głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Faceci są bardzo wrażliwymi istotami. Zazwyczaj lubią czuć się samcami alfa potrzebnymi przewodnikami stada. Gdy w waszą relację wkrada się jakiś Czesio czy Ste

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Faceci są bardzo wrażliwymi istotami. Zazwyczaj lubią czuć się samcami alfa potrzebnymi przewodnikami stada. Gdy w waszą relację wkrada się jakiś Czesio czy Stefan
Faceci są bardzo wrażliwymi... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Faceci są bardzo wrażliwymi istotami. Zazwyczaj lubią czuć się samcami alfa, potrzebnymi przewodnikami stada. Gdy w waszą relację wkrada się jakiś Czesio czy Stefan, atmosfera od razu się psuje. „Wiesz, Czesio by tego nigdy tak nie zrobił”, „Stefan by tego nie powiedział”, „Boguś fajniej się ubierał”. To kardynalne błędy, na które nie możesz sobie pozwolić.W związku pojawia się wtedy niezdrowa rywalizacja, ponadto facetowi jest po prostu przykro. Jak Ty byś się czuła, gdyby stwierdził, że jego była,dajmy na to Kunegunda, miała fajniejsze piersi od Ciebie, czy robiła sobie ładniejszy makijaż? Faceci potrzebują elementu szpanu i bohaterstwa, potrzebują pola dla swej męskości i dominacji, nawet, gdy jest ono niewielkie.

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej.

Męskie serce przypomina... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Męskie serce przypomina kilkuhektarową łąkę, z działkami, dzierżawionymi przez poprzednie partnerki. Nawet gdy miłości już nie ma, pozostaje pociąg fizyczny, który w tym przypadku odgrywa kluczową rolę.

I o to właśnie chodzi z tymi... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka.

Jeśli facet mówi „nic się nie... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Jeśli facet mówi „nic się nie stało”, w 90% prawdopodobnie nic się nie stało. Gdy mówi to kobieta, w 90% stało się coś z pewnością.

Teraz to ja będę męską wersją... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Teraz to ja będę męską wersją kobieciarza. Po czterech na tydzień. Bez jakiegokolwiek zaangażowania. Tylko niewinny flirt. Niech oni pocierpią. Teraz ja będę wykorzystywać, a oni będą moimi męskimi dziwkami.

To mnie tak cholernie zabolało. Że... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

To mnie tak cholernie zabolało. Że On wie, że ja nie mam żadnych planów na weekend. I że On wie z pewnością także to, że moje plany to On. I że czekam na Niego. I że mój telefon czeka, i mój zamek w drzwiach, i moje łóżko.

 Moje milczenie jest równoznaczne z... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

-Moje milczenie jest równoznaczne z krzykiem ''Kurwa, jebię to wszystko i wypierdalam!

Słyszała? Naszemu sąsiadowi ogiera... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Słyszała? Naszemu sąsiadowi ogiera ukradli. A taki był ładny amerykancki, szkłoda!

Niezawsze sobie zdajemy sprawę z... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Niezawsze sobie zdajemy sprawę z tego, iż nieodzywając się do kogoś lub chwilowo milcząc, możemy sprawić komuś wielką przykrość. Milczenie czasem może boleć bardziej niż słowa krytyki.

On po prostu mało czuje. Pić też... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

On po prostu mało czuje. Pić też zaczął dopiero, gdy go zdenerwowałam.

Teraz  kiedy minęło już trochę... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Teraz, kiedy minęło już trochę czasu, mogę stwierdzić, że mimo tego, że nie chcesz mnie znać bawiłam się z Tobą wyśmienicie. Że naprawdę fajnie piło się z Tobą wódkę. I że nie znałam jak dotąd chłopaka, który miał takie gładkie dłonie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV