głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Moje wymarzone miejsce na ziemi nie ma stałych współrzędnych geograficznych przesuwa się wraz z Tobą i leży dokładnie między Twoim lewym ramieniem

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Moje wymarzone miejsce na ziemi nie ma stałych współrzędnych geograficznych przesuwa się wraz z Tobą i leży dokładnie między Twoim lewym ramieniem i uche
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Moje... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2015

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ Moje wymarzone miejsce na ziemi nie ma stałych współrzędnych geograficznych, przesuwa się wraz z Tobą i leży dokładnie między Twoim lewym ramieniem i uchem. ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Kocham Cię  to nic i wszystko... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2015

Kocham Cię, to nic i wszystko zarazem / L. Pille

Samotność nie jest naturalnym... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2015

Samotność nie jest naturalnym stanem; wszystko wokół występuje w parach – poduszki w sypialni, palniki w kuchence, a nawet baterie w latarce. Samemu może i dobrze się mieszka, ale zasypia fatalnie.

Zamykam laptopa  muszę odpocząć... teksty

czarna-mamba dodano: 12 marca 2015

Zamykam laptopa, muszę odpocząć, zresetować się; szkoda, że człowiek nie ma przycisku reset albo nie może na dziesięć sekund wyłączyć się z prądu. Wszystko w nim od nowa by się poukładało i już by się przez jakiś czas nie zawieszał.

Z całą pewnością jestem tam... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2015

Z całą pewnością jestem tam, gdzie powinnam być. W topniejącym słońcu, z Tobą jestem wolna. Dziś nasze serca zdobyły pierwszą nagrodę, bo jesteśmy mądrzy z uczuciem, tak… Jesteśmy wszystkim, czego potrzebujemy.

i chociaż serce sercu nie równe... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2015

i chociaż serce sercu nie równe, zobacz, to każde pragnie być kochane kiedy kocha.

Pozwól mi odejść……  Ja zamknę... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2015

Pozwól mi odejść…… Ja zamknę swe oczy, nie będę się lękać nigdy więcej. Zabierz mi wszystko, bym nie pamiętał nic, nie chcę pamiętać. Pokaż mi drogę i stań się mym znakiem w życiowych zakrętach. Dokąd iść? Pozwól mi lecieć, bym znowu umiał żyć.

Choć ten świat nie dla nas kręci... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2015

Choć ten świat nie dla nas kręci się już zobacz, zachmurzone niebo znowu myśli o nas, gdy Ty uśmiechasz do wspomnień się znów, a oczy szklą się. Serce pełne bólu, wspomnień pełna głowa, jakie dziś znaczenie mają tamte słowa i czy musiało tak być?

Mój osobisty świat  zestaw zimnych... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2015

Mój osobisty świat, zestaw zimnych barw. Ciepło waszych prawd pozwala przetrwać mi do jutra. Osobisty świat, logicznych myśli wrzask, samotność, lęk i płacz, na niebie tęcza, smutna...

jedyne co w sumie trzyma mnie przy... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2015

jedyne co w sumie trzyma mnie przy życiu to ambicja.

Raz wznosiłeś mnie do góry  a raz... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2015

Raz wznosiłeś mnie do góry, a raz prosto na dno. Byłeś słodkim kłamstwem, a raz gorzką prawdą. Piekłem, niebem, słońcem, deszczem, dawno temu byłeś płaczem, śmiechem, niewinnością. Grzechem, moim szczęściem i największym pechem. Radością, smutkiem, tlenem, oddechem. Dziś tylko na krańcach serca odbijasz się cichym echem. Kiedyś dla siebie nawzajem jak chleb powszedni, dziś dla siebie nawzajem już niepotrzebni.

się uśmiecham nawet  gdy odczuwam... teksty

czarna-mamba dodano: 22 luty 2015

się uśmiecham nawet, gdy odczuwam ból, bo za każdym razem i tak potem się wybudzam z ulgą. chwilę potem znów zaczynam się z myślami bić. czasami czuję ból, żal, a czasami nic... i nie wiem czemu nie chcesz przestać mi się śnić, skoro dziś nie znaczymy dla siebie nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV