głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
choranaciebiekotku http: www.youtube.com watch?v=avuV7hbpv9M feature=related TABASKO Bawię Się Jak Chcę Masz listę swoich wrogów gdy na nią patrzę Jedna ta sama kurwa tylko w inne

choranaciebiekotku

choranaciebiekotku.moblo.pl
http: www.youtube.com watch?v=avuV7hbpv9M feature=related TABASKO Bawię Się Jak Chcę
http:  www.youtube.com... teksty

choranaciebiekotku dodano: 4 kwietnia 2012

Masz listę swoich wrogów  gdy na... teksty

choranaciebiekotku dodano: 17 marca 2012

Masz listę swoich wrogów, gdy na nią patrzę Jedna ta sama kurwa, tylko w innej masce.

Mam taką straszną ochotę... teksty

choranaciebiekotku dodano: 29 luty 2012

Mam taką straszną ochotę, położyć sie koło Ciebie, na Twoim łóżku, puścić jakiś film- może być nawet i komedia romantyczna , byleby oglądany koło Ciebie, przy Twoim sercu, przy Twoich ustach.

Jeden dzień. jeden kurwa cudowny... teksty

choranaciebiekotku dodano: 25 luty 2012

Jeden dzień. jeden kurwa cudowny dzień zmienił tak wiele.sprawił, że moja wyobraźnia stworzyła wyspę marzeń a o naszej wspólnej przyszłości.głupia, naiwna dziewczynka zaczęła myśleć, że w końcu nasze serca zaczną współgrać, tak jak nasze usta tamtego dnia. w głowie Twój cudowny zapach, uzależniający dotyk, łobuzerski uśmiech, bystre spojrzenie. po raz kolejny dałam się nabrać. brak mi Twojej osoby. brak mi wszystkiego co wiążę się z Tobą. tęsknię, choć miałam Cię tylko przez moment. chcę Ciebie więcej, pragnę Twoich wspaniałych słów którymi mnie obdarowywałeś, i Twoich uczuć którymi potrafisz mnie darzyć. bo nie wierzę, że wytrwałbyś ponad rok z moim trudnym charakterem, z moimi fochami i dziwnymi wyskokami bezinteresownie. nie wiem co robić, nie mam odwagi Ci tego powiedzieć wprost. Kocham Cię. Kocham kurwa zajebiście mocno.

naszym marzeniem jest nie mieć marzeń teksty

choranaciebiekotku dodano: 25 luty 2012

naszym marzeniem jest nie mieć marzeń

z dnia na dzień  kiedy to sprawy... teksty

choranaciebiekotku dodano: 28 stycznia 2012

z dnia na dzień, kiedy to sprawy stają się znacznie poważniejsze, a walka zaczyna toczy się jedynie o Twoje życie, nieoczekiwanie dostrzegasz plusy tego, że masz szansę być tu teraz, oddychać i każdego kolejnego dnia upajać się widokiem, tego co otacza. odkładasz na bok wcześniejsze problemy, pieprzone sentymenty i pamięć, o tych ludziach, z którymi wspólne szczęście, być może przez przypadek, rozdzieliliście na pół. teraz liczysz się tylko Ty, tylko to co jest obok, i tylko Ci będący obok, najzwyklejszy haust powietrza, tlen wypełniający płuca, każde pojedyncze uderzenie serca cieszy, patrząc w lustro widzisz uśmiech, ten prawdziwy choć minimalny. doceniasz to co masz, nie biorąc pod uwagę tego co straciłeś, w tej chwili przeszłość nie ma znaczenia. ~ endoftime.
Autor cytatu: endoftime

lepiej się ogarnij   bo robi się... teksty

choranaciebiekotku dodano: 28 stycznia 2012

lepiej się ogarnij , bo robi się niezręcznie.
Autor cytatu: pierdolonadama

11:11 :   teksty

choranaciebiekotku dodano: 28 stycznia 2012

11:11 : (

STOP ACTA   cytuj i podaj dalej . teksty

choranaciebiekotku dodano: 25 stycznia 2012

STOP ACTA - cytuj i podaj dalej .
Autor cytatu: proelosiak

http:  www.youtube.com... teksty

choranaciebiekotku dodano: 20 stycznia 2012

jedna chwila  ułamek sekundy  i... teksty

choranaciebiekotku dodano: 14 stycznia 2012

jedna chwila, ułamek sekundy, i znów czujesz jak grunt usuwa Ci się spod stóp. w słuchawkach, kolejny kawałek targający sercem, zagryzasz wargi do krwi przełykając kolejną łzę, dłonie zaciśnięte w pięść, ta cholerna bezradność, kiedy wiesz, że wraz z przeszłością odchodzi całkowity sens teraźniejszości, pozostawiając po sobie puste uczucia wypełniające wnętrze, blizny na nadgarstkach przypominają tamte wieczory, przepełniony dymem pokój, smak wódki na ustach i dreszcze przeszywające ciało na wylot, wywołane jedynie dotykiem ostrza przy żyłach.. wiesz, pamiętam. / endoftime.
Autor cytatu: endoftime

połowa dnia spędzona z... teksty

choranaciebiekotku dodano: 6 stycznia 2012

połowa dnia spędzona z przyjaciółką, ciągłe śmiechy i uśmiech na twarzy kiedy o nim wspominała, jeszcze kilka godzin temu tryskałam radością i z ręką na sercu byłam gotowa powiedzieć 'jestem szczęśliwa'. a teraz? eldo rozpierdala słuchawki , ja siedzę sprawdzając co chwilę telefon i zalewając się łzami doszłam do wniosku, że wcale nie jest dobrze, że pomału zaczyna się jebać to coś co jeszcze niedawno było piękne . / grozisz_mi_xd
Autor cytatu: grozisz_mi_xd

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV