głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Długo nie zdawałam sobie z tego sprawy nie zastanawiałam się nad sobą. Zastanawiałam się nad światem nad innymi ludźmi. Chciałam zrozumieć tych których kocham.

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Długo nie zdawałam sobie z tego sprawy nie zastanawiałam się nad sobą. Zastanawiałam się nad światem nad innymi ludźmi. Chciałam zrozumieć tych których kocham. Chc
  Długo nie zdawałam sobie z tego... teksty

chokoreeto dodano: 25 stycznia 2011

- Długo nie zdawałam sobie z tego sprawy, nie zastanawiałam się nad sobą. Zastanawiałam się nad światem, nad innymi ludźmi. Chciałam zrozumieć tych, których kocham. Chciałam wszystko zrozumieć. Natomiast w ogóle nie zajmowało mnie, dlaczego ze mną dzieją się takie rzeczy. Dopiero potem, kiedy przestałam sobie ze sobą radzić, zaczęłam szukać, czytać mądre książki, chciałam znaleźć wytłumaczenie: dlaczego jednego dnia wszystko mi przychodzi z łatwością, jestem miła, umiem pomóc sobie i innym, a drugiego dnia to jest zupełnie niemożliwe, nie chce mi się żyć. Nie jest to związane z żadną konkretną sytuacją, to jest jakiś ogień w głowie i mrok w oczach, który trawi wszystkie siły. Nie można się tego pozbyć, to zupełnie obezwładnia. I wtedy trzeba dać sobie czas. Ja już wiem, że to mija..

zdejmij koszule  pocałuje Cię w serce. teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2011

zdejmij koszule, pocałuje Cię w serce.

z serca wyrywa się krzyk  że... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2011

z serca wyrywa się krzyk, że wszystko jest bezsensu. nie umiem spać, myśleć, czuć. nic nie jest ” już na swoim miejscu.

Najlepsze wyjście  to wyjście na... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2011

Najlepsze wyjście, to wyjście na ” piwo.

I want the weekend NOW     I plan to... teksty

chokoreeto dodano: 24 stycznia 2011

I want the weekend NOW I plan to get very drunk and forget who I am!

 I dlatego należy pozwolić pewnym... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

"I dlatego należy pozwolić pewnym rzeczą odejść. Uwolnić się od nich. Odciąć. Zamknąć cykl. Nie z powodu dumy, słabości czy pychy, ale po prostu dlatego, że na coś już nie ma miejsca w twoim życiu. Zamknij drzwi, zmień płytę, posprzątaj dom, strzepnij kurz. PRZESTAŃ BYĆ TYM KIM BYŁEŚ, BĄDŹ TYM KIM JESTEŚ. Musisz zrozumieć, że to nie jest gra znaczonymi kartami. Raz wygrywamy, raz przegrywamy. Nie oczekuj, ze inni docenią twój wysiłek, odkryją twój geniusz, ODWZAJEMNIĄ TWOJĄ MIŁOŚĆ."/P. Coelhoo

niby możesz normalnie chodzić... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

niby możesz normalnie chodzić, mówić, nawet śmiać się chociaż pozostaje ta świadomość i w oczach cień bo coś w tobie umarło.

Prawdziwe kobiety mają w nosie... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

Prawdziwe kobiety mają w nosie sukienki, których nie założą i mężczyzn z którymi nie będą. Nie chorują, bo on kocha inną. Nie rozpaczają, gdy ten milczy, a tamten odpisuje zdawkowo. Nie płaczą, gdy są same. Nie słuchają ludzi, w których potęgują kompleksy. Nie spotykają się z tymi, którzy marnują ich czas. Czują, że los zaczął się odmieniać i są w stanie zrobić wszystko. Nie miewają złych humorów. Nie rzucają czym popadnie, gdy dowiedzą się o zdradzie. Nad ranem wyglądają najpiękniej. Potrafią dostosować się do każdej sytuacji. Nie gaszą papierosów w filiżankach po kawie. Świetnie opanowały sztukę udawania. Nie czują złości, gdy zobaczą inną w tej samej kreacji. Tak naprawdę, nie istnieją

  Co byś zrobiła  gdybyś przez... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

- Co byś zrobiła, gdybyś przez jeden dzień miała być facetem ? - Pokazałabym innym facetom, jak to jest ” być prawdziwym mężczyzną.

Jestem sobie tu. Lubię pić wino i... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

Jestem sobie tu. Lubię pić wino i palić marlboro. Lubię też czuć smak twoich ust. Lubię także chodzić nocą po mieście... najlepiej z winem, z paczką ” marlboro i z tobą obok.

Albo Ci zależy  albo nie. Po środku... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

Albo Ci zależy, albo nie. Po środku to możesz być z koleżanką. Po środku to jest takie wiesz, lubię Cię, ale tak naprawdę to mam Cię w dupie.

Nie żałuję czynów  żałuję... teksty

chokoreeto dodano: 23 stycznia 2011

Nie żałuję czynów, żałuję swojej bezczynności, głupoty, dumy, ” paraliżującego strachu przed utratą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV