głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nigdy bym się nie spodziewał ile waży samotność brak mi znajomych twarzy o czym marzysz? pytają prosto w oczy odpowiadam dalej żyć i kochać wolność którą musia

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nigdy bym się nie spodziewał ile waży samotność brak mi znajomych twarzy o czym marzysz? pytają prosto w oczy odpowiadam dalej żyć i kochać wolność którą mu
  Nigdy bym się nie spodziewał ile... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

,,Nigdy bym się nie spodziewał ile waży samotność, brak mi znajomych twarzy, "o czym marzysz?" pytają, prosto w oczy odpowiadam, "dalej żyć i kochać wolność" którą musiałem zamienić na coś, co nie pozwala mi iść prosto,. Zawalam non stop głowę myślami tak, że moja bania to dynamit, ją pięściami szarpie. kochana Polsko dzięki za apatię, dzięki za szanse wszystkie było ich parę, sam je zmarnowałem, albo ty mi je spaliłaś żywcem."

Mogę tylko czekać teraz... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

Mogę tylko czekać teraz, przeglądać zdjęcia i choć gubię to nie raz, wszystko pamiętam. Zdjęcia, każdy piksel krótkich chwil, każdy moment, krzyczę to w nocy szeptem...tęsknię za domem.

gdy mówisz  że jestem nikim ja to... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

gdy mówisz, że jestem nikim ja to słyszę i... tyle.

Widziałam pasję w oczach... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

Widziałam pasję w oczach, widziałam obłęd w oczach i zanim zasnę to widzę zawsze to w Twoich oczach, że mnie kochasz. Widziałam zdradę, dlatego czasem boję się kochać i to przez to, że sama zdradzę i skrzywdzę Jego, jak najmocniej można.

Widziałam śmierć i płakałam... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

Widziałam śmierć i płakałam przez jej skutki, dlatego drżę gdy pomyślę, że mogę stracić kogoś znów dziś.

Chciałbym dać Ci sto procent... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

Chciałbym dać Ci sto procent energii i serca, bo wiesz, że jak już kocham to kocham do szaleństwa . W życiu trzeba non stop coś poświęcać, namiętność umiera z głodu jako pierwszy widziałem jak padają najambitniejsze plany , kiedy palą się mosty i konają ideały.

Masa wspomnień  dzięki Tobie też... teksty

czarna-mamba dodano: 5 marca 2014

Masa wspomnień, dzięki Tobie też jestem tym kim jestem, proste i proszę, nie bój się, że nie możesz na mnie polegać, zawsze pomogę tak jak stary, dobry kolega, brat...

Ja się nie zmienię nigdy... teksty

czarna-mamba dodano: 3 marca 2014

Ja się nie zmienię nigdy, uzależnienie, rzuca cienie na blizny. Proszę oddaj mi sny, gdy ogień w Tobie zgaszam, bowiem już nie umiem sobie wybaczać, przepraszam...

wiesz  że mogę wszystko Ci dać... teksty

czarna-mamba dodano: 3 marca 2014

wiesz, że mogę wszystko Ci dać, zmienić Twój świat, rozkochać Cię i zniknąć z następnym

Umiem grać idealnie na emocjach... teksty

czarna-mamba dodano: 3 marca 2014

Umiem grać idealnie na emocjach, już nawet na starcie naturalnie, jak poznasz mnie. Nienaturalnie tak to wygląda, szukam Cię wciąż, oszukam zresztą, jak poznam Cię.

Głupcy mówią  że mogą iść sami... teksty

czarna-mamba dodano: 26 luty 2014

Głupcy mówią, że mogą iść sami przez życie. Pozdrówcie bliskich, bo chyba sami siebie nie słyszycie.

Chcę czerwone Ferrari  własną... teksty

czarna-mamba dodano: 26 luty 2014

Chcę czerwone Ferrari, własną kolekcję broni, iść gdzie zechcę i nigdy więcej nie martwić się o nic. Już nie gonić za niczym, ze spokojem zasypiać, mieć ta władzę jak cały ten cholerny Watykan. Chcę rozpychać się w życiu (...) Mieć szufladę w kredensie, a w niej drogie zegarki. Wielki parking za domem i fontannę za oknem, ogród, basen, strzelnicę, prywatny helikopter. Pełen portfel po brzegi, teraz tak na to patrzę, bo mam szczerze już dosyć wszystkich ciężkich doświadczeń.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV