głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Staram się realizować wiele dobrych rzeczy jak i dla siebie czy też najbliższych. Zrobic wszystko tak by kiedyś powiedzieć że się starałem i być dumny z wielu r

contritio

contritio.moblo.pl
Staram się realizować wiele dobrych rzeczy jak i dla siebie czy też najbliższych. Zrobic wszystko tak by kiedyś powiedzieć że się starałem i być dumny z wielu rzeczy.
Staram się realizować wiele dobrych... teksty

contritio dodano: 26 grudnia 2015

Staram się realizować wiele dobrych rzeczy, jak i dla siebie czy też najbliższych. Zrobic wszystko tak, by kiedyś powiedzieć, że się starałem i być dumny z wielu rzeczy.

Jeżeli brniesz w chwile rozkoszy nie... teksty

contritio dodano: 20 sierpnia 2015

Jeżeli brniesz w chwile rozkoszy nie budując jednocześnie bezpieczeństwa to pamiętaj, że chwila przejdzie a Ty nie będziesz mieć się gdzie schronić przed tym, czego nie chcesz.

W życiu są jakby dwa wyjścia... teksty

contritio dodano: 16 sierpnia 2015

W życiu są jakby dwa wyjścia, jedno to pracować ciężko by potem żyć lekko lub żyć lekko by potem żyć ciężko... Prosta logika, choć nigdy nie wiadomo co będzie potem...

Prowadzenie swojej egzystencji w... teksty

contritio dodano: 16 sierpnia 2015

Prowadzenie swojej egzystencji w trybie "żyje chwilą" jest totalną zgubą. Wiele osób stara się właśnie tak traktować swoje życie, by nie myśleć o tym jutrze. Te jutro jednak nadchodzi a rozwiązanie na problem jest często jedno - płacz, gdy jest za późno.

Znajomi przyjaciele  to tylko spacer... teksty

contritio dodano: 21 lipca 2015

Znajomi przyjaciele, to tylko spacer po ziemi lecz miłość drugiej osoby to lot do gwiazd...

Zadna dziewczyna nie zasługuje na... teksty

contritio dodano: 21 lipca 2015

Zadna dziewczyna nie zasługuje na dobry związek, jeżeli stara się być gwiazdą. Będąc z drugą osobą, budzimy tak wiele emocji i tak wiele wzajemnie możemy sobie dać iż porywając się swoim własnym zachciankom niszczymy to, co jest najpiękniejsze. Ustal swe zasady, określ co chcesz i pamiętaj, że drugi człowiek też ma potrzeby i też należy wysłuchać oraz porozmawiać.

Dawno mnie tu nie było i minął... teksty

contritio dodano: 1 lipca 2015

Dawno mnie tu nie było i minął już rok ponad od ostatniego wpisu. Od początku istnienia tego "bloga" zmieniło się tak wiele, a przede wszystkim wyszedłem w swoim życiu na prostą linię, której bardzo pragnąłem. Jednak wiara i zaparcie owocuje w dobro i zyskanie tego, co niegdyś było jedynie marzeniem.

Jadac pociagiem spogladam na te... teksty

contritio dodano: 1 czerwca 2014

Jadac pociagiem spogladam na te umierajace, postkomunistyczne architektury, widze pustoszeje wies za wsia i slychac gluchy krzyk umierajacego spoleczenstwa Polskiego. To jest okropne, ze byt tu nie moze byc spokojny, a czesto ludziom braknie z wyplaty na najwazniejsze srodki jak jedzenie, leki... a o samochodzie juz duzo cieziej. Ciekawi mnie, jak to ma byc? Wszyscy wyjezdzaja zaa granice, ale to smutne. Po prostu kazdy chce lepiej zyc...

Piękny i radosny dzień choć troche... teksty

contritio dodano: 4 maja 2014

Piękny i radosny dzień choć troche chłodny wita w szeregi ziemi. Miałbym w sumie dużo radości ze spoglądania na obecną aurę, jednakże są pewne rzeczy o których się myśli i człowieka łamią... Przez chwilę zapominam o tym, że mam kogoś bliskiego sercu i myślę nad tym, aby rozwiązać problem. Często jednak dociera do mnie jedno, że nie ma jakiegoś rozwiązania dobrego na to... Skrajnie idzie popaść przez to w despresje, jednak trzeba mimo wszystko walczyć o lepsze jutro.

Tylko czułe  wrażliwe serca... teksty

contritio dodano: 14 września 2013

Tylko czułe, wrażliwe serca stłumią krzyk świata.

Ludzie są tacy nie poukładani i... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Ludzie są tacy nie poukładani i roztrzepani. Powiem szczerze, że ja żyłem przelotnymi miłostkami, tamte dziewczyny do jakich dotarłem, które olałem i które serce mi łamały, te alkohole przepite i te noce pod księżycem ubite. Wszystko jest chwilowe - trywialne, zadaje więc pytanie, po co? Pamiętajcie, że za każdym razem to się skończy, ta chwila minie, wrócicie do domu, położycie się w łóżku kompletnie sami. Ja z tym wszystkim co związane z imprezami, alkoholem skończyłem, zniknęli znajomi a czasami odzywają się Ci, co żyją jedynie z potrzebą. Tego właśnie chcecie? Ta droga prowadzi do nikąd, niech wam się wydaje, że macie przyjaciół ale to wszystko jest fikcją. Poświęcić się lepiej należy dla wyższych celów, własnych, iść drogą przy której wzniesiemy się wyżej, coś osiągniemy nie wadząc komuś, nauczymy się czegoś wspaniałego, dzięki czemu wykreujemy lepsze jutro. Spójrzmy tak, by to świat nas potrzebował a nie My jego.

Cóż  wyszedłem z tego wszystkiego... teksty

contritio dodano: 12 września 2013

Cóż, wyszedłem z tego wszystkiego pogmatwany i nie równy. Wiedziałem że muszę działać a momentami wychodziłem z domu i nocami krzyczałem z bezsilności atakowany przez wspomnienia, tak to właśnie odczuwałem. Zrozumiałem jak ludzka psychika w zalezności od tego jak jest złożona to potrafi być krucha. U mnie objawiło się to dość wybuchowo. Postanowiłem sobię,że zrobię ilę mogę i poświęcę się dla kogoś, by wynieść tą osobę ponad normę a sam ze sobą co zrobię? Nie wiem, o ile się ustabilizuję, jeżeli nie, potraktuję swe życie jako misję a nie jako prawowitą społeczną rolę, tatuś, dom, rodzina, ojczyzna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV