany, nerwami szargany. Szary świat, to nie czas na fanfary.

Pakuj się kotku  ruszamy za chwilę.... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Pakuj się kotku, ruszamy za chwilę. Nie pytaj mnie dokąd i czemu aż tam. Kupuję bilet wsiadamy i tyle. Będziemy podbijać cały świat. Tam, w oddali rozmywa się zgiełk. Kłopoty giną jak rosa na słońcu. Ważne, że mogę tu obok Cię mieć. Patrzmy, co dzieje się na Ziemi końcu.

Zapamiętaj mnie zanim stąd odejdę... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Zapamiętaj mnie zanim stąd odejdę na dobre i pójdę na pogrzeb jako ten główny bohater. I pójdę na chatę, czyli tam, gdzie byłam pierwotnie. Proszę wybacz mi, jeśli narobiłam Ci zła to szczerze przepraszam. Nie dopłynęliśmy do brzegu tęczy, ani do zaręczyn, ani do ołtarza. Nie wiem, czy obdarowałeś mnie wtedy swoim całym "ja" tylko po to, by pokazać mi dobro (...)

Jestem gotów zostać z Tobą już na... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Jestem gotów zostać z Tobą już na wieczność być. Chcę Cię ujrzeć, choć przez chwilę żyć w spokoju czystych serc. Być szczęśliwym w każdej chwili, chcę na zawsze z Tobą być. Zostań ze mną już na wieczność proszę Cię!

Chodż pomaluj mój świat  też bym... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Chodż pomaluj mój świat, też bym tak chciał, by w sekundę zapomnieć, opanować szał. O problemach i o gniewie, o bólu, co siedzi w moim sercu, przez Ciebie. Ja tak jak Ty chciałbym kiedyś być szczęśliwy. Kochać, być kochanym tak na prawdę nie na niby. Mieć przyjaciół wokół siebie, tylko tych prawdziwych i spokój ducha, że nie braknie nam na byt godziwy. Nie tylko Ty masz też takie chwile, że życie się sypie, wszystko chcę zostawić w tyle. To są te dni gdy nic nie cieszy, a w głowie pranie bani, przewijanie fleszy.

Ty tak jak ja  łapiesz szczęście w... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

Ty tak jak ja, łapiesz szczęście w dłonie mimo zalet i wad. Spróbuj choć raz, nie oglądać się za siebie, musisz zebrać się w garść. Tez już w to grasz, żyj z czystym sumieniem patrząc sobie w twarz.

I już nie pytaj nigdy więcej mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 1 lipca 2014

I już nie pytaj nigdy więcej mnie jak było i jak jest, tylko w słownikach kurwa prędzej jest miłość, a potem seks!

I zanim pójdę dalej  już teraz... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

I zanim pójdę dalej, już teraz daję Ci słowo, zawsze będziesz moją piękną, smutną królową.

Za nadziei górami  za lasami złych... teksty

czarna-mamba dodano: 21 czerwca 2014

Za nadziei górami, za lasami złych wiar, łez siedmioma rzekami, czeka moja bajka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV