głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Nieważne czy jesteś dzieckiem czy też może patrzysz na dzieci swoich dzieci. Nieważne czy jesteś po ślubie czy dopiero szukasz swojego światełka. Nieważne czy m

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Nieważne czy jesteś dzieckiem czy też może patrzysz na dzieci swoich dzieci. Nieważne czy jesteś po ślubie czy dopiero szukasz swojego światełka. Nieważne czy masz blis
Nieważne czy jesteś dzieckiem czy... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Nieważne czy jesteś dzieckiem czy też może patrzysz na dzieci swoich dzieci. Nieważne czy jesteś po ślubie czy dopiero szukasz swojego światełka. Nieważne czy masz bliskich obok siebie czy może są daleko. Nieważne, to wszystko jest teraz nie ważne. Na pewno nieraz przeżyłaś piękne chwile, a czasem miałaś gorsze dni. Śmiałaś się ze słów takich jak przyjaźń i miłość, ale ich potrzebujesz. Najważniejsze abyś miała pewność, że jest ktoś kto Ciebie rozumie. Bo jeśli będziesz sama, Twoje życie urwie się jak ten wstęp...

Powiedz jej  że ją uwielbiasz.... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy. Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją wśród innych dziewczyn. Baw się jej włosami. Podnoś ją, gilgotając i siłując się. Mów jej dowcipy. Przynoś jej kwiatki tak po prostu. Trzymaj jej rękę.. po prostu trzymaj. Rzucaj jej kamyk w okno w nocy. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Powiedz jej, że pięknie wygląda. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. Całuj ją po szyi. Tańcz z nią nawet jeśli nie ma muzyki. Całuj ją podczas deszczu. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca, Ona wie co to ból i cierpienie.

lubię takie pieprzone  drobne rzeczy... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

lubię takie pieprzone, drobne rzeczy, jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech.

  Chyba się zakochałam.   Ale jak... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

- Chyba się zakochałam. - Ale jak to? Co takiego się stało? - Wystarczyło, że go zobaczyłam.

W życiu są dwa rodzaje dni: jeden... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

W życiu są dwa rodzaje dni: jeden jest dla Ciebie, jeden przeciw Tobie.Gdy nastaje dzień dla Ciebie, daj się ponieść szczęściu, gdy nastaje dzień przeciw Tobie, znieś go cierpliwie....

spotkała  zupełnie przypadkowo... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

spotkała, zupełnie przypadkowo, niezwykłego człowieka. chciałaby, aby był zawsze. Na wieczność. Czuła się przy nim tak wyróżniona i tak jedyna, jak przy nikim na świecie.

Z tęsknoty można przestać jeść.... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można.

chcę być uczciwa nie tylko wobec... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

chcę być uczciwa nie tylko wobec siebie. chcę być, chcę mieć, chcę żyć, chcę chcieć. chcę przeżyć całe życie, a nie tylko ćwierć. także żyję pełnią życia, a zamułce śmierć. nie zaciskam zębów, a zaciskam pięść bo chcę nieść nadzieję, a nie zwątpienie. chcę być kobietą na tyle ogarniętą. by na całe życie móc mi obiecać wierność. hajs chcę mieć taki by starczało na wszystko. chcę żeby było dobrze dla wszystkich. chcę by miłość, przyjaźń łączyła moich bliskich. chcę realizować założone plany. chcę na zawsze kochać i do końca być kochaną. chcę dawać, nie odbierać. chcę żyć, nie umierać. budować nie chcę niszczyć. chcę odczuwać szczęście w moim mieście ze zgliszczy.

Często gdy pokłóciła się z kimś... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Często gdy pokłóciła się z kimś zamykała się w swoim małym pokoju. Nie wychodziła przez jakiś czas. Nikt nie wiedział dlaczego i myśleli, że odpoczywa. Ale ona zamykała się w swoich czterech ścianach po to żeby nikogo nie skrzywdzić swoimi słowami, choć ludzie krzywdzili ją codziennie..

Zauroczył ją. W taki głupi  naiwny... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

Zauroczył ją. W taki głupi, naiwny, banalny sposób...

  ..opisz mi się.   Po co? i tak nie... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

- ..opisz mi się. - Po co? i tak nie uwierzysz w moje istnienie. - Uwierzę.. - No dobra. Jestem piękną królewną, mieszkam w pałacu, mam swojego księcia i jestem szczęśliwa. - Faaajnie. Serio..bomba. A masz rybki? - Rybki? Nie.. - Jak na księżniczkę jesteś bardzo miła. Wszystkie, które znam, które mieszkają naprzeciwko mnie i te, które widuję na przystankach, w sklepie czy kinie są wredne, niemiłe i w dodatku wcale nie są ładne. - Dziękuję. A może Ty powiesz mi coś o sobie? - A po co? I tak nie uwierzysz w moje istnienie.. - A skąd Ty możesz to wiedzieć.? - Jestem przystojnym chłopcem, który codziennie..od dawna przygląda się Tobie, obserwuje w co jesteś ubrana, jak jesteś uczesana i czy się uśmiechasz. Mieszkam w małym domku, nie mam swojej królewny bo pewnie na nią nie zasługuję.. - Chwila, moment..dlaczego dziś się do mnie odezwałeś? - ..bo zauważyłem, że jesteś smutna.

 siedzę i nie czekam. siedzę i... teksty

chokoreeto dodano: 30 stycznia 2010

`siedzę i nie-czekam. siedzę i pewnie się nawet nie-doczekam. siedzę i jest nie-dobrze. źle jest, tyle.`

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV