głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto “ niektórzy mogą pić litry kawy palić masę papierosów a nigdy nie zrobi im się kamień nazębny. dlaczego? bo mają w ślinie jad żmii. ” “ na 304 stronie w rozdzia

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
“ niektórzy mogą pić litry kawy palić masę papierosów a nigdy nie zrobi im się kamień nazębny. dlaczego? bo mają w ślinie jad żmii. ”
“ niektórzy mogą pić litry kawy... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ niektórzy mogą pić litry kawy, palić masę papierosów, a nigdy nie zrobi im się kamień nazębny. dlaczego? bo mają w ślinie jad żmii. ”

“ na 304 stronie  w rozdziale o... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ na 304 stronie, w rozdziale o genetycznym dziedziczeniu, ten tekst, który ją sparaliżował, gdy odkryła go po kilku miesiącach. wymazany gumką, ale widoczny pod światło: chciałbym mieć z tobą dziecko. tak bardzo chciałbym. ”

“ Droga Karen    jeśli to czytasz... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Droga Karen, jeśli to czytasz znalazłem w sobie odwagę by to wysłać ten list. Punkt dla mnie. Nie znasz mnie dobrze, ale potrafię opowiadać bez końca z jakim trudem przychodzi mi pisanie. Ten list to najtrudniejsza rzecz jaką przyszło mi napisać. Niełatwo o tym mówić, ale po prostu to powiem. Poznałem dziewczynę, zupełni przypadkiem. nie szukałem tej znajomości. Zaczęliśmy rozmawiać, a ja pomyślałem, że już do końca życia chcę prowadzić tę rozmowę. Mam przeczucie, że ona jest tą jedyną. Jest zupełnie zwariowana, sprawia, że się uśmiecham. Wymaga ogromnej uwagi. Mówię o Tobie Karen. To była ta dobra wiadomoć. Zła jest taka, że nie wiem jak mam z Tobą być. I To mnie przeraża. Bo jeśli nie będę z Tobą, stracimy się z oczu. świat jest nieprzewidywalny. Ludzie nie dostrzegają chwil, które mogą zmienić wszystko. Nie wiem, co się z nami dzieje i nie umiem Ci powiedzieć dlaczego dla mnie powinnaś dla mnie tracić czas. Ale pachniesz domem i robisz wspaniałą kawę, a to coś znaczy.Zadzwoń do mnie. Niewiernie Twój ”

“ CI CO NAS KOCHAJĄ NIECH NAS... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ CI CO NAS KOCHAJĄ NIECH NAS KOCHAJĄ, A TYM CO NAS NIE KOCHAJĄ NIECH BÓG POWYKRECA SERCA ALBO CHOCIAZ NOGI,POZNAMY ICH PO UTYKANIU ”

“ Nic nie jest stracone  jeżeli ma... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Nic nie jest stracone, jeżeli ma się dosyć odwagi, aby twierdzić, że wszystko jest stracone i że trzeba zaczynać od zera. ”

wiesz na co mam teraz ochotę ?... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

wiesz na co mam teraz ochotę ? wziąć tanie wino, iść na plaże i pić razem z zachodzącym słońcem...

kiedy bardzo chce mi się krzyczeć... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

kiedy bardzo chce mi się krzyczeć choć wiem, że nie mogę to płacze.

Myślę  że miłość zaczyna się w... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

Myślę, że miłość zaczyna się w momencie decyzji. W momencie, gdy pytasz siebie, czy chcesz przeżyć swoje życie z tą osobą, dla tej osoby, i mimo paraliżującego strachu, który odczuwasz, decydujesz się odpowiedzieć "tak". Decydujesz się na zawsze oddać tej osobie ważne miejsce w swoim życiu. Dajesz jej kawałek siebie, który będzie do niej należał już na zawsze, niezależnie od tego, co by się później wydarzyło. Wtedy zaczyna się miłość.

“ Kurde  leżałam i patrząc w... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Kurde, leżałam i patrząc w sufit zdałam sobie sprawę, że już nie jestem samowystarczalna, że potrzebuje czegoś więcej.. Chciałabym, żeby on, tak on- taki nieidealny, irytujący mnie do granic możliwości znowu sie pojawił i był. Nie bywał. Był już zawsze. Był obok mnie, przytulił mnie mocno. Chce poczuć na swojej twarzy jego dwudniowy zarost, i zatracać się w tej chwili.. kurwa ! ”

“ Tu nie chodzi o to  żebym ja na... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ Tu nie chodzi o to, żebym ja na Ciebie liczyła. Chodzi o to, żebyś Ty na mnie liczył Żebyś wiedział, żebyś zawsze wiedział, że masz na świecie człowieka, do którego w każdy dzień, w każdym stanie i o każdej godzinie możesz przyjść... Bo nie przeraża mnie to, że mówisz o sobie złe słowa. Nawet wtedy, kiedy dzwonisz późno wieczorem i powtarzasz ,"jestem wrak". Bo to nieprawda. ” — A.Osiecka do M.Hłasko

“  proszę mnie w grudniu nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ proszę mnie w grudniu nie ranić , nie smucić , zostawić. ”

“ mam takie silne wewnętrzne 'nie... teksty

chokoreeto dodano: 9 grudnia 2010

“ mam takie silne,wewnętrzne 'nie mogę' ” — jak zwykle kurwa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV