głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Ulatujesz z każdym ułamkiem sekundy... teksty

collateralbeauty dodano: 12 grudnia 2018

Ulatujesz z każdym ułamkiem sekundy z ułomnej pamięci. Czas nas uleczy, tylko on jeden ma dla nas rozwiązanie jak nie myśleć o drugiej duszy. Chciałabym już nie tęsknić, bo tak łatwiej. Jeszcze tęsknie. Za wszystkim tym, czego mogliśmy wspólnie dokonać. Czułam, że możemy nawet na piasku zbudować najpotężniejsze imperium na świecie. Będziesz jeszcze bolał, bo odchodząc, zabrałeś ze sobą znacznie więcej niż tylko uśmiech z mojej twarzy. Tak naprawdę nigdy nie przestałam w nas wierzyć. Teraz muszę... chcę pozwolić nam umrzeć, inaczej moje serce nigdy nie zazna spokoju.

Żałować będziemy tylko... teksty

collateralbeauty dodano: 16 września 2018

Żałować będziemy tylko niewykorzystanych okazji, do tego by świat przestał być tak ohydnie szary.

Nie wszystko da się zrozumieć.... teksty

collateralbeauty dodano: 13 czerwca 2018

Nie wszystko da się zrozumieć. Czasami gubisz się przy drugim słowie, a innym razem przy drugim zdaniu.

Kolejne słowa wyrzucane od... teksty

collateralbeauty dodano: 13 czerwca 2018

Kolejne słowa wyrzucane od niechcenia z ust, które przestają znaczyć cokolwiek. Ciągła walka i spór nie wiedzieć w imię czego. Być i mieć tak zwyczajnie, bez większych oporów i tarć. Niepotrzebne już nic, gdy nie masz nawet wyboru. Sami poczujemy, kiedy lepiej nie wracać do starych pozorów.

Wiem  że chce  że lepiej sama bym... teksty

collateralbeauty dodano: 21 maja 2018

Wiem, że chce, że lepiej sama bym sobie tego nie zaplanowała. Z tym że ludzie zmieniają zdanie, zawodzą. Boję się zostać bez furtki, nie móc odwrócić się i wyjść, a przecież często mam taką potrzebę. Może właśnie przy Tobie się jej pozbędę.

Chyba miałam w życiu więcej... teksty

collateralbeauty dodano: 11 maja 2018

Chyba miałam w życiu więcej szczęścia niż rozumu. Widzę to dopiero, gdy obserwuję sytuację, które kiedyś dotyczyły mnie, z innej perspektywy. Czuję smutek, ale bardziej czuję ulgę, że nie będzie dane mi przeżywać tego znowu i znowu. Nie poczuję pogardy, zniewagi. Nie będę musiała płonąć gniewem. Uczucia są skomplikowane, myślisz, że nad nimi panujesz, że decydujesz o swoim życiu. Budzisz się pewnego ranka i wiesz, że jeszcze chwila i nie zostanie z Ciebie nic. Nie będzie już czego ratować. Wiesz, że gubisz się w tym wszystkim, ale nie potrafisz podejmować racjonalnych decyzji. Jesteś tylko pacynką i nawet nie wiesz, kto pociąga za sznurki.

Coś się stało. Trochę tak  jakby... teksty

collateralbeauty dodano: 9 maja 2018

Coś się stało. Trochę tak, jakby mi niczego nie brakowało. Plany na przyszłość, sens istnienia, radość od samego na Ciebie patrzenia. Wiem, że będziesz, nawet jeśli żadne z nas tego nie słyszało. Stabilność, której u mnie samej zawsze było bardzo mało.

Potrafię zaufać i mi zaufano.... teksty

collateralbeauty dodano: 23 kwietnia 2018

Potrafię zaufać i mi zaufano. Kiedyś, większość czasu byłam wiecznie krwawiącą raną. Chociaż wszystko to wydaje się niemożliwe. Chce budzić się przy Tobie rano. Nie tylko rano. W południe. W nocy. Czy chodzić wiecznie niewyspaną. I gdyby nie to wszystko i nie oni wszyscy, nigdy nic by nie było takie samo. Dzisiaj widzę coś więcej, niż dotychczas serce mi pozwalało.

Chcę  pragnę  żebyś był... teksty

collateralbeauty dodano: 23 kwietnia 2018

Chcę, pragnę, żebyś był, potrzebuję Twojej obecności. Już nie czuję złości czy zawodu miłości. Patrząc w Twoje oczy, najczęściej myślę o wspólnej przyszłości.

Zatrzymać się na chwilę  nie... teksty

collateralbeauty dodano: 21 kwietnia 2018

Zatrzymać się na chwilę, nie patrząc, co masz za sobą, tylko co jeszcze Cię czeka. Zawsze będziesz tylko Ty. To, co Cię otacza, gdzieś umyka, prędzej czy później. Nie buduj na tym swojego życiowego spełnienia. Jedyną osobą, która może Cię uszczęśliwiać przez resztę życia to tylko i wyłącznie Ty sama.

Zagłębiam się w otchłań rozpaczy... teksty

collateralbeauty dodano: 17 kwietnia 2018

Zagłębiam się w otchłań rozpaczy, a z minuty na minute jest jeszcze gorzej. Ambiwalencja uczuć już nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Przestaje rozumieć cokolwiek. Mam wrażenie, że nic nie ma znaczenia. Dni zrobiły się znowu ohydnie szare, a uśmiech słońca mnie nie rozwesela. Zgubiłam się w swoich abstrakcyjnych wyobrażeniach. Może jeszcze teraz uda mi się wyjść niezauważona. Nie zostawiając sobie na pamiątkę żadnej, nawet malutkiej blizny.

Jeśli nie masz pewności czy to ten... teksty

collateralbeauty dodano: 16 kwietnia 2018

Jeśli nie masz pewności czy to ten i zastanawiasz się czy dobrze robisz, wtedy już na pewno zrobisz źle. Myślałam, że zdanie „to się po prostu czuje” jest infantylne. Jak można coś po prostu wiedzieć? Coś co ma decydować o tym jak będzie wyglądała reszta Twojego życia. Czy będzie ono zwykłe, nudne i niewarte przeżycia. Czy jednak będziesz tym nielicznym procentem, któremu udało się odnaleźć to co dla każdego jest najważniejsze - swoje miejsce na ziemi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV