głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Królowa życia na czekoladowym detoxie DDDDDDDD Nie jednej z dziewczyn marzy się zostac księżniczką. Nie jednej udało się przez księcia stracić dziewictwo. Nie w

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Królowa życia na czekoladowym detoxie DDDDDDDD
Królowa życia na czekoladowym... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Królowa życia na czekoladowym detoxie ;DDDDDDDD

Nie jednej z dziewczyn marzy się... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Nie jednej z dziewczyn marzy się zostac księżniczką. Nie jednej udało się przez księcia stracić dziewictwo. Nie w wymarzonym zamku lecz na dyskotece.. Nie przyjechał na rumaku . Lecz jechał na fecie!

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Patrzyłam mu uważnie w jego piwne tęczówki delikatnie rozpinając guziki od jego białej koszuli . pachniała . on pachniał . było w tym zapachu coś czego doświadczyłam , bez wątpienia . i te rysy twarzy .. tak idealne .. tak znajome .. musnęłam delikatnie jego policzek i zeszłam mu z kolan . przepraszam - wyszeptałam . poprawiłam bluzkę i wyszłam . to nie był mężczyzna którego kochałam .

Łyk  łyk ginu  lodu i Cin Cinu Buch... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Łyk, łyk ginu, lodu i Cin-Cinu Buch, buch dymu, skurwysynu < 3

Trochę wina  żeby zapomnieć. Kilka... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Trochę wina, żeby zapomnieć. Kilka papierosów, żeby zrozumieć. Paczka chusteczek, żeby wypłakać i nowa miłość, żeby być szczęśliwą.

I gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym pewnie nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko!

to nie jest tak  że ja jestem bez... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

to nie jest tak, że ja jestem bez serca, czasem muszę okazywać jego brak by nie dac się zdeptać, czasem jestem zbyt wredna, bo czuję niepokój, czasem muszę się bronić, żeby wyjśc z kłopotów, czasem nie wiem co czuję i boję się sama, ludzie myslą sobie pewnie czasem - co to za panna ? czasem wkurwia mnie fakt, ze daję z siebie sto procent, a nie otrzymuję tego nawet trochę z powrotem, czasem chcę wierzyć w świat i jego dobrą stronę, a przekręca mnie ktoś w kogo wierzę na dobre, co jest? żałuję czasem, że ludzie których znam są daleko ode mnie, porwał ich dzisiejszy świat. żałuję czasem, że nie jest tak jak kiedyś...

usiadła na zimnej marmurowej... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

usiadła na zimnej marmurowej podłodze, włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki, zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień. przez długie godziny czytała jego kłamstwa. łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

bo nie było jeszcze takiego... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

bo nie było jeszcze takiego mężczyzny żeby posiadł jej serce... /chokoreeto ;D

Przenikają w głuchą ciszę  jak... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

Przenikają w głuchą ciszę, jak cukrowa watę Słyszę własne myśli - skargi własnych pragnień.

Prawdziwa miłość nie umiera. Bywa... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

Prawdziwa miłość nie umiera. Bywa, że nadchodzi czas, kiedy czuje się, że każdy powinien pójść w swoją stronę. Przyznanie się do tego, przyzwolenie na to i dokonanie tego - to też jest miłość.

.zaczynam zdanie od kropki. jadam... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

.zaczynam zdanie od kropki. jadam kolację rankiem. nie wierzę w twierdzenie pitagorasa. mówię przez sen. lubię swoje niebiesko-szare oczy. najwięcej mówię o tym o czym nie mam zielonego pojęcia. czasem znikam, zostawiając kartkę na lodówce. mam mało lat./ niiebieska

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV