głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Wiesz jaka jest między nami różnica ? Ty boisz się samotności ja rozczarowania... Dlatego Ty przywiązujesz się do każdego miłego słowa a ja nie daję nikomu szan

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Wiesz jaka jest między nami różnica ? Ty boisz się samotności ja rozczarowania... Dlatego Ty przywiązujesz się do każdego miłego słowa a ja nie daję nikomu szansy.
Wiesz jaka jest między nami... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

Wiesz jaka jest między nami różnica ? Ty boisz się samotności, ja rozczarowania... Dlatego Ty przywiązujesz się do każdego miłego słowa, a ja nie daję nikomu szansy.

Bo nie poznaliśmy się po to  by o... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

Bo nie poznaliśmy się po to, by o sobie zapominać.

to wcale nie jest takie proste.... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

to wcale nie jest takie proste. śmiejesz się bo śmiejesz a tak naprawdę masz ochotę powybijać pół świata.

tak strasznie Cię dzisiaj potrzebuje... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

tak strasznie Cię dzisiaj potrzebuje abyś mnie wspierał, przytulił i powiedział to nic nie znaczące "wszystko będzie dobrze"

Mężczyźni tak naprawdę nie są... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

Mężczyźni tak naprawdę nie są skomplikowani, skarbie. Są bardzo prości i dosłowni. Najczęściej mówią to, co myślą. A my godzinami analizujemy ich słowa, gdy tymczasem wszystko powinno być jasne. — 50 shades of Grey- Erika Leonard

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

Dobrze mieć przy sobie MĘŻCZYZNĘ który jest dla Ciebie jak przyjaciel i jednocześnie kocha Cię nad życie, wesprze i przytuli tak jak nikt inny nigdy.

Silna kobieta to ..  Grażyna... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

Silna kobieta to .. Grażyna Wolszczak: Taka, która ma poczucie własnej wartości, której nikt nie będzie mówił, co ma robić, jak wyglądać, jak żyć. Edyta Olszówka: Walczy o swoje marzenia i spełnia je. Nie czeka na królewicza na białym koniu, sama rusza na podbój świata. Katarzyna Zielińska: Dla mnie silna kobieta, to taka, która kocha. Innych ludzi, ale i samą siebie. Ze wszystkimi wadami i zaletami.

WOŁAŁAM O MIŁOŚĆ!   Czekając z... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

WOŁAŁAM O MIŁOŚĆ! Czekając z utęsknieniem, A kiedy przyszła, dostałam od Niej ból i cierpienie. KRZYCZAŁAM! Walcząc z myślami dnia każdego, Tymczasem... Dławiłam się gorzkim smakiem samotności... Dusiłam z ogromnej tęsknoty. SZEPTAŁAM... "Kocham Cię i zawsze kochać będę" Z każdym dniem coraz mocniej, Z każdą łzą coraz boleśniej.

nie musisz brać się na... teksty

chokoreeto dodano: 11 listopada 2013

nie musisz brać się na 'niewidoczny', spokojnie nie napisze do Ciebie. Dobrze wiem, że się wszystko skończyło...

Jak ja nienawidzę  kiedy nie mam... teksty

chokoreeto dodano: 31 października 2013

Jak ja nienawidzę, kiedy nie mam motywacji do działania, kiedy nie umiem, choć chciałabym sama z dobrego serca wziąć się w garść, kiedy sama do siebie najmniej potrafię przemówić..

Nie szukaj ideału  bo ideałów nie... teksty

chokoreeto dodano: 31 października 2013

Nie szukaj ideału, bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cię jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Kogoś, przy kim nie będziesz chciała nikogo udawać.

Jest Pan więc mężczyzną  który... teksty

chokoreeto dodano: 30 października 2013

Jest Pan więc mężczyzną, który potrafi interesować się kobietą tylko na początku i na końcu: kiedy chce ją dostać i na chwilę przed tym, kiedy ostatecznie ją traci. Czas pomiędzy nazywany również byciem razem jest dla Pana zbyt nudny lub zbyt męczący, albo taki i taki. Prawda?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV