głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Potrafie gotowac i to całkiem niezle. Potrafie prac sprzatac i prasowac jak niejedna kobieta. Potrafie dobrze jezdzic samochodem znam sie troche na elektronice

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Potrafie gotowac i to całkiem niezle. Potrafie prac sprzatac i prasowac jak niejedna kobieta. Potrafie dobrze jezdzic samochodem znam sie troche na elektronice umiem
Potrafie gotowac i to całkiem... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

Potrafie gotowac i to całkiem niezle. Potrafie prac, sprzatac i prasowac, jak niejedna kobieta. Potrafie dobrze jezdzic samochodem,znam sie troche na elektronice , umiem prowadzic rachunki. Potrafie byc niezalezna finansowo. Potrafie korzystac z bankomatow, i zatankowac woz , potrafie tez byc zaskakujaca w łozku. Ale co z tego skoro sercem juz nie umiem sie posługiwac...

Codziennie modle sie o to  zebys tego... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

Codziennie modle sie o to, zebys tego nie zrobił. Zebys nie poszedł z nia do łozka.Bo jak, nie daj Boze , byscie wpadli to,to dziecko bedzie was w jakis sposób łaczyc do konca zycia.I nawet gdybys nie chcial z nia byc, gdybys zechciał wrocic do mnie , to ona i tak bedzie zbyt czestym gosciem w Twoich myslach, jako matka Twojego pierwszego dziecka.

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy.... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy. Chocbyscie nie wiem jak mocno w to wierzyły i tego pragnęły - człowiek tak naprawde nigdy sie nie zmieni. Nie dla drugiego człowieka.

Softly kissing you as you lie... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

Softly kissing you as you lie sleeping. Breathing gently with you in your slumber. Your face is the picture of contentment. The heat in your skin caresses my senses in such a glorious way. This moment, what could be more precious ? I'm so happy with you!

słowo 'kocham'  we wczorajszym... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

słowo 'kocham', we wczorajszym sms'ie, tłumaczy, zbyt dużym promilem alkoholu we krwi. a ja głupia, łudzę się, że był chociaż w niewielkim calu, świadom tego co wystukuje w klawiaturę telefonu.

wolę już tą pieprzoną pustkę i... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

wolę już tą pieprzoną pustkę i nie wysłowiony dylemat na temat, tego co czuję, niż tą cholerną frustracje, sprzecznymi emocjami, które rozdzierają mnie od wewnątrz.

podbiegła do niego i przytulając... teksty

chokoreeto dodano: 1 czerwca 2010

podbiegła do niego i przytulając najmocniej jak potrafi, wykrzyczała 'ja Ciebie też'. gwałtownie zsunął jej ręce, ze swoich pleców i odpowiedział. - jak masz na drugie? naiwność?

Dziewczyny Chodźcie wymyślmy... teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2010

Dziewczyny Chodźcie wymyślmy "dzień bez Faceta"? Co Wy Na Too ? ;DDDDDDD

 NIE POTRZEBUJE NIKOGO! SAMA SOBIE... teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2010

"NIE POTRZEBUJE NIKOGO! SAMA SOBIE PORADZĘ...!"

  Jestem przerażona.   A czego się... teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2010

- Jestem przerażona. - A czego się boisz? - Boję się, że mogę skończyć sama. Boję się, że zawsze będę czyimś przyjacielem, siostrą, zaufaną, ale nigdy... wszystkim dla kogoś.

Przyjaźń... Przyjaźń jest... teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2010

Przyjaźń... Przyjaźń jest uczuciem, jakie trudno nazwać, wyodrębnić. Daje - niewiele wymagając, prosi - lecz nie żebrze, raduje - lecz nie odejmuje rozumu. Jest czymś w pełni dojrzałym, stabilnym i dodającym otuchy. W podarku niesie poczucie bezpieczeństwa i bliskość, tak bardzo niewinną w swej prostocie, oraz niezachwiane poczucie przynależności do własnego małego stada... Przyjaźń to uczucie, które nie zna słowa, "ale"... I nigdy nie mówi "ostatni"...

Co ty kufa dziś nie w KOLOLKI xDDD teksty

chokoreeto dodano: 31 maja 2010

Co ty kufa dziś nie w KOLOLKI xDDD

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV