głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Niektóre rzeczy powinny by zostawać zawsze niezmienione. Żeby można je wpakować do jednej z tych wielkich oszklonych szaf i tak je przechowywać. — Jerome David

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Niektóre rzeczy powinny by zostawać zawsze niezmienione. Żeby można je wpakować do jednej z tych wielkich oszklonych szaf i tak je przechowywać. — Jerome David Salinge
Niektóre rzeczy powinny by zostawać... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Niektóre rzeczy powinny by zostawać zawsze niezmienione. Żeby można je wpakować do jednej z tych wielkich oszklonych szaf i tak je przechowywać. — Jerome David Salinger "Buszujący w zbożu"

   ...  Wystarczy jakiś nieznany... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

" (...) Wystarczy jakiś nieznany korytarz, obce schody, niewłaściwe drzwi. Wystarczy pociąg, który nagle w nocy zatrzyma się nie na tej stacji, opóźniony samolot, nie to lotnisko. Wystarczy przerwa w dostawie prądu, winda między piętrami, a ty w tej windzie, w ciemności. I nagle nie wiesz, gdzie jesteś (...). Przerwany zostaje rytm twoich godzin, codzienna rutyna. Przewidywalne zamienia się w nieprzewidywalne. Codzienność to nie tylko błahość, przeciętność, nuda. Codzienność to także bezpieczeństwo, urok zwyczajności, znajoma melodia. Odliczone kroki na ścieżce. (...) Nasze życie - znajome, sprawdzone, bezpieczne. Zdajemy się nie zauważać niepowtarzalnego uroku powtarzalności, dopóki nie przekonamy się, jak łatwo, choćby na chwilę albo i na całą wieczność, może zostać nam odebrana." — Roma Ligocka "Wszystko z miłości"

 Smutek to najdziwniejsze z uczuć... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Smutek to najdziwniejsze z uczuć; czyni nas bezradnymi. Jest jak okno otwarte wbrew naszej woli – przy nim można wyłącznie dygotać z zimna. Z czasem jednak otwiera się coraz rzadziej i rzadziej, aż wreszcie całkowicie stapia się z murem.” — Arthur Golden "Wyznania gejszy"

 Nie odkładajcie na później ani... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Nie odkładajcie na później ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości". — Agnieszka Osiecka

 Młodość upływa nam na udawaniu... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Młodość upływa nam na udawaniu, że nie jesteśmy zakochani, że nas nie rusza, że nas nie wzrusza, że nas bawi albo ewentualnie wkurwia (dwie akceptowalne emocje). Czas upływa na odwracaniu znaczeń. Trzeba było zrobić z tego tramwaj, udając, że to nie życie ma nas w dupie. Tylko, my je mamy...dokładnie tam." — Monika Rakusa "39,9"

 Lgnę do ludzi ale im nie otwieram.... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Lgnę do ludzi ale im nie otwieram." — M. Białoszewski

 Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania." — Lucjan Nowakowski "Mummi"

Niska samoocena jest jak jazda przez... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Niska samoocena jest jak jazda przez życie z zaciągniętym hamulcem ręcznym. — Maxwell Maltz

prawko zdane!  DDD teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

prawko zdane! ;DDD

Nie umiem Cię pocieszyć  kiedy... teksty

chokoreeto dodano: 13 października 2013

Nie umiem Cię pocieszyć, kiedy patrzysz w przeszłość, ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć z Tobą w deszczu.

  Wiesz co mnie wkurza u takich ludzi... teksty

chokoreeto dodano: 13 października 2013

- Wiesz co mnie wkurza u takich ludzi jak Ty? - No co? - Wszystko kurwa.

Olać realia  pieprzyć... teksty

chokoreeto dodano: 13 października 2013

Olać realia, pieprzyć rzeczywistość. Pieprzyć to że znów coś nie wyszło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV