głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Męskie serce przypomina kilkuhektarową łąkę z działkami dzierżawionymi przez poprzednie partnerki. Nawet gdy miłości już nie ma pozostaje pociąg fizyczny który

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Męskie serce przypomina kilkuhektarową łąkę z działkami dzierżawionymi przez poprzednie partnerki. Nawet gdy miłości już nie ma pozostaje pociąg fizyczny który w ty
Męskie serce przypomina... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Męskie serce przypomina kilkuhektarową łąkę, z działkami, dzierżawionymi przez poprzednie partnerki. Nawet gdy miłości już nie ma, pozostaje pociąg fizyczny, który w tym przypadku odgrywa kluczową rolę.

I o to właśnie chodzi z tymi... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

Jeśli facet mówi „nic się nie... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Jeśli facet mówi „nic się nie stało”, w 90% prawdopodobnie nic się nie stało. Gdy mówi to kobieta, w 90% stało się coś z pewnością.

Teraz to ja będę męską wersją... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Teraz to ja będę męską wersją kobieciarza. Po czterech na tydzień. Bez jakiegokolwiek zaangażowania. Tylko niewinny flirt. Niech oni pocierpią. Teraz ja będę wykorzystywać, a oni będą moimi męskimi dziwkami.

To mnie tak cholernie zabolało. Że... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

To mnie tak cholernie zabolało. Że On wie, że ja nie mam żadnych planów na weekend. I że On wie z pewnością także to, że moje plany to On. I że czekam na Niego. I że mój telefon czeka, i mój zamek w drzwiach, i moje łóżko.

 Moje milczenie jest równoznaczne z... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

-Moje milczenie jest równoznaczne z krzykiem ''Kurwa, jebię to wszystko i wypierdalam!

Słyszała? Naszemu sąsiadowi ogiera... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Słyszała? Naszemu sąsiadowi ogiera ukradli. A taki był ładny amerykancki, szkłoda!

Niezawsze sobie zdajemy sprawę z... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Niezawsze sobie zdajemy sprawę z tego, iż nieodzywając się do kogoś lub chwilowo milcząc, możemy sprawić komuś wielką przykrość. Milczenie czasem może boleć bardziej niż słowa krytyki.

On po prostu mało czuje. Pić też... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

On po prostu mało czuje. Pić też zaczął dopiero, gdy go zdenerwowałam.

Teraz  kiedy minęło już trochę... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Teraz, kiedy minęło już trochę czasu, mogę stwierdzić, że mimo tego, że nie chcesz mnie znać bawiłam się z Tobą wyśmienicie. Że naprawdę fajnie piło się z Tobą wódkę. I że nie znałam jak dotąd chłopaka, który miał takie gładkie dłonie.

Czasami nad ranem  ciągle jeszcze... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Czasami nad ranem, ciągle jeszcze pijana, budziłam się, drżąc z zimna, i musiałam pójść do łazienki. Wracając, widziałam swoje odbicie w lustrze. Policzki poorane ciemnymi strużkami resztek po makijażu. Czerwone plamy zaschniętego wina, rozlanego na moje piersi, gdy ręce trzęsły mi się od łkania lub gdy byłam już tak pijana, że rozlewałam wino, podnosząc kieliszek do ust. Włosy przyklejone do czoła i szyi. I gdy widziałam to odbicie w lustrze, dostawałam ataku nienawiści i pogardy do siebie, do Niego, do nas ...

Po każdym rozczarowaniu  zawodzie... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Po każdym rozczarowaniu, zawodzie miłosnym, w sercu kobiety pojawiają się rany, których zasklepianie trwa czasem całe lata. Trudno pokochać kogoś innego, gdy poprzedni związek nie jest jeszcze domknięty, gdy myślami wracamy do byłego partnera. Czasem ktoś, kogo kochamy tkwi w naszym sercu jak drzazga, której wyjąć niepodobna.Serce kobiety, to często delikatne poletko przeorane bliznami, pozostawionymi przez domorosłych chirurgów: Don Juanów,Piotrusiów Panów i innych, wszelkiej maści krętaczy i nieudaczników.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV