głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
collateralbeauty Czuję jakby cały świat się zawiesił a ja razem z nim. Zamknięta w kwadracie własnych myśli. Próbuje złapać oddech ale powietrza dla mnie brakuje.Za chwilę z pew

collateralbeauty

collateralbeauty.moblo.pl
Czuję jakby cały świat się zawiesił a ja razem z nim. Zamknięta w kwadracie własnych myśli. Próbuje złapać oddech ale powietrza dla mnie brakuje.Za chwilę z pewnością u
Czuję jakby cały świat się... teksty

collateralbeauty dodano: 21 stycznia 2019

Czuję jakby cały świat się zawiesił, a ja razem z nim. Zamknięta w kwadracie własnych myśli. Próbuje złapać oddech, ale powietrza dla mnie brakuje.Za chwilę z pewnością utonę.

Patrzę na litery  które mają... teksty

collateralbeauty dodano: 20 stycznia 2019

Patrzę na litery, które mają tworzyć całość, absolutnie nie mogąc się na nich skupić. Czym bardziej się staram tym gorzej mi to wychodzi. Gubię się jeszcze bardziej. Ciągle gdzieś biegniesz. Też tego dla siebie chciałam. Całkowicie się zatracić. Przestać myśleć. Tylko co jeśli życie to nie wyścig, a jedyną rzeczą, która nie wróci to relacja z drugim człowiekiem. Znacząca odrobinę więcej niż wczorajszy śnieg.

Czasami jest tak jak teraz. Odrobinę... teksty

collateralbeauty dodano: 12 stycznia 2019

Czasami jest tak jak teraz. Odrobinę gorzej. Zazwyczaj błękitne niebo jest jakieś bardziej szare. Pędzący ludzie na ulicy są przytłaczająco zmartwieni. Więcej myślisz, niż normalnie potrafisz przetworzyć. Martwi Cię, że rzadko spotykasz kogoś, przy kim jesteś sobą. Przy kim nie musisz nic, ale wszystko możesz. Wpadasz już z pewnością, gdy uświadamiasz sobie, jak niewiele jest elementów, które idealnie do Ciebie pasują.

Kolejny raz rodziło się we mnie... teksty

collateralbeauty dodano: 4 stycznia 2019

Kolejny raz rodziło się we mnie napięcie, które z każdą sekundą robiło się większe. Dotykałam go nie pierwszy raz, ale nigdy wcześniej w ten sposób. Dzisiaj chciałam być inna niż zwykle. Nie chciałam rozumieć samej siebie i sama siebie zaskoczyć. Pozwolić sobie odkrywać miejsca jeszcze wcześniej nigdy przeze mnie nieodkryte. Chciałam, tracąc oddech, utonąć. Nie myśląc, co będzie później, jakby tylko tu i teraz się liczyło. Przyszłość przestała istnieć, za to ja zaczęłam tak naprawdę być. Stworzony w mojej wyobraźni odrobinę zbyt idealny w porównaniu do rzeczywistości. Pokazałeś mi lepszą stronę tego świata. Mogłam znowu zatracić się w głębi swoich uczuć, na tyle, żeby nie myśleć o kluczowym problemie przebywania na tym świecie. Nie potrzebowałam niczego więcej. Na pozór. Sama przed sobą wiedziałam, że i tak zawsze będzie mi mało. Jakbym nigdy nie miała poczuć, że jestem tam, gdzie być powinnam. Wszystko już mi się pomieszało.

Z dnia na dzień powoli pozwalaliśmy... teksty

collateralbeauty dodano: 4 stycznia 2019

Z dnia na dzień powoli pozwalaliśmy sobie nawzajem umierać. Dlatego dzisiaj jesteśmy już odrobinę martwi. Dowiedzieliśmy się, że można żyć bez siebie, że nie jesteśmy sobie aż tak bardzo niezbędni, by móc złapać kolejny oddech. To nas przy sobie kurczowo trzymało. Skoro tego nie mamy, co nam pozostało?

Stoję na krawędzi  czekając  aż... teksty

collateralbeauty dodano: 4 stycznia 2019

Stoję na krawędzi, czekając, aż ktoś podejmie za mnie decyzje. Wiem, że sama nie mam wystarczająco odwagi. Czuję, jakbym nie miała na nic wpływu. Nie ode mnie zależy jak długo i czy w ogóle tu będę. Jednak to nie jest prawdą. Cała akcja rozgrywa się tylko w mojej głowie. Nikt poza mną nie widzi tego, co się dzieje. Nikt nie jest świadomy, co się wydarzy. Sama nie jestem. Czasami o wiele łatwiej jest zwyczajnie żyć w nieświadomości. Wolisz nie wiedzieć, co jest Ci zapisane na kartach przyszłości. Jednego nie rozumiem, dlaczego też pragniesz nieświadomości, gdy ważą się losy Twojej teraźniejszości?

 Jeśli z miłości kłamią  jakże... teksty

collateralbeauty dodano: 26 grudnia 2018

"Jeśli z miłości kłamią, jakże miłość przysięgną."

Patrzysz  nie widząc. Dotykasz  nie... teksty

collateralbeauty dodano: 20 grudnia 2018

Patrzysz, nie widząc. Dotykasz, nie czując. Słuchasz, nie słysząc. Nie dziwi mnie, że realnie może i gdzieś tam jesteś, ale całkowicie bez duszy. Kolejny raz wchodzę i wychodzę, robiąc dokładnie to samo, oczekując innych efektów. Są chwilę, gdy to, co czujemy, jest stanowczo ponad wszystkim. Trudno nie pragnąć niczego, wiedząc, że możesz wszystko. Nawet jeśli wszystko jest tylko iluzją.

Dał mi poczucie spełnionej duszy.... teksty

collateralbeauty dodano: 20 grudnia 2018

Dał mi poczucie spełnionej duszy. Wiem, ile potrafię poczuć, ale też jak wiele uczuć potrafię zdusić w zarodku, zanim zdążą wykiełkować, zmieniając się w barwny ogród wymagający opieki.

Nigdy nie wiedziałam  który raz... teksty

collateralbeauty dodano: 14 grudnia 2018

Nigdy nie wiedziałam, który raz będzie tym ostatnim. Odchodziłam z żalem, ale i nadzieją, że jeszcze nie tym razem. Teraz wiem, że o ten jeden raz się przeliczyłam. Od wtedy budziłeś mnie już tylko w nocy. Zamiast miłością karmiłeś słonymi łzami. Co teraz z tego mam? Chociaż przez chwilę wiem, jak to jest, bo byłam tam. Po drugiej stronie tęczy.

Ironia losu  gdy ukojenie mogłyby... teksty

collateralbeauty dodano: 13 grudnia 2018

Ironia losu, gdy ukojenie mogłyby przynieść tylko te ramiona, które doprowadziły Cię do tego stanu.

Trudno przestać czekać  nawet  gdy... teksty

collateralbeauty dodano: 12 grudnia 2018

Trudno przestać czekać, nawet, gdy wiesz, że nie masz na co.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV