głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Kawa nigdy nie może być za mocna a piękna kobieta za słaba. Jerzy Andrzejewski Po przejściu przez bagna wciąż gotów na tułaczkę by w końcu pośród owiec poczuć s

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Kawa nigdy nie może być za mocna a piękna kobieta za słaba. Jerzy Andrzejewski
Kawa nigdy nie może być za mocna  a... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba. / Jerzy Andrzejewski

Po przejściu przez bagna  wciąż... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Po przejściu przez bagna, wciąż gotów na tułaczkę, by w końcu pośród owiec poczuć się jak pasterz. Pokonać frustrację i nie być zniewolonym, bo można żyć jak master, na głowie bez korony. Szukając ostoi łatwo obrać zły kierunek, niejeden stąd odpadł przez nadmierną brawurę. Chcę zgarnąć całą pulę, połowa nieistotna, choć nie wiem sam, co czuję i co wskazuje kompas. Kolejna butla do dna, czas mierzy klepsydra, to najlepszy kompan po przebytych kolizjach.

Całe życie na tym statku... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Całe życie na tym statku przesiedziałem. Na stałym lądzie nie mam nic. Czasem myślę sobie, że ten świat nie dla mnie. Tyle tu wody, a nie mam co pić. Chce mi się krzyczeć wtedy: "Ahooj, z tym wszystkim!" Kiedyś wykrzyczę to: "Ahooj!"

I to nie takie proste  kiedy tu nie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

I to nie takie proste, kiedy tu nie masz zupełnie nic, wiem dobrze...

Wszystko z czasem przeminie  my... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Wszystko z czasem przeminie, my chwile puszczamy z dymem. Wspomnienia każdy z nas zbiera... w popielnicę. Doskonale jest mi znana specyfika miłości; kiedy pierwszy raz zaznamy jej, nie wierzymy, że kiedyś się skończy. Tylko dotknij zimnych ogni, kiedy mijamy siebie, sobie obcych. Niby wolni, niby młodzi, ale dwutlenek węgla się tu nad nami unosi. Widmo wypalenia krąży... ale wiemy, że to nie nastąpi dzisiaj. I wiedziemy żywot podpalonych szybów naftowych. Ty i ja zamienimy Eden w Irak...

Paliłem mosty w imię miłości... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Paliłem mosty w imię miłości, zabiłem coś w nich, byłem w tym dobry. Podpalałem stosy jakby kłótnie, ona spała, wiesz. Wciąż mam Małej włosy na poduszce i to spala mnie. Papieros nie smakuje już jak pierwszy raz na balkonie, kiedy cały świat mógł być przeciw nam, nadal płonę. Ale to już chyba nie ten żar, jak zadzwonię usłyszę znowu, że mnie nie chcesz znać. I zaleje znów mnie napalm, ale nie będę już przepraszał. I za Ciebie umrzeć, spalać się, nie chcę już, nie wracam. I nie usłyszysz już jak wołam Cię, i nie zobaczysz w lustrze nas. I nie poczujesz nic, bo ten obok to już nie ja... Ostatni raz piszę, spalam resztę kartek. I nie powiem Ci nic więcej, i przed siebie lecę z fartem, aż słońce spali skrzydła mi, ząb za ząb, litr za litr. I gdy mijając Cię odwrócę wzrok, wybacz mi!

Nie chcę czuć  a tym bardziej nie... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Nie chcę czuć, a tym bardziej nie zadawać tego BÓLU !!

Na śmierć chyba nigdy nie będę... teksty

czarna-mamba dodano: 11 lipca 2014

Na śmierć chyba nigdy nie będę gotowa. Innymi słowy chyba za bardzo kocham życie, by po prostu zwątpić i zawiązać sobie stryczek. A blizn na psychice jak maków pod Monte Cassino, nic tylko przerobić na opium, zażyć i odpłynąć.

Czuję  że mam do zrobienia coś... teksty

czarna-mamba dodano: 11 lipca 2014

Czuję, że mam do zrobienia coś więcej, prócz chlania, żarcia, spania i bycia. Więcej pewnie zrobić bym mógł, ale od próżnego życia weź tu kurwa się odzwyczaj....

jeżeli masz do mnie problem  to ten... teksty

czarna-mamba dodano: 11 lipca 2014

jeżeli masz do mnie problem, to ten problem nie należy do mnie przecież!

Pierdolę twoje rady jak pierdole... teksty

czarna-mamba dodano: 11 lipca 2014

Pierdolę twoje rady,jak pierdole konwenankse. To moje życie, ja sam sobie konferansjer. Środkowe palce w górę, środkowe palce w górę! Środkowe palce dla tych, którzy chcą nas zmienić.

Chwycić marzeń ster  choć to tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 11 lipca 2014

Chwycić marzeń ster, choć to tylko moment, aby te za wielkie zboczyły z kursu i rozbiły się o lodowiec... Oby nie moje, oby nie Twoje!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV