głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Nie martw się proszę wszystko skończy się prędzej i mocniej. Odwaga zabija mnie nic się nie stało. Przecież dobrze wiesz oddałem wszystko żeby wszystko mieć. Za

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Nie martw się proszę wszystko skończy się prędzej i mocniej. Odwaga zabija mnie nic się nie stało. Przecież dobrze wiesz oddałem wszystko żeby wszystko mieć.
Nie martw się proszę  wszystko... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Nie martw się proszę, wszystko skończy się prędzej i mocniej. Odwaga zabija mnie, nic się nie stało. Przecież dobrze wiesz oddałem wszystko żeby wszystko mieć.

Zamknij na chwilę oczy  nie myśl o... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

Zamknij na chwilę oczy, nie myśl o tym, czy boisz się czy nie, na chwilę zostawmy w tyle rozczarowań gniew. Dziś to, co mamy na pewno to siebie nic więcej, więc leć ze mną, niech chmury pędzą donikąd chociaż raz.

znów kolejny dzień  rano budzę... teksty

czarna-mamba dodano: 29 maja 2014

znów kolejny dzień, rano budzę się bez chęci, spoglądam za okno, szukam lepszych chwil w pamięci. ciężko je odnaleźć zwłaszcza, gdy większość jest złych. chciałbym nie pamiętać, móc zapomnieć, poprawić swój byt, osiągnąć szczęścia szczyt jednak to nie możliwe. priorytety dla mnie dziś są inne, trzeba zrobić coś żeby spędzić ten dzień lepiej to jak to załatwię możesz nazwać moim lekiem...

Rozlejmy trochę alkoholu i... teksty

czarna-mamba dodano: 26 maja 2014

Rozlejmy trochę alkoholu i powspominajmy, bo w trudnych sytuacjach zawsze mogłem polegać na mojej mamie i kiedy wydaje się, że jestem bez szans to zawsze powiesz coś, co mnie podniesie na duchu. Jak byłem chory, jako małe dziecko ie było granic w rzeczach, które byłaś gotowa dla mnie zrobić, żeby tylko mnie pocieszyć. I wszystkie moje wspomnienia z dzieciństwa są pełne słodkich rzeczy, które dla mnie zrobiłaś. Mimo tego, że zachowywałem się jak wariat muszę podziękować Bogu, że dzięki Tobie jestem na tym świecie i żadne słowa nie oddadzą tego, co czuję. Nigdy nie miałaś przede mną tajemnic i byłaś prawdziwa, doceniam to jak mnie wychowałaś i że dawałaś mi tyle dodatkowej miłości.

Jakakolwiek by Ona była  w... teksty

czarna-mamba dodano: 26 maja 2014

Jakakolwiek by Ona była, w jakiekolwiek szaty by Ją ubrano, to jest zawsze Matka. / Stefan Wyszyński

Zostaw mnie to jest moje getto... teksty

czarna-mamba dodano: 25 maja 2014

Zostaw mnie to jest moje getto, zostaw mnie nie wiesz o mnie nic, zostaw mnie stoję pewnie i ledwo, daj mi niebo bądź zapal mi znicz. Jak wahadło między na pewno,a nie wiem, jestem pewny siebie, nie ufam sobie lepiej jest, sam jeden na scenie święty graal. Sam jeden w życiu, bo czy ufać mogę Wam?! System 0:1, jestem najlepszy i zerem, nie chce dłoni na ramieniu, chce za sobą pokolenie.

Życie to 5 minut możesz zrobić... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Życie to 5 minut,możesz zrobić wieczność z nich, w sekundach tysiące przygód, po kilku wiem to dziś,

Nie szukaj po śmietnikach wspomnień... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Nie szukaj po śmietnikach wspomnień ludzi, ich nie ma. Kiedyś skakaliby w ogień dziś ognia nie dadzą do peta ...

Nie mam siły już ścierać się z... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Nie mam siły już ścierać się z wami, mam nerwów strzępy jak stary pergamin, stan obojętności : kochaj albo nienawidź - nie mam zamiaru się zmieniać byś mógł mnie przetrawić, jeśli wiem, że to nie kwestia moich błędów. Może nie my, ale czas nas bierze na serio i jeśli będę musiał to wszystko jebnąć to zrobię to, bo już mi wszystko jedno. Wchodzą zmiany, a nie było ich w planach, wszystko jakby po coś i na nic, gdy zawodzi wiara. Częściej bywam pijany i zmęczenie dopada, ale dość wyrywania dni jak kartek z kalendarza, patrzenia na innych znów nie patrząc na siebie. Nie jestem ślepy, by nie widzieć tego, co widzę pewien. Głuchy na ich puste słowa liczę tylko na to, że nie będę musiał ich już więcej słyszeć.

O szacunek nie mam zamiaru się nawet... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

O szacunek nie mam zamiaru się nawet trudzić. Żyję raza a to właśnie moje życie. Co do niego masz ? Jesteś ze mną albo nie, tyle..

szukam dialogu  słyszę frustrację... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

szukam dialogu, słyszę frustrację, koło zawodu okrąża nadziei stacje, ale nie mogę dać od siebie więcej, cokolwiek, bo rzucają mi pretensje ciągle. wyplułem połowę zdrowia i psychiki, "buja się jak ćpun, co odwiedza odwyki", od euforii po depresje - pięknie... i co? mam podziękować po tym ? nie, nie chce!!

Byle seks  byle gest rusza Cię. Rób... teksty

czarna-mamba dodano: 18 maja 2014

Byle seks, byle gest rusza Cię. Rób co chcesz, ale nie mów, że na ogół to szanujesz się. Z rana przywita złość, jak rana przebita w skroń. Przeczuwasz dramat, choć czekaj - nie czujesz nic, co? Jeszcze nic albo wszystko na raz, może tak się kumuluje. Znowu porwał Ci się film, pieprzyć to, dziś nie żałujesz. To błąd, bo wiesz, że masz skłonność funkcjonować w stanie, gdy inni tracą przytomność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV