głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Gdybyś postanowił zrobić coś o czym myślę już od tak dawna byłabym najszczęśliwszą osobą w trójmieście. Ile to by Ci zajęło? Wymiana dwóch zdań krótka odpowiedź

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Gdybyś postanowił zrobić coś o czym myślę już od tak dawna byłabym najszczęśliwszą osobą w trójmieście. Ile to by Ci zajęło? Wymiana dwóch zdań krótka odpowiedź kil
Gdybyś postanowił zrobić coś  o... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Gdybyś postanowił zrobić coś, o czym myślę już od tak dawna, byłabym najszczęśliwszą osobą w trójmieście. Ile to by Ci zajęło? Wymiana dwóch zdań, krótka odpowiedź, kilka uśmiechów, objęć i całusów. Tym razem wskazówka musiałaby okrążyć tarcze jakieś trzy, cztery razy. I stałabym się najszczęśliwsza w województwie. Wiesz, co by było następne? To o czym myślę trochę rzadziej, a są to te nieliczne myśli, przy których nadejściu cała się rumienię. Ile czasu musiałbyś na to przeznaczyć? Tym razem wskazówka się trochę zmęczy, bo aż dwadzieścia razy okrąży tarczę, żeby dać nam dłuższą chwilę. Podczas gdy zegar robiłby to dwadzieścia rund, niezależnie od wszystkiego i wszystkich, byłabym najszczęśliwszą osobą w Polsce.

Zastanawiasz się  co mogłoby... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Zastanawiasz się, co mogłoby uszczęśliwić mnie jeszcze bardziej? To bardzo, bardzo proste. Coś, czego zabrakło kiedyś. Czego braknie mi ciągle. Co usłyszałam tylko raz w życiu od mężczyzny. Co to za słowa? Spójrz na polski alfabet. Poszukaj czternastej litery. Dwudziestej. Czwartej. Jedenastej. Pierwszej. Siedemnastej. Znowu czwartej. Dwunastej. Siódmej. Wiesz, ile zajmuje wypowiedzenie tych ośmiu głosek? Jakieś dwie sekundy. I w czasie, gdy wskazówka będzie pokonywała tą jedną trzydziestą tarczy zegarka, mogłabym stać się z pewnością najszczęśliwsza osobą na świecie. Wiesz, ile ludzi jest na świecie? A ja się ciągle boję, że Cię stracę, chociaż Ciebie nie mam.

Jeżeli ktoś pojawia się w twoich... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Jeżeli ktoś pojawia się w twoich snach, to znaczy, że za tobą tęskni

Jedyne czego mi teraz potrzeba  to... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Jedyne czego mi teraz potrzeba, to duże ilości taniego wina.

Zawsze ma się pretensje do deszczu... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Zawsze ma się pretensje do deszczu, do wiatru i do szóstej nad ranem...

Byłem pijany każdego dnia  byłem... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Byłem pijany każdego dnia, byłem niezrównoważony psychicznie. Mój teraputa powiedział: "Wyobraź sobie, że jesteś trzeźwy a twoja żona to skończona alkoholiczka i leży na ziemi cała pokryta wymiocinami. Jak długo byś wytrzymał? 20 lat?" Ja pomyślałem: "Nie wytrzymałbym pieprzonych 20 minut. Odszedłbym."

  co robisz?    uczę się. może... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

- co robisz? - uczę się. może piję. może się zabiję.

Jeżeli zwykłe cześć może... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Jeżeli zwykłe cześć może przerodzić się w rozmowę, rozmowa w dotyk, dotyk w pocałunek, pocałunek w seks, to czy mogę powiedzieć Ci cześć?

Nawet gdy oczy będą pełne łez  a... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Nawet gdy oczy będą pełne łez, a usta będą się wykrzywiać w grymasie uśmiechu, ja wciąż będę powtarzać 'nic się nie dzieje, naprawdę wszystko w porządku'.

Zawsze wieczorem łzy przysłaniają... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Zawsze wieczorem łzy przysłaniają jej świat, a wyobraźnia odbiera rozum.

Kontynuuj milczenie  jeśli się... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Kontynuuj milczenie, jeśli się zgadzasz.

Kiedy własne JA staje się nie do... teksty

chokoreeto dodano: 19 stycznia 2011

Kiedy własne JA staje się nie do wytrzymania, kiedy rozrasta się jakaś bestia od środka i chce je zniszczyć, wtedy można upić się ze śmiercią, pójść na trening, przemilczeć, napisać wiersz lub podnieść się raz jeszcze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV