głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto — gdzie się podział romantyzm? — przysypały go ubrania zrzucane w pośpiechu gdy szukamy pocieszenia w łóżkach nieznajomych. właściwie to nie wiem o co mi chodzi

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
— gdzie się podział romantyzm? — przysypały go ubrania zrzucane w pośpiechu gdy szukamy pocieszenia w łóżkach nieznajomych.
— gdzie się podział romantyzm?... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

— gdzie się podział romantyzm? — przysypały go ubrania, zrzucane w pośpiechu gdy szukamy pocieszenia w łóżkach nieznajomych.

właściwie  to nie wiem o co mi... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

właściwie, to nie wiem o co mi chodzi.. to chyba brak faceta przy boku.

mam okres  więc możliwe są... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

mam okres, więc możliwe są zaburzenia emocjonalne. jeśli powiem ci, że cię kocham, uznaj to za chęć wyładowania uczuć na osobie zupełnie niezależnej.

przykrywając się zimną kołdrą... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

przykrywając się zimną kołdrą zawsze myślę ze zaraz przyjdziesz i mi ją nagrzejesz.

“ Dzieje mojej głupoty... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

“ Dzieje mojej głupoty wypełniłyby wiele tomów. ” — Czesław Miłosz

Kobieta  która patrzy na jednego... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

Kobieta, która patrzy na jednego tylko mężczyznę albo na jednego tylko nie patrzy - nasuwa to samo podejrzenie.

To  że nie okazuję moich uczuć... teksty

chokoreeto dodano: 20 stycznia 2011

To, że nie okazuję moich uczuć wobec Ciebie wcale nie znaczy że ich nie mam. ” Wręcz przeciwnie - przerastają mnie.

Człowiek  który pragnie opuścić... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Człowiek, który pragnie opuścić miejsce, w którym żyje, nie jest szczęśliwy.

Cierpię na własną prośbę  a... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Cierpię na własną prośbę, a równocześnie czerpię z tego przyjemność. Kiedy jesteś zakochany, wszystko co robisz jest właściwie swoistym masochizmem. Nigdy nie spodziewałam się, że do tego dojdę.

Myślałam  że jeśli coś w swoim... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Myślałam, że jeśli coś w swoim życiu zmienię, będzie mi lepiej, ale tak nie jest. To, jak się potoczyły sprawy powoli przygwoździło mnie do tego, od czego starałam się uwolnić od bardzo dawna. Nie jestem w stanie nic zrobić. Nie zrezygnuję z Niego, nie potrafię, nie chcę, nie mam ochoty, możliwości. Wyszłoby to mi na dobre, ale jak widać już od bardzo dawna nie interesuje mnie moje zdrowie. Za każdym razem, kiedy widzę Twoją twarz, czuję ukłucie w klatce piersiowej. Szkoda, że nie można wstrzyknąć sobie opanowania. Przy Tobie muszę uważać na każde moje słowo, na każdy mój ruch, na każdą myśl, a jednocześnie powstrzymywać się, przed rzuceniem Ci się na szyję. Dziwiłeś się kiedyś, czemu tak mało mówię. A zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest analizować każde słowo przed wypowiedzią, starać się by każdy dźwięk wypływający z Twoich ust był idealny, żeby cała Twoja osoba była idealna? Nie jest to łatwe.

Gdybyś postanowił zrobić coś  o... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Gdybyś postanowił zrobić coś, o czym myślę już od tak dawna, byłabym najszczęśliwszą osobą w trójmieście. Ile to by Ci zajęło? Wymiana dwóch zdań, krótka odpowiedź, kilka uśmiechów, objęć i całusów. Tym razem wskazówka musiałaby okrążyć tarcze jakieś trzy, cztery razy. I stałabym się najszczęśliwsza w województwie. Wiesz, co by było następne? To o czym myślę trochę rzadziej, a są to te nieliczne myśli, przy których nadejściu cała się rumienię. Ile czasu musiałbyś na to przeznaczyć? Tym razem wskazówka się trochę zmęczy, bo aż dwadzieścia razy okrąży tarczę, żeby dać nam dłuższą chwilę. Podczas gdy zegar robiłby to dwadzieścia rund, niezależnie od wszystkiego i wszystkich, byłabym najszczęśliwszą osobą w Polsce.

Zastanawiasz się  co mogłoby... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Zastanawiasz się, co mogłoby uszczęśliwić mnie jeszcze bardziej? To bardzo, bardzo proste. Coś, czego zabrakło kiedyś. Czego braknie mi ciągle. Co usłyszałam tylko raz w życiu od mężczyzny. Co to za słowa? Spójrz na polski alfabet. Poszukaj czternastej litery. Dwudziestej. Czwartej. Jedenastej. Pierwszej. Siedemnastej. Znowu czwartej. Dwunastej. Siódmej. Wiesz, ile zajmuje wypowiedzenie tych ośmiu głosek? Jakieś dwie sekundy. I w czasie, gdy wskazówka będzie pokonywała tą jedną trzydziestą tarczy zegarka, mogłabym stać się z pewnością najszczęśliwsza osobą na świecie. Wiesz, ile ludzi jest na świecie? A ja się ciągle boję, że Cię stracę, chociaż Ciebie nie mam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV