głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
contritio Dziś by sprawiedliwie żyć trzeba dobrze kłamać. Czym jest życie? To przede wszystkim walka a Ty jesteś królem. Za każdym razem na Twoje królestwo najeżdża wróg.

contritio

contritio.moblo.pl
Dziś by sprawiedliwie żyć trzeba dobrze kłamać.
Dziś by sprawiedliwie żyć  trzeba... teksty

contritio dodano: 12 sierpnia 2016

Dziś by sprawiedliwie żyć, trzeba dobrze kłamać.

Czym jest życie? To przede wszystkim... teksty

contritio dodano: 12 sierpnia 2016

Czym jest życie? To przede wszystkim walka, a Ty jesteś królem. Za każdym razem na Twoje królestwo najeżdża wróg. Od ciebie zależy jaką zbierzesz armie i jak taktycznie będziesz walczyć. Życie jest właśnie każdą bitwą, od której zależy nasz przyszły los.

Po takich wydarzeniach docenia sie... teksty

contritio dodano: 26 marca 2016

Po takich wydarzeniach docenia sie zycie.

Staram się realizować wiele dobrych... teksty

contritio dodano: 26 grudnia 2015

Staram się realizować wiele dobrych rzeczy, jak i dla siebie czy też najbliższych. Zrobic wszystko tak, by kiedyś powiedzieć, że się starałem i być dumny z wielu rzeczy.

Jeżeli brniesz w chwile rozkoszy nie... teksty

contritio dodano: 20 sierpnia 2015

Jeżeli brniesz w chwile rozkoszy nie budując jednocześnie bezpieczeństwa to pamiętaj, że chwila przejdzie a Ty nie będziesz mieć się gdzie schronić przed tym, czego nie chcesz.

W życiu są jakby dwa wyjścia... teksty

contritio dodano: 16 sierpnia 2015

W życiu są jakby dwa wyjścia, jedno to pracować ciężko by potem żyć lekko lub żyć lekko by potem żyć ciężko... Prosta logika, choć nigdy nie wiadomo co będzie potem...

Prowadzenie swojej egzystencji w... teksty

contritio dodano: 16 sierpnia 2015

Prowadzenie swojej egzystencji w trybie "żyje chwilą" jest totalną zgubą. Wiele osób stara się właśnie tak traktować swoje życie, by nie myśleć o tym jutrze. Te jutro jednak nadchodzi a rozwiązanie na problem jest często jedno - płacz, gdy jest za późno.

Znajomi przyjaciele  to tylko spacer... teksty

contritio dodano: 21 lipca 2015

Znajomi przyjaciele, to tylko spacer po ziemi lecz miłość drugiej osoby to lot do gwiazd...

Zadna dziewczyna nie zasługuje na... teksty

contritio dodano: 21 lipca 2015

Zadna dziewczyna nie zasługuje na dobry związek, jeżeli stara się być gwiazdą. Będąc z drugą osobą, budzimy tak wiele emocji i tak wiele wzajemnie możemy sobie dać iż porywając się swoim własnym zachciankom niszczymy to, co jest najpiękniejsze. Ustal swe zasady, określ co chcesz i pamiętaj, że drugi człowiek też ma potrzeby i też należy wysłuchać oraz porozmawiać.

Dawno mnie tu nie było i minął... teksty

contritio dodano: 1 lipca 2015

Dawno mnie tu nie było i minął już rok ponad od ostatniego wpisu. Od początku istnienia tego "bloga" zmieniło się tak wiele, a przede wszystkim wyszedłem w swoim życiu na prostą linię, której bardzo pragnąłem. Jednak wiara i zaparcie owocuje w dobro i zyskanie tego, co niegdyś było jedynie marzeniem.

Jadac pociagiem spogladam na te... teksty

contritio dodano: 1 czerwca 2014

Jadac pociagiem spogladam na te umierajace, postkomunistyczne architektury, widze pustoszeje wies za wsia i slychac gluchy krzyk umierajacego spoleczenstwa Polskiego. To jest okropne, ze byt tu nie moze byc spokojny, a czesto ludziom braknie z wyplaty na najwazniejsze srodki jak jedzenie, leki... a o samochodzie juz duzo cieziej. Ciekawi mnie, jak to ma byc? Wszyscy wyjezdzaja zaa granice, ale to smutne. Po prostu kazdy chce lepiej zyc...

Piękny i radosny dzień choć troche... teksty

contritio dodano: 4 maja 2014

Piękny i radosny dzień choć troche chłodny wita w szeregi ziemi. Miałbym w sumie dużo radości ze spoglądania na obecną aurę, jednakże są pewne rzeczy o których się myśli i człowieka łamią... Przez chwilę zapominam o tym, że mam kogoś bliskiego sercu i myślę nad tym, aby rozwiązać problem. Często jednak dociera do mnie jedno, że nie ma jakiegoś rozwiązania dobrego na to... Skrajnie idzie popaść przez to w despresje, jednak trzeba mimo wszystko walczyć o lepsze jutro.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV