głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Tego dnia Ty odszedłeś a przyszedł deszcz by razem z Twoim uczuciem zmyć nasze wspólne inicjały napisane białą kredą na chodniku. W Sylwestra obiecałam sobie że

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Tego dnia Ty odszedłeś a przyszedł deszcz by razem z Twoim uczuciem zmyć nasze wspólne inicjały napisane białą kredą na chodniku.
Tego dnia Ty odszedłeś a przyszedł... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Tego dnia Ty odszedłeś a przyszedł deszcz, by razem z Twoim uczuciem zmyć nasze wspólne inicjały napisane białą kredą na chodniku.

W Sylwestra obiecałam sobie  że... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

W Sylwestra obiecałam sobie, że ostatni raz patrzę na Ciebie w taki sposób. Ostatni. Choćby oczy miały mi spłonąć z bólu.

Chciałabym przekupić Twój cień i... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Chciałabym przekupić Twój cień i z każdym Twym krokiem móc stąpać za Tobą krok w krok i chronić przed wszystkim, przed całym złem tego świata. Chciałabym być Twoją kamizelką smutkoodporną, dzięki której już żadna łza smutku nie spłynie po Twoim policzku. Chciałabym być świecą radości, która bez względu na natężenie mroku wskaże Ci odpowiednią, jasną stronę świata. Chciałabym być dla Ciebie najjaśniejszym promykiem słońca, który daje ciepło w najbardziej chłodne zimowe dni na lodowatej Antarktydzie. Chciałabym być dla Ciebie milionem powodów do życia. Chciałabym. I zrobię wszystko, żeby tak się stało.

Jestem tylko kawałkiem mnie. I... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Jestem tylko kawałkiem mnie. I jakąś gorszą cząstką całego wszechświata.

Gdybym kiedykolwiek chciała boso... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Gdybym kiedykolwiek chciała boso biec do niego- zatrzymajcie mnie. Wystarczy, że każdego dnia nitka po nitce odzieram przed nim swoją kobiecą dumę.

Hektolitry maleńkich  błękitnych... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Hektolitry maleńkich, błękitnych kropli, które cicho mkną po policzkach.. To za nim wypłakała cały kolor z tęczówek. Odtąd były już tylko szaroniebieskie..

Nie dbasz już o mnie. Tak po prostu.... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Nie dbasz już o mnie. Tak po prostu. Z dnia na dzień stałam się zwyczajnym elementem Twojej codzienności, który tak czy siak był i będzie, choćby świat miał runąć jak niedbale ułożone domino. Już dawno przestałam odczuwać, że gdybym uciekła, to bez zastanowienia pobiegł byś za mną, przez śnieg, przez wiatr, przez rozsypane na podłodze szkło...boso. Nie pytaj mnie dlaczego każdej nocy modlę się o sen, w którym do mnie przyjdziesz. Nie pytaj. Nie odpowiem. Sny są tylko snami, ale potrafią w setnej części dać mi to, czego od Ciebie przestałam już żądać.. Ten jeden sen starcza jeszcze za obecność, spojrzenie, dotyk, smak, dźwięk i zapach...

RECEPTA NA MIŁOŚĆ: Miłość... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

RECEPTA NA MIŁOŚĆ: Miłość- choroba na która cierpi każdy człowiek. Niedobór miłości zatem : grozi kalectwem. Objawy: serce bije galopem Profilaktyka: zaleca się mocnego misia > z garścą pocałunków u boku ukochanej osoby. Przeciwskazania: druga połówka musi idealnie pasować. Nie stosować u kobiet w ciąży. Nie wykryto przeciwskazań dotyczących prowadzenia pojazdów mechanicznych. Skutki uboczne: nie wykryto. Przed użyciem: ustaw się z dziewczyną/ chlopakiem na romantyczny wieczór poczym spozycie / ihateyou

Mężczyznę można  wykastrować... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Mężczyznę można "wykastrować" jednym zdaniem: Wolę, abyś był moim przyjacielem niż kochankiem HAHAHAHA xd

bo po co mi facet do szczęścia?... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

bo po co mi facet do szczęścia? / caithness

http:  w441.wrzuta.pl audio... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Kochanka to wszystko co najlepsze... teksty

chokoreeto dodano: 12 czerwca 2010

Kochanka to wszystko co najlepsze, spijanie śmietanki. Ale i tajemnica. Z ukochaną kobietą idzie się za rękę po ulicy. Całuje się ją publicznie, obejmuje. Dba o nią, patrzy, jak rozkwita...i jak więdnie... Co lepsze ? Codzienna dawka miłości, czy niecodzienna dawka szaleństwa ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV