głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Kolejny wieczór spędzała samotnie . siedziała na parapecie wpatrywała się w gwiaździste niebo . gwiazdy były zdecydowanie jej ulubionym widokiem lubiła ten nieł

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Kolejny wieczór spędzała samotnie . siedziała na parapecie wpatrywała się w gwiaździste niebo . gwiazdy były zdecydowanie jej ulubionym widokiem lubiła ten nieład ich u
Kolejny wieczór spędzała samotnie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

Kolejny wieczór spędzała samotnie . siedziała na parapecie wpatrywała się w gwiaździste niebo . gwiazdy były zdecydowanie jej ulubionym widokiem , lubiła ten nieład ich ułożenia . zupełnie jak w jej życiu.

Odłożyła na bok sentymenty... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

Odłożyła na bok sentymenty, przestała płakać po nocach, zapomniała, kim dotąd była. odnalazła w sobie wolę, by odkrywać nowy świat. użalanie się nad sobą i brakiem kogoś bliskiego nie miało sensu. serce może zaczekać.

  dlaczego miałbym się rozstawać z... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

- dlaczego miałbym się rozstawać z moją przeszłością ? nie wszystko było w niej złe. - z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

Przyszła do mnie wróżka..... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

Przyszła do mnie wróżka.. powiedziała , że mogę wybierać. ucieszyłam się jak małe dziecko które dostało upragnioną zabawkę... zapytałam w czym mam wybierać.. odpowiedziała: cierpienie czy miłość ? z powątpieniem popatrzyłam się na nią i kazałam się jej zastanowić co za różnica.

I kiedy upadniesz  masz dwie opcje:... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

I kiedy upadniesz, masz dwie opcje: odnaleźć swoją dawną osobowoś. albo zatracić ją na zawsze.

Przychodzą czasem takie chwile... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 1 maja 2011

Przychodzą czasem takie chwile, kiedy siadam o pierwszej w nocy na podłodze ze łzami w oczach i dociera do mnie fakt, że nie mam już nic, że dla nikogo nie jestem najważniejsza.

poszłam na spacer. zatrzymałam się... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

poszłam na spacer. zatrzymałam się obok drogi, z której zawsze szedłeś do mnie . popatrzyłam parę minut i poszłam dalej w nasze miejsce . po długim siedzeniu na kamieniu poczułam ścisk na ramieniu, to byłeś Ty. - co malutka nie możesz spać, przecież jest po 1 . - Będe robić co będe chcieć, już mi nie zabronisz niczego - nie chce sie kłócić, porozmawiajmy - słucham - rozstałem się z Nią, nie mogłem powstrzymać się od myślenia o Tobie o Nas . - mam w to uwierzyć? - nie musisz, chce, zebyś wiedziała jak jest - daj mi sie zastanowić, a gdy przyjde tu nastepnym razem i ty tu będziesz, wtedy uwierze . poszłam w to samo miejsce po 4 dniach, On też tam był . od wtedy oboje wiedzieliśmy, że miłość rzuca urok.

Spacerowaliśmy przez park. jak... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

Spacerowaliśmy przez park. jak najlepsi kumple. właśnie wtedy się otworzyłeś, powiedziałeś mi wszystko. powiedziałeś o tym, że Twój ojciec pił odkąd pamiętasz. powiedziałeś, że trzy lata temu zmarł. powiedziałeś też o Twoim ojczymie. powiedziałeś, jak bardzo go nienawidzisz. powiedziałeś o swoim bracie, który wyjechał do Niemiec. powiedziałeś też, że gdybyś mógł uciekłbyś . powiedziałeś, że się zakochałeś. z oczu popłynęły mi łzy, właśnie wtedy chwycił moją rękę i pocałował w policzek, tłumacząc wszystko.

Siedząc na huśtawce znów czułam... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

Siedząc na huśtawce znów czułam się jak małe, pięcioletnie dziecko. bez problemów, bez smutków, bez jakiegokolwiek powodu do załamania. po prostu jak szczęśliwy, mały dzieciak, nieznający jeszcze życia.

Paznokcie pokryła krwistoczerwonym... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

Paznokcie pokryła krwistoczerwonym lakierem, a na usta nałożyła malinową szminkę . wskoczyła w amarantową sukienkę i fioletowe szpilki. i pobiegła udowodnić światu, że jest jednak coś warta.

wstała otwierając na oścież okno... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

wstała otwierając na oścież okno, wzięła do ręki kubek już zimnej kawy zrobionej koło 2 w nocy. zapaliła papierosa, dusząc się w głębi swoimi emocjami. zapatrzyła się w przechodzącą zakochaną parę . na ogół pewnie by poszła w żałosny płacz i siedziała cały dzień zamknięta w pokoju. wypuściła powoli dym nikotynowy i pełna dumy powiedziała sobie : 'dość mała. wystarczy' .

w jej zapłakanych oczach wygasała... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 30 kwietnia 2011

w jej zapłakanych oczach wygasała już nawet ta wyimaginowana tląca się ostatkiem sił nadzieja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV