głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Odchodzę od zmysłów teraz i nie w smak mi żaden dotyk chyba mam Aspergera czuję że nie umiem spojrzeć prawdzie w oczy. A jest taka że nie wiem jak żyć nie wiem

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Odchodzę od zmysłów teraz i nie w smak mi żaden dotyk chyba mam Aspergera czuję że nie umiem spojrzeć prawdzie w oczy. A jest taka że nie wiem jak żyć nie wiem gdzi
Odchodzę od zmysłów teraz i nie w... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Odchodzę od zmysłów teraz i nie w smak mi żaden dotyk, chyba mam Aspergera, czuję, że nie umiem spojrzeć prawdzie w oczy. A jest taka, że nie wiem jak żyć, nie wiem gdzie iść i po co... Po szybkim, no to drinki nocą, mój obraz jak Caravaggio był zbyt ostry. Życie to parę chwil i jesteś w nim jak Wilk z Wallstreet. Chciałbym odbić się od codzienności, uciec, zostawić z tyłu parę powinności uciech i kurwa przyrzekam chyba to zrobię, bo jutro nic mnie nie czeka!

Filozofia mi nic nie dała... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Filozofia mi nic nie dała, socjologia mi nic nie dała. Jedyne co wiem o życiu to, że jak już się jebie to zawsze wszystko na raz. A ja sobie spokojnie mijam, chajzer woła, że to moja chwila prawdy. Kiedy już coś trzymam w garści wszyscy chcą mi to wyrwać, rugby. Nie umiem być taki, jakby tego chcieli. Żyć, jakbym miał walczyć o każdy centymetr ziemi. A może umiem? przyzwyczaję się. Czas to arbiter, który nie gra fair. Inwestor, który się bawi przyszłością i ostatecznie zabierze mi całą z nawiązką.

Moje emocje to statek widmo  sztuczne... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Moje emocje to statek widmo, sztuczne źrenice, albo ciemne szkła. Otwarte pistacje, zamknięte trumny i parę tych chwil, których brak.

Ale w ostatnią godzinę przydałoby... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Ale w ostatnią godzinę przydałoby się przeprosić parę osób. Albo nawet teraz, niezależnie od tego, kiedy zginę. Tylko z tym efektem, bo pewnie nienawidzą mojego głosu.

Życie jest parabolą sumą pragnień... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Życie jest parabolą,sumą pragnień, kostką Rubika, z której czas w końcu zetrze farbę. I trudno ją poskładać w kolor, ale próbuję póki nie wyblaknie. Gdy ubywa nas, gdy przybywa lat, to jeszcze ja czy już wizerunek? Ubywa nas, przybywa lat, a ropiejące rany niszczą nam opatrunek.

Powiedziałam pare zbyt łatwych... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Powiedziałam pare zbyt łatwych słów,pare zbyt trudnych, wiem ile można zepsuć w ułamek sekundy. Jestem sumą kilku przeżyć i rozkmin,a wszystko co mam to tylko zbiegi okoliczności.

Powiedz mi ile już straciłeś... teksty

czarna-mamba dodano: 18 lipca 2014

Powiedz mi ile już straciłeś cennych chwil? Ile już zmarnowanych dni? Przestań śnić, wczorajsze błędy dziś nie znaczą nic. Obudź się i zacznij w końcu żyć!

KOCHAM ŻYCIE  PÓKI NIE JEST TYLKO... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

KOCHAM ŻYCIE, PÓKI NIE JEST TYLKO MOJE!

Dzięki utrwalaniu swoich marzeń i... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Dzięki utrwalaniu swoich marzeń i celów napędzasz proces stawania się takim, jakim najbardziej chciałbyś być. Powierz swoją przyszłość w dobre ręce — własne. Mark Victor Hansen

Kawa nigdy nie może być za mocna  a... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Kawa nigdy nie może być za mocna, a piękna kobieta - za słaba. / Jerzy Andrzejewski

Po przejściu przez bagna  wciąż... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Po przejściu przez bagna, wciąż gotów na tułaczkę, by w końcu pośród owiec poczuć się jak pasterz. Pokonać frustrację i nie być zniewolonym, bo można żyć jak master, na głowie bez korony. Szukając ostoi łatwo obrać zły kierunek, niejeden stąd odpadł przez nadmierną brawurę. Chcę zgarnąć całą pulę, połowa nieistotna, choć nie wiem sam, co czuję i co wskazuje kompas. Kolejna butla do dna, czas mierzy klepsydra, to najlepszy kompan po przebytych kolizjach.

Całe życie na tym statku... teksty

czarna-mamba dodano: 13 lipca 2014

Całe życie na tym statku przesiedziałem. Na stałym lądzie nie mam nic. Czasem myślę sobie, że ten świat nie dla mnie. Tyle tu wody, a nie mam co pić. Chce mi się krzyczeć wtedy: "Ahooj, z tym wszystkim!" Kiedyś wykrzyczę to: "Ahooj!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV