głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ Nic nie jest stracone jeżeli ma się dosyć odwagi aby twierdzić że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera. ” wiesz na co mam teraz ochotę ? wziąć

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ Nic nie jest stracone jeżeli ma się dosyć odwagi aby twierdzić że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera. ”
“ Nic nie jest stracone  jeżeli ma... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Nic nie jest stracone, jeżeli ma się dosyć odwagi, aby twierdzić, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera. ”

wiesz na co mam teraz ochotę ?... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

wiesz na co mam teraz ochotę ? wziąć tanie wino, iść na plaże i pić razem z zachodzącym słońcem...

kiedy bardzo chce mi się krzyczeć... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

kiedy bardzo chce mi się krzyczeć choć wiem, że nie mogę to płacze.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

“ Kurde  leżałam i patrząc w... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Kurde, leżałam i patrząc w sufit zdałam sobie sprawę, że już nie jestem samowystarczalna, że potrzebuje czegoś więcej.. Chciałabym, żeby on, tak on- taki nieidealny, irytujący mnie do granic możliwości znowu sie pojawił i był. Nie bywał. Był już zawsze. Był obok mnie, przytulił mnie mocno. Chce poczuć na swojej twarzy jego dwudniowy zarost, i zatracać się w tej chwili.. kurwa ! ”

“ Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść... Bo nie przeraża mnie to, że mówisz o sobie złe słowa. Nawet wtedy, kiedy dzwonisz późno wieczorem i powtarzasz ,"jestem wrak". Bo to nieprawda. ” — A.Osiecka do M.Hłasko

“  proszę mnie w grudniu nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ proszę mnie w grudniu nie ranić , nie smucić , zostawić. ”

“ mam takie silne wewnętrzne 'nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ mam takie silne,wewnętrzne 'nie mogę' ” — jak zwykle kurwa

“ Zawsze byłam sama i pewnie... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Zawsze byłam sama i pewnie zawsze już będę, nawet jeżeli blisko jest jakiś mężczyzna. Dawno temu popełniłam ten sam błąd, który bez przerwy popełniają kobiety: myślą, że kiedy spotkają fajnego faceta, to od tej pory będą szczęśliwe, bo on się nimi zaopiekuje i zadba o wszystko. Dużo czasu zabrało mi zrozumienie, że to najbardziej samobójcza rzecz, którą można zrobić.

“  ..a kiedy spotkam już... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ -..a kiedy spotkam już odpowiedniego faceta.. -nie spotkasz. właśnie spotkałaś odpowiednią połówkę. polewaj. ”

“ Ja znam słowa  które jak... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Ja znam słowa które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata Po nich nie można już odejść ” — Hillar

decydując się na znajomość z... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo. że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego, niż oczekiwałam po tym związku. że stanie się to, czego się bałam i zapewne boję się nadal. dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia, ile nie dał mi w życiu nikt. bo nikt, kogo los postawił na mojej drodze, nie umiał mnie pojąć, nie potrafił mnie zrozumieć. każdy chciał mnie zmieniać, dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć. ty jeden nie próbowałeś. chciałeś mnie taką, jaką jestem, z całą moją złożonością, nieprzewidywalnością; trudną i krytyczną. z wszystkimi moimi wadami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV