głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto W brzuszku mamy rozmawiają ze sobą bliźnięta. Jeden z nich pyta drugiego: Wierzysz w życie po porodzie? Jasne. Coś musi tam być. Mi się wydaje że my właśnie po

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
W brzuszku mamy rozmawiają ze sobą bliźnięta. Jeden z nich pyta drugiego: Wierzysz w życie po porodzie? Jasne. Coś musi tam być. Mi się wydaje że my właśnie po to
W brzuszku mamy rozmawiają ze sobą... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

W brzuszku mamy rozmawiają ze sobą bliźnięta. Jeden z nich pyta drugiego: - Wierzysz w życie po porodzie? - Jasne. Coś musi tam być. Mi się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem. - To głupoty. Żadnego życia po porodzie nie ma. Jakby miało wyglądać? - No nie wiem, ale będzie więcej światła. Może będziemy biegać, jeść buzią... - To przecież nie ma sensu! Biegać się nie da! A kto widział żeby jeść ustami! Przecież żywimy się przez pępowinę. - No ja nie wiem, ale zobaczymy mamę, a ona będzie się o nas troszczyć. - Mamę? Ty wierzysz w mamę? Kto to według Ciebie w ogóle jest? - No przecież jest wszędzie wokół nas ... . Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. - Nie wierzę! Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma. - No jak to? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak śpiewa, albo poczuć jak głaszcze nasz świat. Wiesz, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się później.

nie jestem pesymistką  jestem... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

nie jestem pesymistką, jestem realistką, bo tego nauczyło mnie życie. rzadko lądowałam w życiu na poduszki, zawsze na gołą ziemię i tłukłam się boleśnie. niektóre rany bolą do dziś, choć wcale o nich nie myślę.

na każdym kroku to przepraszasz  to... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

na każdym kroku to przepraszasz, to błagasz . mam już naprawdę tego dość . no powiedz mi czemu przepraszasz, skoro i tak oboje wiemy, że zaraz znowu mnie zranisz ?

Lubie jak mocno trzyma mnie w... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

Lubie jak mocno trzyma mnie w ramionach, zaczyna palić papierosa i nagle słysze " kotku, chcesz się zaciągnąć ? ".

Nawet gdy stoi  obok koleżanki z... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

Nawet gdy stoi, obok koleżanki z klasy. Dostaje białej gorączki, czasem robi mi na przekór, nie oddzwania, ale tylko dlatego, że lubi, gdy jestem zazdrosna .

Nikt  naprawdę nikt nie klękał... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

Nikt, naprawdę nikt nie klękał przede mną na środku ulicy, tylko po to by powiedzieć mi jak bardzo mnie kocha .

Znów pociągiem w Góry... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

Znów pociągiem w Góry Świętokrzyskie. Małe, lecz piękne. Co z tego, że śnieg, że zimno, że za oknem szaro. Co z tego, że szyby parują a ja rysuję na nich serduszka..Co z tego, skoro wracam znów w to miejsce by przypomniec sobie wszystkie nasze chwile?

Ona cały czas wierzyła.A podobno... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

Ona cały czas wierzyła.A podobno wiara umie góry przenosic! Ale ona nie chciała przenosic szczytów, chciała tylko żeby ją przytulił, szeptał czułe słówka do ucha, myślał o niej nieustannie. By kochał.

  ale ja się nie obraziłam . ja... teksty

chokoreeto dodano: 4 listopada 2010

- ale ja się nie obraziłam . ja się tylko nie odzywam . - czemu ? - bo dziewczyny są dziwne i tak już mają .

  kawy  herbaty  piwa?     nie... teksty

chokoreeto dodano: 3 listopada 2010

- kawy, herbaty, piwa? - nie, dziękuje. - a może jesteś głodna? - nie, nie jestem. - to czego Ci potrzeba? - oj zamknij się i mnie przytul.

Dziecięca miłość dziś stanie... teksty

chokoreeto dodano: 3 listopada 2010

Dziecięca miłość dziś stanie się tym czego szukaliśmy przez całe życie.

kochać się z kobietą i spać z... teksty

chokoreeto dodano: 3 listopada 2010

kochać się z kobietą i spać z nią to dwie namiętnosci nie tylko różne ale i przeciwstawne. Miłość nie wyraża się w pragnieniu spułkowania to pragnienie dotyczy przecież niezliczonej ilości kobiet, ale w pragnieniu snu a to dotyczy tej jednej jedynej kobiety"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV