głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Upływa czas nie wiem kiedy minął dzień nie wiem kiedy mój papieros zgasł . Nie chce mi się jeść nie chce mi się wyjść . Chociaż powinnam iść do przodu jakoś żyć

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Upływa czas nie wiem kiedy minął dzień nie wiem kiedy mój papieros zgasł . Nie chce mi się jeść nie chce mi się wyjść . Chociaż powinnam iść do przodu jakoś żyć .
Upływa czas  nie wiem kiedy minął... teksty

chokoreeto dodano: 30 maja 2011

Upływa czas , nie wiem kiedy minął dzień , nie wiem kiedy mój papieros zgasł . Nie chce mi się jeść , nie chce mi się wyjść . Chociaż powinnam iść do przodu , jakoś żyć .

Kocham się w alkoholu bo dzięki... teksty

chokoreeto dodano: 30 maja 2011

Kocham się w alkoholu, bo dzięki niemu się śmieje. Sprawia, ze patrze na świat w inny sposób - nawet nie wydaje mi się taki smutny. Czasem nawet zapominam, ze byleś, innym razem całując usta kogoś innego jestem niemalże przekonana, ze należą do Ciebie. A następnego dnia, po namiętniej nocy z alkoholem, czuje się tak cholernie źle, ze nie jestem w stanie myśleć o Tobie. Poza tym alkohol odwzajemnia moja miłość.

Tak mi trzeba wiedzieć że się... teksty

chokoreeto dodano: 29 maja 2011

Tak mi trzeba wiedzieć, że się ktoś o mnie troszczy w tym obcym świecie. I wiem, jak bardzo nie zasługuję na tę troskę - ja z moimi idiotycznymi depresjami i całą tą maszynerią ” spekulacji.

 I jak u lekarza? Wykryli... teksty

chokoreeto dodano: 29 maja 2011

- I jak u lekarza? Wykryli "mamtowdupizm"? - Nie, ale okazało się że cierpię na "mamnatowyjebanizm" i powikłania związane z "mitowisizmem"... - I co teraz? - Nie wiem, mam na to wyjebane.

Zawsze się wydaje że w innym ”... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2011

Zawsze się wydaje, że w innym ” miejscu będzie lepiej.

Na egzaminie na prawo jazdy... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2011

Na egzaminie na prawo jazdy egzaminator pyta "podstępnie": - Co pani zrobi, jeżeli po przejechaniu pięciu kilometrów stwierdzi pani, że zapomniała pani kluczyków? - Zjadę na pobocze, włączę światła awaryjne, wysiądę z samochodu i sprawdzę, co za matoł pchał mnie taki kawał drogi..

Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zapyta... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2011

Prawdziwy przyjaciel nigdy nie zapyta, po co? On po prostu pójdzie, przyniesie, otworzy i naleje.

Nigdy nie siedź w miejscu . Jeśli... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2011

Nigdy nie siedź w miejscu . Jeśli możesz śpiewać-śpiewaj , jeśli masz możliwość pokazania jak tańczysz - tańcz , jeśli możesz pomagać ludziom - pomagaj ! Rób po prostu to , co kochasz i miej na wszystko inne wyjebane .

Jest taka myśl co mrozi serce.... teksty

chokoreeto dodano: 28 maja 2011

Jest taka myśl, co mrozi serce. Jest taki strach, co wiąże ręce.

Wódka  psychoterapeuta przyjmujący... teksty

chokoreeto dodano: 25 maja 2011

Wódka - psychoterapeuta przyjmujący w dogodnej dla ciebie porze.

Bo czasem jest taki dzień gdy... teksty

chokoreeto dodano: 25 maja 2011

Bo czasem jest taki dzień, gdy wódka staje się słodka, Marlboro pachnie egzotyką i masz dziwne, pieprzone wrażenie, że cały świat Cię pierdoli.

 Coś się stało ?   Nic.   No... teksty

chokoreeto dodano: 25 maja 2011

- Coś się stało ? - Nic. - No przecież widzę, że coś Ci jest. - Nic. - Oj daj spokój, mów. - Nie. - MÓW! - Naprawdę tak bardzo chcesz wiedzieć ? nic kurwa, ja tylko siedzę a jakaś wewnętrzna siła rozpierdala mnie od środka, gapię się w jeden punkt i nie mogę przestać myśleć, kręci mi się w głowie, boli mnie ta cholerna bezsilność ! ... ot co się stało.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV