głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
ciamciaramciaa zaczęłam pisać coś nowego. http: ciamciaramciaalove.blogspot.com ♥. Zaglądać i mówić czy mam pisać dalej czy nie : Będę Cię kochała i nie zmienię zdania za nic

ciamciaramciaa

ciamciaramciaa.moblo.pl
zaczęłam pisać coś nowego. http: ciamciaramciaalove.blogspot.com ♥. Zaglądać i mówić czy mam pisać dalej czy nie :
zaczęłam pisać coś nowego.... teksty

ciamciaramciaa dodano: 16 kwietnia 2012

zaczęłam pisać coś nowego. [ http://ciamciaramciaalove.blogspot.com ] ♥. Zaglądać i mówić czy mam pisać dalej czy nie :)

Będę Cię kochała i nie zmienię... teksty

ciamciaramciaa dodano: 16 kwietnia 2012

Będę Cię kochała i nie zmienię zdania za nic, to tzw. miłość bez granic ♥

masz to coś... i nie wiem jak to... teksty

ciamciaramciaa dodano: 16 kwietnia 2012

masz to coś... i nie wiem jak to wygląda, jak pachnie ani jak smakuje ale strasznie to uwielbiam!

Czasami tak tęsknię  że nie wiem... teksty

ciamciaramciaa dodano: 15 kwietnia 2012

Czasami tak tęsknię, że nie wiem co zrobić z rękoma, z całym ciałem. Najlepiej wtuliłabym twarz w jego szyję, cały czas wąchała jego koszulkę pachnącą proszkiem do prania i delikatnymi perfumami, dłoń wplotłabym w jego brązowe włosy i zacisnęła na nim z całej siły ramiona. Nie dałabym mu najchętniej oddychać . musiałby mnie przytulić tak mocno żebym poczuła ból w plecach i ciepło okalające serc . Teraz tak tęsknię.

Bardzo się boję  że w końcu Cię... teksty

ciamciaramciaa dodano: 15 kwietnia 2012

Bardzo się boję, że w końcu Cię stracę już całkowicie. Tego nawet nie można już nazwać strachem. To obsesja.

Nigdy nie będę w stanie odmówić... teksty

ciamciaramciaa dodano: 15 kwietnia 2012

Nigdy nie będę w stanie odmówić mu miłości.

Podeszła do niego i rzuciła mu się... teksty

ciamciaramciaa dodano: 15 kwietnia 2012

Podeszła do niego i rzuciła mu się na szyję ! Trzymając ręce w kieszeniach mówił do niej podniesionym głosem "Co ty robisz? No co robisz do cholery!" Odsuwając się z uśmiecham na ustach i wzrokiem skierowanym w jego niebieskie oczy powiedziała "Wiem, że nadal mnie kochasz. Bronisz się przed tym jak możesz, ale nie uda Ci się to ! Jestem dla Ciebie zbyt ważna" Spuścił głowę. Przez dłuższą chwilę stał w milczeniu. Podeszła do niego i powiedziała "Brak odpowiedzi to też odpowiedz kochanie" Po czym pocałowała go w usta a odchodząc dodała " To do jutro kochanie ! Tam gdzie zawsze, tak?" Spojrzał w jej stronę i cicho wyszeptał "Tak, tam gdzie zawsze." [ ciamciaa ♥ ]

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy... teksty

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2012

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje , że po twojej twarzy spływają łzy , a ty nadal chcesz z nim być . kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'kocham cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

Jak byłam mała to miłość... teksty

ciamciaramciaa dodano: 12 kwietnia 2012

Jak byłam mała to miłość znaczyła dla mnie tyle, co gdzieś znaleziona stokrotka, która potem zwiędła, prawie nic. Miłość to była mama i tata, ken i barbie, książę i królewna. Kiedy ktoś się całował, robiłam śmieszną minkę, mówiłam "fuuj" i odwracałam głowę. Nie śniłam o niej, nawet nie myślałam. Nie chciałam, żeby jakiś chłopak mnie przytulał. Ważniejsze było układanie mebli w domku dla lalek i skakanie po kałużach... teraz wszystko się zmieniło. Kiedyś, nigdy nie oddałabym lizaka za spędzenie z Tobą czasu. Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

ciamciaramciaa dodano: 11 kwietnia 2012

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną, chciałabym byś myślał, że jestem powodem, dla którego żyjesz tutaj, na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu, a sposób w jaki się ubieram, najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale, jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę, kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz na Ciebie spojrzałam, ale przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał, abyś mnie potrzebował i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane i abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem. ♥

Czy wszystko pozostanie tak samo... teksty

ciamciaramciaa dodano: 11 kwietnia 2012

Czy wszystko pozostanie tak samo, kiedy mnie już nie będzie? Czy książki odwykną od dotyku moich rąk, czy suknie zapomną o zapachu mojego ciała? A ludzie? Przez chwilę będą mówić o mnie, będą dziwić się mojej śmierci - zapomną. Nie łudźmy się, przyjacielu, ludzie pogrzebią nas w pamięci równie szybko, jak pogrzebią w ziemi nasze ciała. Nasz ból, nasza miłość, wszystkie nasze pragnienia odejdą razem z nami i nie zostanie po nich nawet puste miejsce. Na ziemi nie ma pustych miejsc.

Wbijała się paznokciami w jego... teksty

ciamciaramciaa dodano: 11 kwietnia 2012

Wbijała się paznokciami w jego skórę, on mocno przytulał ją do siebie , czuła się idealnie w jego silnych ramionach, przegryzała z rozkoszy jego usta.. po jej ciele rozszedł się dreszcz, mimowolnie podnieciło go to bardziej i nic nie smakowało lepiej od jego ciała, i nic nie pachniało lepiej od niego i oboje pragnęli zatrzymać tą chwilę na zawsze.. zastąpić nią nawet całą wieczność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV