głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 czy pamiętasz pierwsze pytanie jakie mi zadałeś? co to znaczy być szalonym? właśnie tym razem odpowiem Ci wprost. szaleństwo to niemożność przekazania swoich m

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
czy pamiętasz pierwsze pytanie jakie mi zadałeś? co to znaczy być szalonym? właśnie tym razem odpowiem Ci wprost. szaleństwo to niemożność przekazania swoich my
  czy pamiętasz pierwsze pytanie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

- czy pamiętasz pierwsze pytanie, jakie mi zadałeś? - co to znaczy być szalonym? - właśnie, tym razem odpowiem Ci wprost. szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli, to trochę tak jakbyś znalazł się w obcym kraju - widzisz wszystko, pojmujesz co się wokół Ciebie dzieje, ale nie potrafisz się porozumieć, uzyskać znikąd pomocy, bo nie mówisz językiem tubylców. - każdy z nas czuł to kiedyś. -właśnie, bo wszyscy w taki czy inny sposób jesteśmy szaleni.

Człowiek może postąpić dziesięć... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

Człowiek może postąpić dziesięć razy źle, potem raz dobrze i ludzie z powrotem przyjmują go do swoich serc. ale jeśli postąpi odwrotnie: dziesięć razy dobrze, a potem raz źle, nikt już więcej mu nie zaufa.

Wtedy właśnie dopadł ją smutek.... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

Wtedy właśnie dopadł ją smutek. był gęsty i mokry, jak burzowa chmura. zatapiał wszystko, wszystko przenikał, nawet bezużyteczność, którą czynił bardziej bezużyteczną. niweczył znaczenie rozwichrzonych włosów, gonitwy po ulicy.. pożerał wszystko od zewnątrz.

Mówią o niej szalona wariatka... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

Mówią o niej szalona wariatka, która cieszy się z byle czego jest wiecznie dziecinna i nie przejmuje się niczym. ona tylko gra. nie chce pokazać tego jak bardzo się pogubiła, i jak bardzo cholernie jej życie jest do dupy!

  robię sałatkę szczęśliwego... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

- robię sałatkę szczęśliwego życia.. pomożesz? - jasne. - okey, to czytaj przepis.. - szczypta przyjaźni, pół miski szczęścia, łyżeczkę atrakcyjności, odrobinę zdrowia, i ile chcesz miłości. - mam nadzieje, że sie uda.. w tej chwili dziewczyna przypadkowo pchneła miskę na ziem. - widzisz, nigdy się nie udaje.

Ból  po utracie nadziei  jest tym... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

Ból, po utracie nadziei, jest tym najgorszym. szczególnie, gdy tylko ona nam pozostała.

  wiesz co jest najstraszniejsze... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

- wiesz co jest najstraszniejsze , córeczko . ? - co . ? - kiedy mając dwadzieścia lat jesteś tak strasznie zakochana , ale boisz się zrobić pierwszy krok i czekasz aż On go zrobi . ale się nie doczekasz . po dwudziestu latach spotykacie się i okazuje się , że On był w Tobie szaleńczo zakochany , ale bał się odrzucenia.

Czekałam kiedy powiesz mi  że... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 3 maja 2011

Czekałam kiedy powiesz mi, że jesteś ze mną, że ja i Ty to coś co jest na pewno. że jest naprawdę. że to co było między nami wciąż jest i wciąż jest ważne.

I chociaż po jakimś czasie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 2 maja 2011

I chociaż po jakimś czasie uświadamiasz sobie, jak łatwo było czemuś zapobiec, to jest już za późno. nie możesz nic zrobić. było, minęło, musisz żyć ze świadomością, że wystarczyłoby jedno słowo, jeden gest.

I nagle zrobiło się cicho .... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 2 maja 2011

I nagle zrobiło się cicho . wszystkie głosy na sali zamilkły . została tylko ona , pozbawiona emocji . pozbawiona uczuć , musiała zmierzyć się sama ze sobą.

Zdała sobie sprawę  że jest bliska... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 2 maja 2011

Zdała sobie sprawę, że jest bliska łez. naprawdę, miała dość takiego życia. trudno było udawać wobec świata, że się jest szczęśliwą, gdy w głębi duszy się umierało.

Oddalił się parę kroków... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

Oddalił się parę kroków, odwrócił się i powiedział jeszcze: - ''dla mnie jest już za późno, ja już swoje życie przegrałem. Ty możesz ciągle walczyć o szczęście'' .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV