głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Otacza mnie z każdej strony  tak... teksty

collateralbeauty dodano: 30 marca 2018

Otacza mnie z każdej strony, tak bardzo jej nie chce, gdy patrzy mi w oczy. Nie widzi, niczego co ma jakąś wartość. Kieruje się tylko jednym zmysłem. Zwierciadło duszy ocenia, jak i dlaczego wyglądać tak nie masz. Nie liczy się nic z wyjątkiem tego mylnego złudzenia, że masz coś, czego tak naprawdę nie masz. Z upływem lat wszystko to i tak już będzie bez znaczenia.

Wiele razy zastanawiałam się  czy... teksty

collateralbeauty dodano: 28 marca 2018

Wiele razy zastanawiałam się, czy kiedyś nie będę żałować podjętej decyzji, czy siedząc, na bujanym fotelu nie pomyślę, że szkoda tego, co było, co mogłam mieć. Zapewne dlatego, tak trudno było się zdecydować, ze strachu, z obawy. Już teraz po krótkim okresie, wiem, że nic lepszego nie mogło mnie w życiu spotkać. Sama sobie po wielu wojnach i przegranych bitwach w ostatecznym rozrachunku dałam szanse na to, żeby zobaczyć jak życie potrafi być barwne. Nawet w pochmurny deszczowy dzień, gdy wszyscy uciekają przed kroplami, które powodują, że czuję, że żyję. Spokój psychiczny jest bezcenny, wiele więcej wart niż złudne wrażenie nieistniejącej miłości z idiotycznego przyzwyczajenia. Wiem, że żałować bardziej będę niepodjętych decyzji niż takich, które prowadzą, do czegoś, czego nie znam, ale w większości to nieznane okazuję się o wiele lepsze niż byśmy się spodziewali.

Tyle powodów do radości... teksty

collateralbeauty dodano: 28 marca 2018

Tyle powodów do radości jednocześnie, chciałoby się ten przesyt endorfin odłożyć i schować na czarną godzinę. Stanowczo poziom ile ich odczuwam w organizmie, aż ze mnie wypływa.

Za kolejnym razem wszystko widzę o... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Za kolejnym razem wszystko widzę o wiele wyraźniej, już mnie to nie oślepia jak białe reflektory. Więcej analizuję, mniej czuję. Chyba pojmuję, w jaki sposób funkcjonuję.

Oddalam się od uczuć  od tego  co... teksty

collateralbeauty dodano: 23 marca 2018

Oddalam się od uczuć, od tego, co przynosi jednocześnie ból i radość, staje się zaawansowanie obojętna na wszystko, co mnie otacza i wierzę, że mnie nie dotyczy. Tak szybko, jak wpadłam, równie szybko wypadłam. Już mniej istotnych rzeczy mnie otacza, gdzieś biegnę, nie mając pojęcia gdzie. Nie chce zatrzymywać się na moment rozpaczy. Wole nie lecieć, jeśli mam upadać.

Dotykasz mnie  ale to nie jest... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Dotykasz mnie, ale to nie jest wyłącznie dotyk, to nie tylko połączenie dwóch ciał jednym ze zmysłów. W tej samej chwili doświadczam swoistego rozwarstwienia.

Przy Tobie nie ma żadnego znaczenia... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Przy Tobie nie ma żadnego znaczenia, gdy kolejna minuta w sekundę się zmienia, bez Ciebie wydaje się, że każda następna końca nie ma.

Brakuje mi powietrza. Oddycham  ale... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Brakuje mi powietrza. Oddycham, ale czuję, że go nie ma.

Czuć się przy kimś lepiej niż... teksty

collateralbeauty dodano: 12 marca 2018

Czuć się przy kimś lepiej niż samemu. Chyba znalazłam sens istnienia. Mimo wszystko to uczucie jest nie do zniesienia. Czy stoję, leżę, siedzę nie mogę przestać myśleć o Tobie. Nie lubię, gdy Ciebie obok nie ma.

Dlaczego mi nikt wcześniej nie... teksty

collateralbeauty dodano: 6 marca 2018

Dlaczego mi nikt wcześniej nie powiedział, że życie może być takie przyjemne? Że będzie chciało mi się żyć, a sam w sobie fakt życia będzie sensem. Nigdy wcześnie nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę taka szczęśliwa i zadowolona z tego, że żyje, jak w tym momencie. Patrzę w przyszłość z nadzieją, że umierając, będę pewna, że przeżyłam je najlepiej jak mogłam.

Pojawiasz się  oboje nie wiemy skąd... teksty

collateralbeauty dodano: 5 marca 2018

Pojawiasz się, oboje nie wiemy skąd, nikt się nad tym nie zastanawia. Jesteś, nikt nie pyta dlaczego, a ja myślę jak to będzie patrzeć w te oczy przez wieczność. Chyba nie chcę, żeby mi to przeszło.

Mignęło mi przed oczami  schodzące... teksty

collateralbeauty dodano: 5 marca 2018

Mignęło mi przed oczami, schodzące za horyzontem słońce nigdy nie było piękniejsze. Godziny nigdy nie były krótsze, a świat nigdy wcześniej nie przestawał istnieć na tak długo. Nie potrafię udawać takiej obojętności jak zwykle, boje się o ten irracjonalny organ, którym podobno coś się czuje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV