głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Zapadała noc. dziewczyna zgasiła lampkę nocną położyła się do łóżka otulając się ciepłym kocem i zaczęła myśleć tak w zupełnej ciemności. chciała aby wraz z wej

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Zapadała noc. dziewczyna zgasiła lampkę nocną położyła się do łóżka otulając się ciepłym kocem i zaczęła myśleć tak w zupełnej ciemności. chciała aby wraz z wejściem
Zapadała noc. dziewczyna zgasiła... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Zapadała noc. dziewczyna zgasiła lampkę nocną, położyła się do łóżka otulając się ciepłym kocem, i zaczęła myśleć tak w zupełnej ciemności. chciała, aby wraz z wejściem słońca na horyzont, jej życie obróciło się o 180 stopni.

P     Potrzebuje kogoś  kto w... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

P Potrzebuje kogoś, kto w momencie, gdy nie będę mogła ustać na nogach z powodu nadmiaru alkoholu we krwi, weźmie mnie na ręce, zaniesie do łóżka i przykryje kołdrą, całując czule w czoło.

Udaję radość  której we mnie nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Udaję radość, której we mnie nie ma, ukrywam smutek, żeby nie martwić tych, którzy mnie kochają i troszczą się o mnie. niedawno myślałam o samobójstwie. nocą, przed zaśnięciem, odbywam ze sobą długie rozmowy, staram się odegnać złe myśli, bo byłaby to niewdzięczność wobec wszystkich, ucieczka, jeszcze jedna tragedia na tym i tak już pełnym nieszczęść świecie.

leżę na łóżku  wpatrzona w... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

leżę na łóżku, wpatrzona w śnieżno biały sufit, pogrążona w myślach bezgłośnie krzyczę i wołam o pomoc.. bo każdy dzień stał się powolnym, bolesnym umieraniem.

  dlaczego miałbym się rozstawać z... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

- dlaczego miałbym się rozstawać z moją przeszłością ? nie wszystko było w niej złe. - z przeszłością należy się rozstać nie dlatego, że była zła, lecz dlatego, że jest martwa.

Gdy w pewnym momencie Twojej... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Gdy w pewnym momencie Twojej codzienności, potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny.

Nadszedł moment  kiedy nawet... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Nadszedł moment, kiedy nawet spoglądanie w niebo, przez północy trzymając w ręku kubek, herbaty wydaje się być, mało atrakcyjny. nadszedł moment, kiedy zrozumiałam, że miłość jest tylko wytworem wyobraźni, dla ludzi z kompleksem niższości.

a jedną z tych rzeczy  która... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

a jedną z tych rzeczy, która najbardziej boli jest ta, która uświadamia ci, że ma on do wyboru całe mnóstwo dziewczyn, toteż nigdy nie wybierze ciebie.

Powiesiłam płaszcz na wieszaku i... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Powiesiłam płaszcz na wieszaku i usiadłam na krawędzi łóżka. wzięłam do ręki kolorowe pismo i przewertowałam kilka stron. łza spłynęła mi po policzku, za nią następna i kolejne. przetarłam oczy i próbowałam czytać, ale po chwili obraz zupełnie się rozmazał. ogarnęła mnie złość. miałam ochotę czymś rzucić, czymkolwiek, wyładować frustrację, która gromadziła się we mnie już od dawna. jak to możliwe, że nic, dokładnie nic mi nie wychodzi? za co się wezmę, porażka. czego nie dotknę, plajta. dlaczego zdradziecka natura obdarzyła mnie pragnieniem twórczego życia, kiedy do niczego, absolutnie do niczego się nie nadaję?

Już przestała doskwierać mi... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Już przestała doskwierać mi samotność , nauczyłam się żyć bez nadziei , a czas przyzwyczaił mnie do bólu.

Rano obudziła się z nadzieją... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Rano obudziła się z nadzieją jednak im dłużej mijał dzień, tym szybciej ona spieprzała.

Okazuje się  że ludzie są do... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

Okazuje się, że ludzie są do siebie podobni niemal jak dwie krople wody. zwłaszcza w okresie dorastania i wczesnym okresie dorosłości. na ogół mają takie same przeżycia i myślą tak samo, lecz jakimś sposobem nikomu nie udaje się uniknąć przeświadczenia, że jego doświadczenia są jedyne w swoim rodzaju.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV