głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Była na imprezie. Wiedziała że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do ku

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Była na imprezie. Wiedziała że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie
Była na imprezie. Wiedziała  że... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Była na imprezie. Wiedziała, że przyjdzie więc już na początku zaczęła pić. Po godzinie stała nawalona pod ścianą i krztusiła się dymem z papierosa. Wszedł do kuchni nie wiedząc, że ona tam jest. Odwrócił się, spojrzał na jej oczy, które się zaszkliły i podszedł bliżej. Zaczęła się śmiać. 'Tylko sobie nie myśl, że to przez Ciebie. Dymem się zakrztusiłam i tyle.' Złapał ją za łokieć. 'Chodź. Wyjdziemy na zewnątrz.' Spojrzała na niego wściekła i pijana. 'Chyba sobie kpisz.' Odwróciła się i kończyła swoje piwo. Wyrwał jej butelkę z dłoni i wziął na ręce przekładając przez ramię! 'Cholera! Puść mnie. Puść mnie, no!' Wyszli na zimne powietrze. Postawił ją na ziemi i odwrócił się plecami. 'Coś Ty sobie, kurwa, myślał? Że przyjdziesz i będziesz udawał bohatera? Po jakiego chuja mnie wyprowadzałeś? No po co pytam?! Nie ma już nas. Sam o tym zdecydowałeś i guzik powinno Cię obchodzić, co się ze mną dzieje!' Biła go pięściami po plecach. 'Kocham Cię.' Powiedział. Uderzyła mocniej.

Dziękuję za życzenia !        teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Dziękuję za życzenia ! ; ****

Pewna księżniczka dostała na... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Pewna księżniczka dostała na urodziny od swego narzeczonego ciężką, choć niezbyt dużą paczkę, o dziwnym okrągłym kształcie. Zaciekawiona rozpakowała szybciutko i znalazła w środku... kulę armatnią. Rozczarowana, ze złością rzuciła ją na podłogę. Wtedy pękła zewnętrzna czarna powłoka i ukazała się mniejsza kula w pięknym srebrzystym kolorze. Księżniczka podbiegła i ujęła ją w dłonie. Obracając ją, przypadkowo przycisnęła lekko w pewnym punkcie jej powierzchnię. I oto srebrna otoczka otworzyła się, odsłaniając wspaniałą złotą szkatułkę. Teraz księżniczka łatwo otworzyła złote pudełeczko, w środku którego na miękkiej czarnej materii spoczywał cudowny pierścionek, połyskujący brylancikami tworzącymi dwa słowa: KOCHAM CIĘ.

A na urodziny poproszę o laleczkę... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

A na urodziny poproszę o laleczkę voodoo z twoją podobizną ;)

Dziewczyny ? z Wami nie wypije ? noo... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Dziewczyny ? z Wami nie wypije ? noo co wy . ;****

mojaa 18 stka ! jahaaa! Pijemyy !  D... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

mojaa 18-stka ! jahaaa! Pijemyy ! ;D %%%%%%%%%%%%%%!

Bała się cierpienia  straty... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości.

Najbardziej lubię gdy opiera mi się... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Najbardziej lubię gdy opiera mi się o kark. Wtedy czuję jego oddech, dreszcz przeszywający mnie po całym ciele. Czas, który ucieka. Czas który się zatrzymał tylko dla nas obojga. Usta szukające siebie, oczy szukające miłości. Obawiam się , że ta chwila może prysnąć jak bańka mydlana. Nie odważam się oddychać, błagam, by trwało to wiecznie.

Kiedy patrzę na Twoje zdjęcie  nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Kiedy patrzę na Twoje zdjęcie, nie mogę uwierzyć, że, cholera, nie jesteś mój !

I gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten , gdy wszyscy inni są gdzieś , szczęśliwi, a ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...

On i Ona mający jedną wspólną... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

On i Ona mający jedną wspólną cechę - brak odwagi do siebie nawzajem.

Nie kocham nikogo i obijam się  nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Nie kocham nikogo i obijam się, nie usiłuję ganiać za rozrywkami ani ukrywać prawdy, życie to jedno wielkie bagno, a każdy przebłysk świadomości jest katorgą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV