głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto nie musisz brać się na 'niewidoczny' spokojnie nie napisze do Ciebie. Dobrze wiem że się wszystko skończyło... Jak ja nienawidzę kiedy nie mam motywacji do dzia

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
nie musisz brać się na 'niewidoczny' spokojnie nie napisze do Ciebie. Dobrze wiem że się wszystko skończyło...
nie musisz brać się na... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

nie musisz brać się na 'niewidoczny', spokojnie nie napisze do Ciebie. Dobrze wiem, że się wszystko skończyło...

Jak ja nienawidzę  kiedy nie mam... teksty

chokoreeto dodano: 31 października 2013

Jak ja nienawidzę, kiedy nie mam motywacji do działania, kiedy nie umiem, choć chciałabym sama z dobrego serca wziąć się w garść, kiedy sama do siebie najmniej potrafię przemówić..

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

chokoreeto dodano: 31 października 2013

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Kogoś, przy kim nie będziesz chciała nikogo udawać.

Jest Pan więc mężczyzną  który... teksty

chokoreeto dodano: 30 października 2013

Jest Pan więc mężczyzną, który potrafi interesować się kobietą tylko na początku i na końcu: kiedy chce ją dostać i na chwilę przed tym, kiedy ostatecznie ją traci. Czas pomiędzy nazywany również byciem razem jest dla Pana zbyt nudny lub zbyt męczący, albo taki i taki. Prawda?

Tak naprawdę bratnia dusza to lustro... teksty

chokoreeto dodano: 30 października 2013

Tak naprawdę bratnia dusza to lustro, osoba, która pokazuje nam wszystko, co jest w tobie zdławione, osoba, która zwraca nasza uwagę na samych siebie, żebyśmy mogli odmienić własne życie. Prawdziwe bratnie dusze to prawdopodobnie najważniejsze osoby, z jakimi mamy do czynienia, bo to one obalają mury, którymi się otaczamy, i powodują, ze możemy się ocknąć. Ale być z bratnia dusza na stale, w związku? Nie. To byłoby zbyt bolesne. Bratnie dusze pojawiają się w naszym życiu, żeby odsłonić przed nami kolejna warstwę nas samych, po czym odchodzą. I dzięki Bogu. — E. Gilbert "Jedz, módl się, kochaj"

Tamten nie może jej kochać tak jak... teksty

chokoreeto dodano: 30 października 2013

Tamten nie może jej kochać tak jak on, nie może jej wielbić w taki sposób, nie jest w stanie dostrzec jej wdzięcznych ruchów ani tych szczególnych znaczków na jej twarzy. Jakby to tylko jemu było dane widzieć prawdziwy kolor jej oczu i poznawać smak jej pocałunków. - Trzy metry nad niebem

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

chokoreeto dodano: 30 października 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje. To nic złego popełniać błędy.

I wszystkie drogi  którymi chodzimy... teksty

chokoreeto dodano: 28 października 2013

I wszystkie drogi, którymi chodzimy są kręte. I wszystkie światła, które nas prowadzą, oślepiają. Jest wiele rzeczy, które chciałbym Ci powiedzieć, Ale nie wiem jak.

Ja zawsze radzę nowożeńcom:... teksty

chokoreeto dodano: 27 października 2013

Ja zawsze radzę nowożeńcom: kłóćcie się ile chcecie, niech latają talerze, ale nigdy nie kończcie dnia bez zgody. — papież Franciszek, mistrz !

Ona właśnie taka była  ogrzewała... teksty

chokoreeto dodano: 24 października 2013

Ona właśnie taka była, ogrzewała wszystko naokoło siebie, a sama się wypalała.

“ Pewnego dnia powiemy sobie... teksty

chokoreeto dodano: 19 października 2013

“ Pewnego dnia powiemy sobie wszystko. ” — prawda?

“ Zastanawiam się nad tym... teksty

chokoreeto dodano: 19 października 2013

“ Zastanawiam się nad tym wszystkim i jak zwykle wraca do mnie wspomnienie wspólnie spędzonego czasu. Cofam się pamięcią do chwili, kiedy się to zaczęło, ponieważ wspomnienia to jedyne, co mi pozostało. ” — Nicholas Sparks

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV