głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Sprawiasz że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech banalne słowa banalne gesty które dają niebanalną radość....................

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Sprawiasz że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech banalne słowa banalne gesty które dają niebanalną radość........................
Sprawiasz  że na mojej twarzy... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Sprawiasz, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech, banalne słowa, banalne gesty, które dają niebanalną radość........................... :)))

Każdy z nas ma osobę  której chce... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Każdy z nas ma osobę, której chce po­wie­dzieć nie od­chodź. Każdy z nas ko­goś kocha. Każdy z nas przez ko­goś cier­pi, cier­piał, lub cier­pieć będzie. Każdy z nas ma uczu­cia, na­wet jeśli uk­ry­te gdzieś głębo­ko na dnie. Każdy z nas ma wspom­nienia, które, gdy się po­jawiają, przyp­ra­wiają o łzy, mam takich pełno.

TO BYŁO MI  DROGIE  zapach perfum to... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

TO BYŁO MI DROGIE, zapach perfum to pamiętam. Od tej pory każdy powiew sprawia, że cofa się tęcza. Jak w piosenkach, które pogubione gdzieś po kątach grały, kiedy grać nie chciały. Ciągle do nich wracam choć tak trudno, bo każda pamięta te wszystkie dni, kiedy LICZYŁO SIĘ DLA MNIE NIEWIELE - PRAWIE NIC. TYLKO BYĆ Z NIĄ, BYĆ RAZEM, BYĆ BLISKO. Zapisane na kartkach jako PRZESZŁOŚĆ, a nie przyszłość.

przestań myśleć o krzywdzie... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

przestań myśleć o krzywdzie, spróbuj sobie wybaczyć i Twemu oprawcy to pozwoli żyć inaczej, porzuć narkotyki, one nie wytłumią bólu, ten ból bracie się nasili, gdy samotny pośród tłumu, prędzej serce Ci pęknie, jeśli przejdziesz samoistnie, weź się do roboty, by wygoić w sercu bliznę, tylko rozwój osobisty może zmienić Cię w mężczyznę, możesz zadać kres cierpieniom, zmienić wszystko, wyjdzie!

Chcesz wiedzieć więcej  podejdź... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Chcesz wiedzieć więcej, podejdź, pogadaj, pewnie tematów będzie rzeka nie lada. Poznaj ścieżki, którymi ja chadzam, niczego tak nie lubię jak dobrze pogadać.

coraz mniej rąk  niosących Tobie... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

coraz mniej rąk, niosących Tobie pomoc, czujesz, że spadasz i zostajesz sam ze sobą. czy to dno w butelce, które widzisz na jedno oko jest miejscem, które ma wypełnić Twoja samotność?

Mijam pustych ludzi  mijam puste... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

Mijam pustych ludzi, mijam puste serca. Mijam puste uczucia, mijam puste miejsca. Nikt nie znajduje szczęścia, bo naprawdę go nie szuka. Sztuka znaleźć je gdzieś tam, gdzie pozorna jest pustka.

a może to właśnie Twój uśmiech... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2013

a może to właśnie Twój uśmiech sprawia, że czyjeś serce zaczyna szybciej bić.

Nie istotne czy jesteś lepszy od... teksty

czarna-mamba dodano: 27 luty 2013

Nie istotne czy jesteś lepszy od innych, najważniejsze byś był lepszy od samego siebie z wczoraj..

Wierzysz  nie wierzysz  wierz sobie w... teksty

czarna-mamba dodano: 27 luty 2013

Wierzysz, nie wierzysz, wierz sobie w co chcesz,

Od samego początku byłeś... teksty

czarna-mamba dodano: 27 luty 2013

Od samego początku byłeś złodziejem. Ukradłeś mi serce, a ja Twoją uległą ofiarą. Pozwoliłam Ci zobaczyć te cząstki mnie, które nie były do końca ładne i z każdym dotykiem naprawiałeś je. / Pink

Jesteś tak słodka  wiesz? To Twoja... teksty

czarna-mamba dodano: 27 luty 2013

Jesteś tak słodka, wiesz? To Twoja najgorsza wada, bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV