głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Znów siedziała samotnie. Rozważała możliwość zmiany wizerunku. Zaczeła myśleć jak te wszystkie plastikowe lale. Jak schudnę zmienie włosy zrobię makijaż to zdob

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Znów siedziała samotnie. Rozważała możliwość zmiany wizerunku. Zaczeła myśleć jak te wszystkie plastikowe lale. Jak schudnę zmienie włosy zrobię makijaż to zdobędę fa
Znów siedziała samotnie.... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

Znów siedziała samotnie. Rozważała możliwość zmiany wizerunku. Zaczeła myśleć jak te wszystkie plastikowe lale. Jak schudnę, zmienie włosy, zrobię makijaż to zdobędę faceta. Chłopaka. Ale gdy zastanowić się głębiej nie szukała kogoś ,, byle jakiego". Chciała go spotkać wtedy gdy była nie umalowana, miała potargane włosy i podartne ubrania. A on mimo wszystko zakochałby się w niej. Zobaczyłby te piękne oczy, pełne blasku i ciepłe serce. Potem gdy pokazałaby mu się piękna niczego by to nie zmieniło. Przecież pokochał ją jako margines spoleczeństwa.

I co o tym myślisz ?   uważam że... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

I co o tym myślisz ? * uważam że jesteś pojebana* ale tak pozytywnie że zawsze będę Cię kochał , Za Co niby ? * za to twoje niby,za każdy twój uśmiech za twoje słowa za zimne stopy I ciepłe dłonie, Nie wytrzymasz ze mną ! * gorzej będzie bez Ciebie .

  masz chłopaka ?   nie szukam. nie... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

- masz chłopaka ? - nie szukam. nie chcę. nie potrzebuję. pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. ponieważ nie preferuje miłości na sile. dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko dlatego żeby był. w miłości nie uwzględniam kompromisów. w spólnym byciu razem owszem. Inaczej nikt by ze sobą nie wytrzymał.

Odejdź miłość!! Idź męczyć... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

Odejdź miłość!! Idź męczyć kogoś innego...

gdyby tak ktoś nagrał wszystkie... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

gdyby tak ktoś nagrał wszystkie moje sny, a później puścił w kinie, miałbyś biografię lepszą niż sam Brad Pitt.

mów mi słońce. albo.. jak wolisz.... teksty

chokoreeto dodano: 4 lipca 2010

mów mi słońce. albo.. jak wolisz. bylebym była twoja.. tak po prostu.

Czasami przeznaczenie łączy dwóch... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Czasami przeznaczenie łączy dwóch kochanków tylko po to, aby ich rozdzielić.

krzyczę gdy proszą mnie o cisze... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

krzyczę gdy proszą mnie o cisze milczę gdy mnie o coś pytają kłamię gdy błagają o szczerość nienawidzę gdy mnie kochają biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić gardzę bogatymi okradam biednych obwiniam niewinnych chwalę zdrajców by wszystkim pokazać ich lustrzane odbicie sprowokować ich do szukania tego czego we mnie nie mogą znaleźć bo ludzie widzą to co chcą zobaczyć.

Jak kobieta widzi  że ktoś jest... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Jak kobieta widzi, że ktoś jest smutny, to nie mówi mu nigdy "jesteś smutny". Tak głupio postępuje tylko mężczyzna. Kobieta udaje, że wcale nie widzi smutku - i jest weselsza, milsza, piękniejsza niż zwykle. Wtedy smutek mija.

Potrzebowała kogoś  kto by ją... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Potrzebowała kogoś, kto by ją przytulił i powiedział jej że ją kocha . Kogoś kto zawsze byłby przy niej , nie ważne gdzie i kiedy , po prostu zawsze. Kogoś kto dałby jej to czego nigdy nie miała - miłość.

Dobry mudźin z... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Dobry mudźin z afryka....hahahahahahaha xddd

zamykam pewien rozdział w swoim... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

zamykam pewien rozdział w swoim życiu.najbliższy czas poświęcę na zapomnienie o Tobie. zrobię wszystko,żeby w przyszłym roku Twój widok na korytarzu nie zrobił na mnie żadnego nawet najmniejszego wrażenia. / izuu

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV