głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Czy teraz cała Twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty a na końcu wszystkich Twoich kłamstw kto Cię będzie kochać

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Czy teraz cała Twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty a na końcu wszystkich Twoich kłamstw kto Cię będzie kochać? Kt
 Czy teraz cała Twoja miłość jest... teksty

czarna-mamba dodano: 8 sierpnia 2014

"Czy teraz cała Twoja miłość jest zmarnowana? Więc kim u diabła byłam ja?! Teraz palę wszystkie mosty, a na końcu wszystkich Twoich kłamstw kto Cię będzie kochać? Kto będzie walczył? A Kto upadnie daleko w tyle? No dalej, mizerna miłości..."

Całkiem inny by był świat  gdyby... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Całkiem inny by był świat, gdyby nie było w nim Ciebie.

Chcę wiedzieć  że jesteś gdzieś... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Chcę wiedzieć, że jesteś gdzieś obok i oddychamy tym samym powietrzem.

Ratuj mnie. Jesteś tu? Naucz mnie... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Ratuj mnie. Jesteś tu? Naucz mnie ufać znów. Chcę, ufać znów!!

I chociaż miałam kiedyś tylko... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

I chociaż miałam kiedyś tylko wielkie sny, dziś to wielkie koszmary i sama już się zgubiłam w tym. Już sama się pogubiłam w tym, jakbym siedziała w kinie tyle dni, a życie to nie film. Tak jak Jim w Majestic, zapomniałam znowu siebie jestem w tym najlepsza.

Jak czuć się dobrze  kiedy dobra... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Jak czuć się dobrze, kiedy dobra widzieć nie chcesz? Pewna jesteś, że wiesz co jest dla Ciebie najlepsze? Pewna jesteś, że czas zmieni coś od tak? Kierujesz swoim życiem, czy kieruje Tobą świat? Miłość jest w nas, czy na zewnątrz gdzieś wciąż? Ale skoro ktoś ją ma, to my tez możemy mieć ją... I z całym szacunkiem, proszę Cię nie pierdol, że wielkie zmiany zaczynają się na zewnątrz nas. Mam sporą nadzieję, że się uda, bo nie cuda tworzą wiarę, to wiara tworzy cuda. Bez niej nie ma tlenu dla celu, nadzieję w sercu mam, że istnieje coś na podobieństwo Edenu w nas.

Jestem Tobą  a Ty jesteś mną  też... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Jestem Tobą, a Ty jesteś mną, też czujesz to? Ile razy czułeś coś, a potem się zbierałeś jak złom? Coś zardzewiało w nas, coś stało się szlachetne. Nie wiemy co tak na prawdę jest zmianą na lepsze. Już kjestem tu, świat nie jeden sekret kryje, zastanawiam się jak wygląda prawdziwy bezkres. Przyjdzie czas, każdy z nas zobaczy to, co jest za niebem, mam nadzieję, że to prawda, że istnieje Eden!

Jak to możliwe  że spotykam ludzi... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Jak to możliwe, że spotykam ludzi, którym zależy tu bardziej na mnie niż mi? Lubię kiedy dajesz mi wsparcie i peace, ale buntuję się, kiedy mi mówisz jak żyć.

Nie chcę słyszeć pustych słów o... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Nie chcę słyszeć pustych słów o gwarancji, chcę gwarancji, że słowa mają moc. W tej relacji czyny to krok poznawczy, a warte to wszystko tyle, ile słowa matki. Zabierz mnie stąd, jeśli wiesz, że to złe miejsce. Nie chcę rad, bo to jest bezsens. Chcę wiedzieć, że wypełniam Twoją przestrzeń. To dużo, ale nie chcę więcej.

be a lie  If I told ya that I never... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

be a lie, If I told ya that I never thought of death ......

Czy nie znając trudu życia... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Czy nie znając trudu życia doceniła byś co piękne? Staram się codziennie, dbam o to, co cenne. W cenie co przyziemne. Za mną drzwi zamknięte. Zostań przy mnie, choć niepewne drogi kręte... Nie mogę dać Ci więcej to poza mym zasięgiem. Podaj mi swą dłoń, przed nami strome wejście. Nie mogę dać Ci więcej niż woda i powietrze, ogrzać Cię swym ciepłem, silnym ramieniem wesprzeć. Ja ostatni part pójdę tam dokąd Ty. Wiem jak zdrada może ranić, jak dławią gorzkie łzy. Miedzy nami tylko prawda, kłamstwa ani krzty. Będę walczył o ten ogień do ostatniej kropli krwi.

Czułem ten ciężar  pierdolony... teksty

czarna-mamba dodano: 29 lipca 2014

Czułem ten ciężar, pierdolony balast. Wmawiałem sobie - Bóg nie może być przy wszystkich naraz. Nieraz słyszałem w mojej głowie obcy głos. Kolejny dzień towarzyszyła mi noc. Często czuję chłód, gdy zamykam oczy. Po ulicach pochód kroczy, w workach na ludzkie zwłoki. Kiedyś byli mi bliscy, dziś nie mam sentymentów. MAM SERCE MARTWE DLA NICH, ONI MARTWI W MOIM SERCU...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV