głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ Wszystko przez co przeszłaś czyni Cię tym kim jesteś. ” — 2 Broke Girls “ To się zaczyna w nocy sam nawet za bardzo nie wiem co mam robić nie śpię. Nawet nie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ Wszystko przez co przeszłaś czyni Cię tym kim jesteś. ” — 2 Broke Girls
“ Wszystko przez co przeszłaś... teksty

chokoreeto dodano: 19 października 2013

“ Wszystko przez co przeszłaś, czyni Cię tym kim jesteś. ” — 2 Broke Girls

“ To się zaczyna w nocy  sam nawet... teksty

chokoreeto dodano: 19 października 2013

“ To się zaczyna w nocy, sam nawet za bardzo nie wiem, co mam robić, nie śpię. Nawet nie masz pojęcia, co to jest: samotność, cisza, wilgotne ciepło poduszek sto razy obracanych, nasłuchiwanie odgłosów kroków i samochodów na ulicy, czyjegoś głosu, błysk latarni, tortury przeszłości, strach przed przyszłością, czy będzie taka jak przeszłość, a potem białawy świt poprzez firanki, i te pieprzone ptaki. ” — L. Pille

Ci  którzy cierpią  mówią najmniej. teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Ci, którzy cierpią, mówią najmniej.

Serce ludzkie ma nieznośną... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Serce ludzkie ma nieznośną skłonność do nazywania przeznaczeniem tego tylko, co je miażdży.

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Lekcja numer jeden: zawsze sprawiaj wrażenie, jakby nic, a przede wszystkim nikt nie był w stanie wytrącić cię z równowagi, zrozumiałaś? Lekcja numer dwa: zachowuj się zawsze tak, jakbyś się świetnie bawiła. — Sabine Both, "Przeprowadzka do siódmego nieba"

Niektóre rzeczy powinny by zostawać... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

Niektóre rzeczy powinny by zostawać zawsze niezmienione. Żeby można je wpakować do jednej z tych wielkich oszklonych szaf i tak je przechowywać. — Jerome David Salinger "Buszujący w zbożu"

   ...  Wystarczy jakiś nieznany... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

" (...) Wystarczy jakiś nieznany korytarz, obce schody, niewłaściwe drzwi. Wystarczy pociąg, który nagle w nocy zatrzyma się nie na tej stacji, opóźniony samolot, nie to lotnisko. Wystarczy przerwa w dostawie prądu, winda między piętrami, a ty w tej windzie, w ciemności. I nagle nie wiesz, gdzie jesteś (...). Przerwany zostaje rytm twoich godzin, codzienna rutyna. Przewidywalne zamienia się w nieprzewidywalne. Codzienność to nie tylko błahość, przeciętność, nuda. Codzienność to także bezpieczeństwo, urok zwyczajności, znajoma melodia. Odliczone kroki na ścieżce. (...) Nasze życie - znajome, sprawdzone, bezpieczne. Zdajemy się nie zauważać niepowtarzalnego uroku powtarzalności, dopóki nie przekonamy się, jak łatwo, choćby na chwilę albo i na całą wieczność, może zostać nam odebrana." — Roma Ligocka "Wszystko z miłości"

 Smutek to najdziwniejsze z uczuć... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Smutek to najdziwniejsze z uczuć; czyni nas bezradnymi. Jest jak okno otwarte wbrew naszej woli – przy nim można wyłącznie dygotać z zimna. Z czasem jednak otwiera się coraz rzadziej i rzadziej, aż wreszcie całkowicie stapia się z murem.” — Arthur Golden "Wyznania gejszy"

 Nie odkładajcie na później ani... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Nie odkładajcie na później ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości". — Agnieszka Osiecka

 Młodość upływa nam na udawaniu... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Młodość upływa nam na udawaniu, że nie jesteśmy zakochani, że nas nie rusza, że nas nie wzrusza, że nas bawi albo ewentualnie wkurwia (dwie akceptowalne emocje). Czas upływa na odwracaniu znaczeń. Trzeba było zrobić z tego tramwaj, udając, że to nie życie ma nas w dupie. Tylko, my je mamy...dokładnie tam." — Monika Rakusa "39,9"

 Lgnę do ludzi ale im nie otwieram.... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Lgnę do ludzi ale im nie otwieram." — M. Białoszewski

 Nieprawda  że czas leczy rany i... teksty

chokoreeto dodano: 17 października 2013

"Nieprawda, że czas leczy rany i zaciera ślady. Może tylko łagodzi przykrywając wszystko osadem kolejnych przeżyć i zdarzeń. Ale to, co kiedyś bolało, w każdej chwili jest gotowe przebić się na wierzch i dopaść. Nie trzeba wiele, żeby przywołać dawne strachy i zmory. Gdyby nawet trwały w ukryciu, zepchnięte na samo dno, to przecież gniją gdzieś tam, na spodzie, i zatruwają duszę, zawsze pozostawiając jakiś ślad - w twarzy, w ruchach, w spojrzeniu - tworzą bariery psychiczne, kompleksy. Nie pomoże wódka, nie pomoże szarpanie się w skrajnościach, od usprawiedliwiania do potępiania." — Lucjan Nowakowski "Mummi"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV