głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto krzyczę gdy proszą mnie o cisze milczę gdy mnie o coś pytają kłamię gdy błagają o szczerość nienawidzę gdy mnie kochają biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić gar

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
krzyczę gdy proszą mnie o cisze milczę gdy mnie o coś pytają kłamię gdy błagają o szczerość nienawidzę gdy mnie kochają biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić gardzę bog
krzyczę gdy proszą mnie o cisze... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

krzyczę gdy proszą mnie o cisze milczę gdy mnie o coś pytają kłamię gdy błagają o szczerość nienawidzę gdy mnie kochają biję gdy ktoś próbuje mnie przytulić gardzę bogatymi okradam biednych obwiniam niewinnych chwalę zdrajców by wszystkim pokazać ich lustrzane odbicie sprowokować ich do szukania tego czego we mnie nie mogą znaleźć bo ludzie widzą to co chcą zobaczyć.

Jak kobieta widzi  że ktoś jest... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Jak kobieta widzi, że ktoś jest smutny, to nie mówi mu nigdy "jesteś smutny". Tak głupio postępuje tylko mężczyzna. Kobieta udaje, że wcale nie widzi smutku - i jest weselsza, milsza, piękniejsza niż zwykle. Wtedy smutek mija.

Potrzebowała kogoś  kto by ją... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Potrzebowała kogoś, kto by ją przytulił i powiedział jej że ją kocha . Kogoś kto zawsze byłby przy niej , nie ważne gdzie i kiedy , po prostu zawsze. Kogoś kto dałby jej to czego nigdy nie miała - miłość.

Dobry mudźin z... teksty

chokoreeto dodano: 3 lipca 2010

Dobry mudźin z afryka....hahahahahahaha xddd

zamykam pewien rozdział w swoim... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

zamykam pewien rozdział w swoim życiu.najbliższy czas poświęcę na zapomnienie o Tobie. zrobię wszystko,żeby w przyszłym roku Twój widok na korytarzu nie zrobił na mnie żadnego nawet najmniejszego wrażenia. / izuu

Facet  który pieprzy się na prawo i... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

Facet, który pieprzy się na prawo i lewo, jest wspaniały. A jeśli to kobieta, to zwykła szmata. Cóż za seksualna sprawiedliwość.

pierdol się  jack. po prostu się... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

pierdol się, jack. po prostu się pierdol.

 zdefiniuj mi tą twoją pierdoloną... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

-zdefiniuj mi tą twoją pierdoloną miłość, bo mówiąc o niezłej dupie nie masz chyba na myśli tego, co ci się w niej najbardziej podoba?

ah  dżastin  tak cię kocham  że... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

ah, dżastin, tak cię kocham, że zaraz jebnę cię w tą pierdoloną wypudrowaną dupę.

jeżeli trzy osoby mówią ci  że... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

jeżeli trzy osoby mówią ci, że jesteś zajebisty, to mają rację. wszak trzy osoby nie mogą się mylić. jeżeli natomiast trzy osoby mówią ci, że jesteś chujowy - to debile są i nie zadawaj się z nimi.

wszędzie tylko umoralniające... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

wszędzie tylko umoralniające wykłady na temat tego, jakimi ludźmi jesteśmy, a jakimi moglibyśmy być, gdybyśmy się postarali. Banda dwunastolatek wie najlepiej co jest dla mnie dobre, a co złe. młodość jest od tego, żeby być żałosnym i mam zamiar to wykorzystać. bawmy się i nie myślmy. to piękne.

Jeszcze raz powiedz do mnie:   kotku... teksty

chokoreeto dodano: 2 lipca 2010

Jeszcze raz powiedz do mnie: " kotku, misiaczku, skarbie albo kochanie ", a nakopię Ci do tej twojej dupy ! Cooooo, zapomniałeś już jak mam na imię ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV