głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Trochę wina żeby zapomnieć. Kilka papierosów żeby zrozumieć. Paczka chusteczek żeby wypłakać i nowa miłość żeby być szczęśliwą. I gdyby nie fakt że potrafię być

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Trochę wina żeby zapomnieć. Kilka papierosów żeby zrozumieć. Paczka chusteczek żeby wypłakać i nowa miłość żeby być szczęśliwą.
Trochę wina  żeby zapomnieć. Kilka... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

Trochę wina, żeby zapomnieć. Kilka papierosów, żeby zrozumieć. Paczka chusteczek, żeby wypłakać i nowa miłość, żeby być szczęśliwą.

I gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

I gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym pewnie nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko!

to nie jest tak  że ja jestem bez... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

to nie jest tak, że ja jestem bez serca, czasem muszę okazywać jego brak by nie dac się zdeptać, czasem jestem zbyt wredna, bo czuję niepokój, czasem muszę się bronić, żeby wyjśc z kłopotów, czasem nie wiem co czuję i boję się sama, ludzie myslą sobie pewnie czasem - co to za panna ? czasem wkurwia mnie fakt, ze daję z siebie sto procent, a nie otrzymuję tego nawet trochę z powrotem, czasem chcę wierzyć w świat i jego dobrą stronę, a przekręca mnie ktoś w kogo wierzę na dobre, co jest? żałuję czasem, że ludzie których znam są daleko ode mnie, porwał ich dzisiejszy świat. żałuję czasem, że nie jest tak jak kiedyś...

usiadła na zimnej marmurowej... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

usiadła na zimnej marmurowej podłodze, włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki, zaczęła czytać wiadomości od niego. z każdym nowo otwartym sms'em, wracało coraz więcej wspomnień. przez długie godziny czytała jego kłamstwa. łzy napływały do jej oczu, z coraz większą częstotliwością. była zbyt słaba, aby usunąć, wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. żyła przeszłością, żyła nim. pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ja zostawił.

bo nie było jeszcze takiego... teksty

chokoreeto dodano: 3 czerwca 2010

bo nie było jeszcze takiego mężczyzny żeby posiadł jej serce... /chokoreeto ;D

Przenikają w głuchą ciszę  jak... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

Przenikają w głuchą ciszę, jak cukrowa watę Słyszę własne myśli - skargi własnych pragnień.

Prawdziwa miłość nie umiera. Bywa... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

Prawdziwa miłość nie umiera. Bywa, że nadchodzi czas, kiedy czuje się, że każdy powinien pójść w swoją stronę. Przyznanie się do tego, przyzwolenie na to i dokonanie tego - to też jest miłość.

.zaczynam zdanie od kropki. jadam... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

.zaczynam zdanie od kropki. jadam kolację rankiem. nie wierzę w twierdzenie pitagorasa. mówię przez sen. lubię swoje niebiesko-szare oczy. najwięcej mówię o tym o czym nie mam zielonego pojęcia. czasem znikam, zostawiając kartkę na lodówce. mam mało lat./ niiebieska

zapominać  choć zapomnieć się nie... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

zapominać, choć zapomnieć się nie da.

Codziennie rano wstaję  delektuję... teksty

chokoreeto dodano: 2 czerwca 2010

Codziennie rano wstaję, delektuję się zapachem kawy, zapalam papierosa i wyglądam przez okno. Może oprócz tego, że nie wstaję już uśmiechnięta, zapach przypomina mi o byłej, szczęśliwej miłości, a nie o teraźniejszej. Ubrana w dym z papierosa, nie przywiązuję uwagi do tej magicznej chwili, kiedy jestem ja, a długo za mną nikt.

Nie łudz sie. Nigdy nie znajdziesz... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

Nie łudz sie. Nigdy nie znajdziesz kogos, kto bedzie Cie traktował w stu procentach tak dobrze , jak na to zasługujesz.

W przedszkolu byliśmy parą  w... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

W przedszkolu byliśmy parą, w podstawówce razem bawiliśmy się na przerwach, w gimnazjum byliśmy znajomymi a w liceum udawaliśmy że się nie znamy... potem już Cię nie widziałam.. / nutellaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV