głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
crazy__ziuuutka15 Wiesz kiedyś oddałabym wszystko żeby go odzyskać. A teraz? A teraz czekam na moment żeby mu powiedzieć słodkie wypier.dalaj! Znów w głośnikach słychać Piha znó

crazy__ziuuutka15

crazy__ziuuutka15.moblo.pl
Wiesz kiedyś oddałabym wszystko żeby go odzyskać. A teraz? A teraz czekam na moment żeby mu powiedzieć słodkie wypier.dalaj!
 Wiesz  kiedyś oddałabym wszystko... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

-Wiesz, kiedyś oddałabym wszystko, żeby go odzyskać. - A teraz? - A teraz czekam na moment, żeby mu powiedzieć słodkie wypier.dalaj!

Znów w głośnikach słychać Piha... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

Znów w głośnikach słychać Piha , znów sobie nie radzę i znowu chodzi o Ciebie.

I spojrzysz mi w oczy i powiesz :... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

I spojrzysz mi w oczy i powiesz : przepraszam, wiem, że za późno zrozumiałem.

Krzyczała i płakała do słuchawki... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

Krzyczała i płakała do słuchawki, a on po prostu powiedział spieprzaj i się rozłączył.

chciałabym znowu tak czuć   mieć... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

chciałabym znowu tak czuć , mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha . chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą , że dzwoni ten Ktoś . chciałabym denerwować się przed spotkaniem , a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca . chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać , a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce , ściskać ile sił .

tylko on wiedział o tym  że kiedy... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

tylko on wiedział o tym, że kiedy mam związane włosy, to sobie nie radzę. kiedy u mnie w pokoju góruje zapach papierosów, a nie moich ulubionych perfum. kiedy nie słodzę herbaty, kiedy siedzę po ciemku, i oglądam gwiazdy. kiedy w plecaku mam te same książki od kilku tygodni. kiedy wszystkie świeczki w pokoju są wypalone. tylko on o tym wszystkim wiedział. on- mój przyjaciel.

Nie lubię wspominać  nie lubię... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

Nie lubię wspominać, nie lubię tęsknić, nie lubię myśleć o tym, co było i porównywać tego z tym, co jest, a mimo wszystko robię to bardzo często, a wręcz powiedziałabym, że systematycznie.

A dziś? Dziś pokaże Ci  że też... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

A dziś? Dziś pokaże Ci, że też potrafię się bawić. Pójdę do Twoich kolegów po czym upije sie i będę się z Ciebie śmiała razem z nimi.

Czytając sms'a od niego sprzed kilku... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 29 maja 2011

Czytając sms'a od niego sprzed kilku miesięcy, popijając wódkę, paląc papierosa i słuchając tej głupiej piosenki, którą on jej puszczał, zastanawiała się, co to właściwie jest miłość.

Była coraz bardziej pijana nie... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 maja 2011

Była coraz bardziej pijana nie widziała już na oczy alkohol działał.Po godzinie czasu była już nie przytomna,jej serce było coraz wolniej na koniec wydusiła z siebie tylko: moja kraina szczęścia zamieniła sie w koszmar,bez ciebie nie istnieje.i zamkneła oczy.Na drugi dzień chłopak zobaczył klapsydre z jej imieniem i nazwiskiem,nie zdawał sobie sprawy,że była tak słaba.Powtarzał sobie w kółko ze to przez niego,że sobie tego nie wybaczy.Wiedział,że to ona była tą jedyną.Postanowił umrzeć w podobny sposób zapił sie na śmierć.Na ich grobie napisano:żyli w swojej krainie szczęścia.

Spotkała się z nim tam gdzie zawsze... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 15 maja 2011

Spotkała się z nim tam gdzie zawsze- nazywali te miejsce "kraina szczęścia".Atmosfera była napięta,nie wiedziała co się dzieje,co znów zrobiła żle,co powiedziała nie tak.Wrescie zebrała w sobie odwagę i spytała o co chodzi czy to ona zawiniła?-Odpowiedz jego była krótka i okrutna,wydusił z siebie,że nie chce z nią być,że znalazł sobie nową lepszą,którą naprawdę kocha.Dziewczyna słysząc te słowa nie umiała ustać na nogach cały jej świat zawalił się przez Jego słowa.Prosił ją aby uspokojiła się,że znajdzie innego i nie ma co rozpaczać,lecz ona nie umiała tego pojąć jak przez ten cały czas mógł ją tak okłamywać.Zaczeła biegnoć, nie wiedziała gdzie ma iść postanowiła,że pójdzie na grób ojca,który umarł 2 lata temu,usiadła i zaczeła rozmawiać z ojcem opowiadała,że została zraniona i nie chce żyć,że on był jej sercem wszystkim tym co miała.Poszła do pobliskiego sklepu kupiła alkohol i zaczeła pić mówiła tylko: to wszystko przez ciebie zobaczysz co znaczy ból,rozczarowanie. CZĘŚĆ 1

powiedz  że będzie dobrze   na tyle... teksty

crazy__ziuuutka15 dodano: 7 maja 2011

powiedz, że będzie dobrze - na tyle głośno, dobitnie i pewnie bym ci uwierzyła. powiedz mi, proszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV