głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba „błagam wróć albo lepiej nie wracaj byś nie musiała już przeze mnie płakać. i chyba taka droga będzie właściwa byś porzuciła żal i w końcu była szczęśliwa.” Zaw

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
„błagam wróć albo lepiej nie wracaj byś nie musiała już przeze mnie płakać. i chyba taka droga będzie właściwa byś porzuciła żal i w końcu była szczęśliwa.”
„błagam wróć  albo lepiej nie... teksty

czarna-mamba dodano: 25 stycznia 2016

„błagam wróć, albo lepiej nie wracaj, byś nie musiała już przeze mnie płakać. i chyba taka droga będzie właściwa, byś porzuciła żal i w końcu była szczęśliwa.”

Zawsze byłam inna  miałam swoje... teksty

czarna-mamba dodano: 25 stycznia 2016

Zawsze byłam inna, miałam swoje filmy, czułam się winna, gdy mój dom rodzinny stawał się tak płynny, że sama się w nim topiłam. Jak nie ćpałam jak debil, to piłam, jak pies padałam na pysk. Jak śmieć, jak nikt…

„W życiu poznajesz ludzi. O... teksty

czarna-mamba dodano: 25 stycznia 2016

„W życiu poznajesz ludzi. O niektórych nigdy więcej nie pomyślisz. U innych, zastanawiasz się co u nich słychać. U jeszcze innych - zastanawiasz się czy kiedykolwiek myślą o tobie. Są też tacy, o których nie chcesz nigdy więcej pomyśleć. Ale... ale to robisz.”

Nie zawsze nie zawodzi ten kto Cię... teksty

czarna-mamba dodano: 25 stycznia 2016

Nie zawsze nie zawodzi ten kto Cię kocha…

W chuj ludzi oczekuje tu od Ciebie... teksty

czarna-mamba dodano: 25 stycznia 2016

W chuj ludzi oczekuje tu od Ciebie czegoś, coś chce. Masz swoją wizję, inni myślą, że ją zmienią; obłęd. To dziwna droga, ale i tak wierzę w nią zawzięcie, chuj w to, że milczę jak mi każą zdefiniować szczęście…

„Za wszelkie momenty  kiedy... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

„Za wszelkie momenty, kiedy krzywdzę siebie - negowanie siebie, wątpienie w siebie, bagatelizowanie siebie, osądzanie siebie lub bycie niemiłym dla siebie, z powodu mojego własnego zamętu - wybaczam sobie. Jeżeli ktokolwiek skrzywdził mnie w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie, poprzez własny zamęt - wybaczam mu. Jeżeli skrzywdziłem kogoś, w jakikolwiek sposób, świadomie czy nieświadomie z powodu mojego własnego zamętu - Proszę o wybaczenie. I jeżeli istnieje sytuacja, w której nie jestem jeszcze gotowy przebaczyć - wybaczam to sobie. Zanim coś powiesz - posłuchaj. Zanim skrytykujesz - poczekaj. Zanim się pomodlisz - wybacz. Zanim coś napiszesz - pomyśl. Zanim zrezygnujesz - spróbuj.”

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Po dłuższym dzisiejszym spacerze i kilku przemyśleniach doszłam do domu, ale również do wniosku, że powinnam podziękować tym wszystkim, którzy mnie w życiu zawiedli. Dzięki nim wiem jakim człowiekiem nigdy nie chciałabym być.

„Nie pamiętam  kiedy po raz... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

„Nie pamiętam, kiedy po raz ostatni wyszedłem z domu. Nie mam już na nic siły. Ludzie nie piszą, dzwonią (…), a ja czuję, że spadam.” / Wlademar Kasta

Dawno przestałam już na kogokolwiek... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Dawno przestałam już na kogokolwiek liczyć, choć zwariowałabym doszczętnie bez moich najbliższych. Do celów wyższych chcę wykorzystać siłę, wiem że taka się stałam, nie urodziłam. Gimnastyka charakteru to najtrudniejsze z ćwiczeń. (…) Ludzie Często przewijają się, nie tylko w moich myślach, nie ci co kiedyś, oni zniknęli jak iskra. Ich wspomnienie krąży tylko w nieadresowany listach.

czasami przeszłości krzyczy  były... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

czasami przeszłości krzyczy, były chwile załamania, z których wyjście to był wyczyn, a z perspektywy czasu były wielkości pryszczy.

Nie tak dawno temu  każdego ranka... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

Nie tak dawno temu, każdego ranka budziłam się zalana gorącymi łzami spływającymi po moich policzkach na poduszkę z przenikającego poczucia samotności, które je przyniosło. Nie tak dawno temu nie czułam żadnej chęci do zrobienia czegokolwiek, jeśli nie mogłam zrobić tego z NIM….

....a jak żyłam byłam zła.... teksty

czarna-mamba dodano: 6 stycznia 2016

....a jak żyłam byłam zła....

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV