głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba Serce niczym klejnot co szyję jej zdobi twarde niby diament jak diament nieczułe bardziej niźli obsydian ostre kaleczące. Andrzej Sapkowski Łatwiej jest pierdol

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
Serce niczym klejnot co szyję jej zdobi twarde niby diament jak diament nieczułe bardziej niźli obsydian ostre kaleczące. Andrzej Sapkowski
Serce niczym klejnot  co szyję jej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Serce niczym klejnot, co szyję jej zdobi, twarde niby diament, jak diament nieczułe, bardziej niźli obsydian ostre, kaleczące. / Andrzej Sapkowski

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Łatwiej jest pierdolnąć drzwiami, niż próbować uratować związek między nami. Łatwiej rozpalić pożar i nawzajem się ranić, niż przebaczyć sobie wszystko, choćby w oczach ze łzami.

Każda zmiana zaczyna się od środka... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Każda zmiana zaczyna się od środka, każda zmiana zaczyna się od nas. Wszystko wraca, ale zmienia swój rozmiar, tak jak wylana łza, która zamieni się w wodospad.

Tak wiele słów  łatwo można się... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Tak wiele słów, łatwo można się nimi zachłysnąć, więc biorę haust powietrza nim znowu spieprzę wszystko. Czasem brakuje sił, płuca uciska rzeczywistość, parę spraw miało wyglądać inaczej, ale coś nie wyszło. Coraz mniej ufam, nie miej mi za złe, coraz mniej słucham, bo coraz mniej walczę. Zbyt naiwna, zbyt prawdziwa i zepsuta. Dać ludziom siebie to przywitać podeszwy ich butów. Nie wiem w co wierzę już, czy patrzy na mnie Bóg? W Niego wierzę, ale gdy pomyślę w środku czuję ból... I nie pamiętam naszych rozmów, wcale; To chyba znak, że dawno z Tobą rozmawiałam. Pytasz kim jestem? Jestem zbyt ludzka. Daję wam serce, bo jestem zbyt ludzka. Jedni nie dają nic, drudzy siebie w zamian. Ty wiesz przecież - życie tutaj to komediodramat.

Nie chcę i nie potrafię definiować... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Nie chcę i nie potrafię definiować siebie, z każdym pytaniem niepewność mną telepie. Tak, nie, nie wiem już wcale, a ciężko o relacje w takim stanie. Zdaję sobie sprawę, to nie chodzi o nich. Mając inną wizję bytu musisz w pokorę się zbroić. Nic tylko robisz swoje, dwoisz się i troisz. Tak zmieniam ludzi na własny egoizm. Co z tego! Nie zostawię tego co robię. Dla kogoś kompromisy żyją kiedy idziesz swoją drogą, albo tylko tak tłumaczę siebie, sam nie wiem. Brak empatii z wypaczonym zrozumieniem. Zbyt wiele mam na głowie, myśli zbyt ciężkie. Dlatego pewnie wytrzymuję wiele więcej. Pretensje? Obyś nie miał ich do mnie, bo ja między sobą a wami wciąż błądzę.

Bezsilność tworzy we mnie fobie.... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Bezsilność tworzy we mnie fobie. Nad czym nie panuję, muszę kurwa zapomnieć, rozumiesz? Całą filozofię opieram na sobie, popiół, po reszcie dać mogę!!

W drodze do nieba  centralnie przez... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

W drodze do nieba, centralnie przez piekło. Idę w to. Nikt nie powiedział nam, że będzie lekko.

Mówisz  że podziwiasz moją... teksty

czarna-mamba dodano: 9 czerwca 2014

Mówisz, że podziwiasz moją pewność siebie i tę zaciętość do walki, że mam to, co na stu jeden. Tę wrażliwość, co jest jak skarb dziś, a ja znów okłamuję siebie, okłamując Ciebie zakładając maski, bo jakbym miał powiedzieć o sobie szczerze Tobie... szczerze, byłbym skazany na porażkę.

  Wolę być sierotą sukcesu  niż... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

,,Wolę być sierotą sukcesu, niż rodzeństwem klęsk."

 ... To nie przypadek  a los  bo... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

(...)To nie przypadek, a los, bo skąd niby we mnie taka energia?!

Każde pragnienie w końcu to skok... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

Każde pragnienie w końcu to skok ponad, albo w przepaść - na dno. Tego nie wiesz, póki krok do przodu nie pójdzie. Niech powiedzą ludzie "Zostaw to", że "To wbrew logice, nie powinieneś, bo nie wiesz co czeka Cię.".

To jest ten moment  Ty nie patrz tak... teksty

czarna-mamba dodano: 8 czerwca 2014

To jest ten moment, Ty nie patrz tak na mnie - też czuję dysonans. Między rozsądkiem, a światem pragnień jest przepaść - rozkładam ramiona. Weź plecak, w nim schowaj znamiona. Nie przegap, bo co zostanie po nas? Nie trzeba już nic więcej, ta chwila to letarg i już nic więcej. Pulsuje serce, słyszę to tętno. Wiem, że gdzie sens jest, tam jest niepewność, której nie widać z zewnątrz i mieć ją to nie wstyd. Żaden większy wybór nie jest prosty, ale tylko mądrzy mają wątpliwości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV