głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Pewna księżniczka dostała na urodziny od swego narzeczonego ciężką choć niezbyt dużą paczkę o dziwnym okrągłym kształcie. Zaciekawiona rozpakowała szybciutko i

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Pewna księżniczka dostała na urodziny od swego narzeczonego ciężką choć niezbyt dużą paczkę o dziwnym okrągłym kształcie. Zaciekawiona rozpakowała szybciutko i znala
Pewna księżniczka dostała na... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Pewna księżniczka dostała na urodziny od swego narzeczonego ciężką, choć niezbyt dużą paczkę, o dziwnym okrągłym kształcie. Zaciekawiona rozpakowała szybciutko i znalazła w środku... kulę armatnią. Rozczarowana, ze złością rzuciła ją na podłogę. Wtedy pękła zewnętrzna czarna powłoka i ukazała się mniejsza kula w pięknym srebrzystym kolorze. Księżniczka podbiegła i ujęła ją w dłonie. Obracając ją, przypadkowo przycisnęła lekko w pewnym punkcie jej powierzchnię. I oto srebrna otoczka otworzyła się, odsłaniając wspaniałą złotą szkatułkę. Teraz księżniczka łatwo otworzyła złote pudełeczko, w środku którego na miękkiej czarnej materii spoczywał cudowny pierścionek, połyskujący brylancikami tworzącymi dwa słowa: KOCHAM CIĘ.

A na urodziny poproszę o laleczkę... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

A na urodziny poproszę o laleczkę voodoo z twoją podobizną ;)

Dziewczyny ? z Wami nie wypije ? noo... teksty

chokoreeto dodano: 8 stycznia 2011

Dziewczyny ? z Wami nie wypije ? noo co wy . ;****

mojaa 18 stka ! jahaaa! Pijemyy !  D... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

mojaa 18-stka ! jahaaa! Pijemyy ! ;D %%%%%%%%%%%%%%!

Bała się cierpienia  straty... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Bała się cierpienia, straty, rozstania. Oczywiście wszystko to w miłości jest nieuniknione, a jedynym sposobem, żeby się tego ustrzec, było w ogóle na tę drogę nie wkraczać. Żeby nie cierpieć, trzeba wyrzec się miłości.

Najbardziej lubię gdy opiera mi się... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Najbardziej lubię gdy opiera mi się o kark. Wtedy czuję jego oddech, dreszcz przeszywający mnie po całym ciele. Czas, który ucieka. Czas który się zatrzymał tylko dla nas obojga. Usta szukające siebie, oczy szukające miłości. Obawiam się , że ta chwila może prysnąć jak bańka mydlana. Nie odważam się oddychać, błagam, by trwało to wiecznie.

Kiedy patrzę na Twoje zdjęcie  nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Kiedy patrzę na Twoje zdjęcie, nie mogę uwierzyć, że, cholera, nie jesteś mój !

I gdy nadchodzą wieczory takie jak... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

I gdy nadchodzą wieczory takie jak ten , gdy wszyscy inni są gdzieś , szczęśliwi, a ty słuchając smutnej piosenki szukasz sensu życia...

On i Ona mający jedną wspólną... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

On i Ona mający jedną wspólną cechę - brak odwagi do siebie nawzajem.

Nie kocham nikogo i obijam się  nie... teksty

chokoreeto dodano: 7 stycznia 2011

Nie kocham nikogo i obijam się, nie usiłuję ganiać za rozrywkami ani ukrywać prawdy, życie to jedno wielkie bagno, a każdy przebłysk świadomości jest katorgą.

Faceci są bardzo wrażliwymi... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Faceci są bardzo wrażliwymi istotami. Zazwyczaj lubią czuć się samcami alfa, potrzebnymi przewodnikami stada. Gdy w waszą relację wkrada się jakiś Czesio czy Stefan, atmosfera od razu się psuje. „Wiesz, Czesio by tego nigdy tak nie zrobił”, „Stefan by tego nie powiedział”, „Boguś fajniej się ubierał”. To kardynalne błędy, na które nie możesz sobie pozwolić.W związku pojawia się wtedy niezdrowa rywalizacja, ponadto facetowi jest po prostu przykro. Jak Ty byś się czuła, gdyby stwierdził, że jego była,dajmy na to Kunegunda, miała fajniejsze piersi od Ciebie, czy robiła sobie ładniejszy makijaż? Faceci potrzebują elementu szpanu i bohaterstwa, potrzebują pola dla swej męskości i dominacji, nawet, gdy jest ono niewielkie.

Sama nie wiem  czy jest mi przykro... teksty

chokoreeto dodano: 6 stycznia 2011

Sama nie wiem, czy jest mi przykro, ze to wszystko się stało, czy może czuję ulgę, ze to już za mną, ze już to przeżyłam? Ludzi traci się czasem z rozsądku, który celowo mija się z naszą wolą. Jak ktoś rozrywa serce, to się odchodzi nie dlatego, ze się chce, ale po to by zatamować krwawienie. Bo krew na odległość krzepnie znacznie szybciej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV