głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czarna-mamba W dzień chciałem byś umarła w nocy bałem się że umrzesz. pierdolone życie nienawidzę Cię! Naprawdę nie wiem jak to jest zaznać szczęścia bo nie dał mi go rap ni

czarna-mamba

czarna-mamba.moblo.pl
W dzień chciałem byś umarła w nocy bałem się że umrzesz. pierdolone życie nienawidzę Cię!
W dzień chciałem byś umarła  w... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

W dzień chciałem byś umarła, w nocy bałem się, że umrzesz. pierdolone życie, nienawidzę Cię!

Naprawdę nie wiem jak to jest... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Naprawdę nie wiem jak to jest zaznać szczęścia, bo nie dał mi go rap, nie dała miłość ani kasa. W takich czasach, gdy otacza nas pomalowany sześcian z etykietą miejsca, gdzie kurwa nie chcesz wracać.

Zabierz mi wszystko co mam.  Zabierz... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Zabierz mi wszystko co mam. Zabierz mi UŚMIECH, gdy sie cieszę. Zabierz mi DROGI, choć nie sądzę żebyś którąś przeszedł. Zabierz mi CELE, choć nie sądzę żebyś do nich doszedł. Proszę zabierz mi PIENIĄDZE, zabierz te jebane grosze.(...) Zabierz jak pierdolone zwierze, wiem, wiem że wszystko mi zabierzesz.

I zabierz mi DOM  żebym nie miał... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

I zabierz mi DOM, żebym nie miał nigdy dokąd wrócić. Zabierz ZNAJOMYCH, spoko, spoko przecież i tak nienawidzę ludzi! Weź MOMENTY z mego życia, które chciałeś przeżyć. Weź moje PROBLEMY, by sie z nimi zmierzyć. Zabierz mi RĘCE, choć nie z tych co czynią dobro . i nie jestem pewna czy ją mam, lecz jeśli tak to zabierz WOLNOŚĆ. Zabierz NAŁOGI i PRZYZWYCZAJENIA. Zabierz ODBICIE LUSTRZANE i OBSZAR CIENIA. Zabierz mój GŁOS, zabierz mój ODDECH. Zabierz SŁUCH, bym kurwa nie usłyszała nigdy już, że będzie dobrze, że będzie dobrze! Reszte rzeczy pewnie weźmiesz instynktownie, zabierzesz wszystko to prawda. Znam ludzką zawiść, wiem, wiem że jesteś w stanie kurwa mi to zabrać!

I przeraża mnie to wszystko  każdy... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

I przeraża mnie to wszystko, każdy krok budzi chandrę, a najcięższe co noszę, to ten wzrok ludzi na mnie.

Gdy nie wierzysz w siebie  to też... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Gdy nie wierzysz w siebie, to też jesteś nikim dla wszystkich.

Chciałabym kiedyś się obudzić bez... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Chciałabym kiedyś się obudzić bez problemów i bez zmartwień, i bez lęków i upajać móc się tlenu każdym haustem. Nie mów mi już, co mam robić, jak mam żyć, bo to nie ważne dziś. Sumienie jest jak psy, póki nie skrzywdzisz to nie zacznie gryźć.

Czasem cisza to na liście życzeń... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Czasem cisza to na liście życzeń numer jeden u mnie i przyzwyczaj się, że krzyczę już nie tylko gdy się wkurwię, wybacz.

Zabiorę Cię tam  gdzie jak najdalej... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Zabiorę Cię tam, gdzie jak najdalej chciałbyś uciec stąd. Gdzie jak najprędzej mógłbyś zniknąć stąd. Tam, gdzie chciałbyś być na zawsze już. Zabiorę Cię tam... / Kasia Moś

Chciałabym móc przywracać życie... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Chciałabym móc przywracać życie tym, co zasługują na nie lub, tym którym serca bicie niesłusznie było zabrane już. Dać nieśmiertelność tym dobrym i sobie też, ale wiem, że to niemożliwe jest... I chciałabym móc chociaż przez dobę być kimś innym ot tak. I w obcym ciele sprawdzić jak wiele się różni ten świat. I czy mimo wszystkich granic płynie w nas ta sama ludzka krew. Ale wiem, że to niemożliwe jest...

Gdy widzieli życie  niech zobaczą... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

Gdy widzieli życie, niech zobaczą śmierć, bo tego by chcieli i tego mi życzą. a Ty mi pomożesz, bo po to Cię mam i nie będą pierdolić, że to przez miłość. Bo tak to by było, gdy zginąłbym sam. I kiedy tak myślę, że zrobię to serio, bo czasem już nie mam ochoty by żyć. I z wyjątkiem tego, że to Ty jesteś ze mną, naprawdę nie mam już nic.

żadna kołdra nie da tyle ciepła... teksty

czarna-mamba dodano: 15 czerwca 2014

żadna kołdra nie da tyle ciepła, co druga osoba obok.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV