głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
choranaciebiekotku https: www.youtube.com watch?v=jg868r2eH0Y Pamiętam jak szliśmy razem ktoś próbował Cię obrazić Jak poszedłem do domu wróciłem i z pomocą pały Rzuciłem się na n

choranaciebiekotku

choranaciebiekotku.moblo.pl
https: www.youtube.com watch?v=jg868r2eH0Y Pamiętam jak szliśmy razem ktoś próbował Cię obrazić Jak poszedłem do domu wróciłem i z pomocą pały Rzuciłem się na nich
https:  www.youtube.com... teksty

choranaciebiekotku dodano: 16 czerwca 2014

https://www.youtube.com/watch?v=jg868r2eH0Y Pamiętam jak szliśmy razem, ktoś próbował Cię obrazić, Jak poszedłem do domu, wróciłem i z pomocą pały Rzuciłem się na nich, już po wszystkim, To chora akcja, zalany krwią wracałem przez połowę miasta.

skąd ja to znam.... teksty choranaciebiekotku dodał komentarz: skąd ja to znam.... do wpisu 16 czerwca 2014
może jakiś fajny zegarek  koszulkę z Twoim imieniem albo jakimś fajnym naisem    teksty choranaciebiekotku dodał komentarz: może jakiś fajny zegarek, koszulkę z Twoim imieniem albo jakimś fajnym naisem ;) do wpisu 17 stycznia 2014
zabawne. sama doprowadzam się do... teksty

choranaciebiekotku dodano: 10 września 2013

zabawne. sama doprowadzam się do złego stanu. i tylko sama potrafię się pocieszyć. kurwa mać. upadam, nie mam sił... więc leże dalej.

DUŻE DUPY SĄ FAJNE... teksty

choranaciebiekotku dodano: 9 września 2013

DUŻE DUPY SĄ FAJNE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;DDDDDDD

„Chy­ba nig­dy ni­kogo nie... teksty

choranaciebiekotku dodano: 5 września 2013

„Chy­ba nig­dy ni­kogo nie od­rzu­ciłam nap­rawdę. Po pros­tu ludzie po­zos­ta­wali gdzieś po­za mną i tyle."

Uda mi się obiecuję to wam... teksty

choranaciebiekotku dodano: 3 września 2013

Uda mi się obiecuję to wam wszystkim i samej sobie.. Dam radę . Wytrwam. Udowodnię to całemu światu ,że potrafię dotrwać do końca. Będzie cieżko przejść przez cały trening ale dam radę . To będzie podwójny trening . Trening ciała i jego doskonalenie i duszy ..To będzie walka o przetrwania . Ale dam rade .Od jutra zaczynam inne życie przepełnione nową szkołą i codziennymi treningami . Dam radę .. Obiecuję ../lokoko

A najbardziej dziś boli samotność... teksty

choranaciebiekotku dodano: 28 sierpnia 2013

A najbardziej dziś boli samotność, pusta, której nikt nie jest w stanie wypełnić. Boli ten czas, którego nie mogę nikomu poświęcić, boli to, że nie ma tej osoby, która byłaby w stanie powiedzieć prawdę o uczuciach, ale również pokazać, że mu zależy. Boli to, że jest cisza, że nie ma poczucia bezpieczeństwa z drugiej strony. Boli harmoniczny spokój, którego niedawno pragnęłam, a którego dziś nienawidzę. Boli brak nowych wspomnień, brak tej zazdrości, czy też poczucia, że jest tam, gdzieś na świecie ktoś komu by zależało. Czy to blisko, czy też daleko.. Boli właśnie sam fakt, że nie ma tego kogoś, że nie ma człowieka, któremu nie tyle co można by było tylko zaufać, ale powierzyć serce, duszę i uczucia. Tak, to wczoraj bolało bardzo, ale dzisiaj boli jeszcze bardziej, więc wniosek z tego taki, że jutro będzie o wiele gorzej. Dopóki nikt nie rozpali żadnego uczucia, nie wznieci pożaru miłości, to nic się nie zmieni. Ból będzie się nasilać, a za tym będzie szedł smutek w dużych ilościach.
Autor cytatu: spodobacisie

pijesz  palisz  przeklinasz  nosisz... teksty

choranaciebiekotku dodano: 7 sierpnia 2013

pijesz, palisz, przeklinasz, nosisz trampki, wytarte dżinsy, twoim idolem jest Koń Rafał, jesteś uzależniona od seriali, nocno - porannych rozmów z przyjaciółką, i jedzenia po 22. bywasz niemiła, wredna, niedostępna, ironiczna, leniwa i płaczliwa. ale i tak jesteś damą.

 Nasza pamięć przypomina kartkę.... teksty

choranaciebiekotku dodano: 30 lipca 2013

"Nasza pamięć przypomina kartkę. Każdy inny “ktoś" jest wiecznym piórem. Mimowolnie napotkany - zapełnia chociażby jednym słowem jej czystą biel. Niezdrowo jest dużo mówić, dużo pamiętać. Pamiętać te ciche zapewnienia wyszeptane, natchnione. Pamiętasz o tych wszystkich osobach, zapominając, że.. każde pióro kiedyś się wypisuje. Mijają kolejne dni bez zapisków, kartka szarzeje, ale wspominasz.. Mijają lata, mnóstwo kurzu po głowie lata, a Ty kichasz. Kichasz, łzawisz, krwawisz, zdychasz."

Życie nie sprawia  że spotykasz... teksty

choranaciebiekotku dodano: 30 lipca 2013

Życie nie sprawia, że spotykasz ludzi których chcesz spotkać. Życie daje Ci ludzi, którzy muszą Ci pomóc, zranić Cię, pokochać, opuścić i sprawić, że staniesz się osobą, którą masz się stać.

są osoby które cicho wkradają się... teksty

choranaciebiekotku dodano: 30 lipca 2013

są osoby które cicho wkradają się do Twojego życia i wnoszą do niego małe nadzieje. jest strach który nie opuszcza Cię przez całe życie. dopinguje... ale niestety też rujnuje. umieram od środka... z każdym dniem coraz bardziej. oczekuję aż te dni miną... jak zawsze. na jakiś czas pozbędę się tego co mnie zabija, aby cieszyć się życiem. ale...nikt tego nie zrozumie.... i niech tak już pozostanie.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 27 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV